Battlestar Gallactica (4)

poruka: 69
|
čitano: 8.077
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlestar Gallactica (4)
ja sam konacno sredio internet (susjed ima 32 mbps flat rate a uopce ga ne koristi, a WEP nije bas kompliciran, tak i tak mi je dozvolio jos prije posto je on zaboravio lozinku a "neda mu se s tim davit") pa cu skinut sve star trekove, jos treba eksterni kupit...
50Niggas
14 godina
offline
Battlestar Gallactica (4)

Uhh.. Digao temu baš iz mrtvih.

 

Pitanje, kojim redosljedom gledat BG? Ima tona toga, malo sam se pogubio.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
odjavljen
offline
Re: Battlestar Gallactica (4)
x18x05x kaže...

Uhh.. Digao temu baš iz mrtvih.

 

Pitanje, kojim redosljedom gledat BG? Ima tona toga, malo sam se pogubio.

Ja bih preporučio main seriju od 4 sezone i filmove, po redosljedu kako su snimane. Onaj prequel ne bih gledao, jer je otkazan nakon prve sezone. Evo lista

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Battlestar_Galactica_(2004_TV_series)_episodes#Series_overview

Have no fear, Vlad is here
14 godina
offline
Re: Battlestar Gallactica (4)
VladimirLem kaže...
x18x05x kaže...

Uhh.. Digao temu baš iz mrtvih.

 

Pitanje, kojim redosljedom gledat BG? Ima tona toga, malo sam se pogubio.

Ja bih preporučio main seriju od 4 sezone i filmove, po redosljedu kako su snimane. Onaj prequel ne bih gledao, jer je otkazan nakon prve sezone. Evo lista

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Battlestar_Galactica_(2004_TV_series)_episodes#Series_overview

 Neće prikazat.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
odjavljen
offline
Re: Battlestar Gallactica (4)
Bug forum poremetio link. Ručno ga kopiraj.
Have no fear, Vlad is here
15 godina
offline
Re: Battlestar Gallactica (4)
x18x05x kaže...

Uhh.. Digao temu baš iz mrtvih.

 

Pitanje, kojim redosljedom gledat BG? Ima tona toga, malo sam se pogubio.

Tu ide po redu:

https://en.wikipedia.org/wiki/Battlestar_Galactica#Reimagined_series

 

 

Što se tiče mene osobno nakon 2. sezone sve je krenulo u kikindu i izašlo je polako na vidjelo da su scenarij klepali on the go i zapleli se. Ne kažem ja da je sve kasnije loše, ali radnja je vidno opala i previše su vjeru i "Boga" uključili.

 

Do tad je serija zasluženo držala status jedne od najboljih sci-fi serija ikada (I dalje je). Imao si svega od drame, borbe, filozofije, odličnog soundtracka, dobrog CGI-a, inovativnosti. Ipak je to radio Ronald D. Moore, veteran Star Treka.

 

Modeli Battlestarova su vjv. najbolji dizajnovi brodova što sam vidio u zadnjih 16 godina. I cijela ta polu-realistična fizika u svemiru, flak barrier napravljen od tisuće topova, rail gunovi, missilei, FTL jump. Sve je što se tog tiče jako dobro razrađeno.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 19:49 (Hyperion).
14 godina
offline
Battlestar Gallactica (4)

Dosta epizoda sam pogledao al nikad cijelu seriju. Hvala za link. Ne brine me to za vjeru, pregurat će se.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
odjavljen
offline
Re: Battlestar Gallactica (4)
x18x05x kaže...

Dosta epizoda sam pogledao al nikad cijelu seriju. Hvala za link. Ne brine me to za vjeru, pregurat će se.

 Ma dobra je ta mistična fora s vjerom. Meni je sjelo. Fakat super serija, traje 4 sezone. Baš taman.

Have no fear, Vlad is here
14 godina
offline
Re: Battlestar Gallactica (4)
VladimirLem kaže...
x18x05x kaže...

Dosta epizoda sam pogledao al nikad cijelu seriju. Hvala za link. Ne brine me to za vjeru, pregurat će se.

 Ma dobra je ta mistična fora s vjerom. Meni je sjelo. Fakat super serija, traje 4 sezone. Baš taman.

 Meni se na prvu svidila, baš ono čisti sf. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 21:55 (x18x05x).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice