BUG pretplata zaključana tema

poruka: 60
|
čitano: 32.917
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
BUG pretplata

Danas ili sutra bih si htio kupiti pretplatu na bug ali me zanima koji ću broj prvi dobiti pošto sma si kupio BUG za 5. mjesec pa bi mi bilo bezveze da mi to bude prvi broj koji dobim u pretplati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BUG pretplata
Pa ako sad kupis tece od 1.6.2011.

Valjda...
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
BUG pretplata

pretplata@bug.hr

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
moderator
offline
Re: BUG pretplata

Poštovani,

molimo Vas javite nam se na pretplata@bug.hr.

Pretplatu na časopis BUG u ovom slučaju ćemo voditi od 01.06.2011.

 

Lp

Vesna Ujaković

Odjel pretplate i distribucije

15 godina
neaktivan
offline
BUG pretplata

interesuje me u koje broju buga je recenziran iPhone 4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG pretplata
hare mn kaže...

interesuje me u koje broju buga je recenziran iPhone 4?

Ima u 216.

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
13 godina
neaktivan
offline
BUG pretplata

Bug čitam od broja 37, a gotovo toliko imam i pretplatu. 

No, već više godina pokušavam je ne produžiti; glavni je razlog da je časopis već duže vrijeme potpuno gejmerski orijentiran, pa se npr svi testovi referiraju na igranje, bez obuzira na namjenu (pratim izdanja na njemačkom, i većina gejmerskih izdanja ima više drugih sadržaja od Buga). Uglavnom, kod produženja zadnjih nekoliko dvogodišnjih pretplata nisam si baš racionalno mogao objasniti taj čin. Nedavno sam dobio obavijest o isteku iste, i, sa zadovoljstvom utvrdio da je ovo konačno šansa za ono što se mora dogoditi...nekoliko dana kasnije, pretplatu sad produžio, i sada opet imam dvije godine o čemu razmišljati...

 

 
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: BUG pretplata

@da10

 

 

Ne mogu se složiti sa tobom, jer BUG je kompjuterski organiziran magazin. To kaj se ekipa igra može samo donijeti i nama ostalim čitateljima kaj se ne igramo baš toliko, da proizvode koji su dobri za gejmanje, su dobri i za na primjer programiranje, učenje na kompu, odnosno korištenje kompjutera u druge svrhe.

 

Meni BUG baš odlično stoji po pitanju tehnologije i kompjutera, tako da sam i ja njegov ponosni pretplatnik u dvogodišnjem trajanju, kao i magazine Mreže.

Ne brini, nikada nećeš požaliti, ako produžiš pretplatu na magazin BUG.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
16 godina
offline
BUG pretplata

Kao pretplatniku danas mi stigao broj 317.

Izbacili ste DVD i cijena časopisa je smanjena s 35 kn na 29 kn.

No, cijena pretplate je ostala ista. Ubzirom da sam baš neki dan produljio 2-godišnju pretplatu, zanima me zbog čega ste nas pretplatnike uskratili za popust?

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 0:13 (passmaslom).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BUG pretplata
passmaslom kaže...

Kao pretplatni danas sam dobio broj 317 u poštanski sandučić.

Izbacili ste DVD i cijena časopisa je smanjena s 35 kn na 29 kn.

No, cijena pretplate je ostala ista. Ubzirom da sam baš neki dan produljio 2-godišnju pretplatu, zanima me zbog čega ste nas pretplatnike uskratili za popust?

 Jer ste vi fanice!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
16 godina
offline
BUG pretplata

Nadodao bi još i da, ako imate namjeru pretplatu zadržati na istoj cijeni, trebate ponovno izračunati popuste.

 

Pretplatnici više ne mogu uštedjeti do 40%.

 

Godišnja pretplata više nije 70 % cijene po primjerku.

Dvogodišnja pretplata više nije 60 % cijene po primjerku.

 

Čak i u broju za travanj stoji oglas sa takvim tvrdnjama, koje nisu točne.

PSN ID: PlayingCasually
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BUG pretplata
passmaslom kaže...

Kao pretplatni danas sam dobio broj 317 u poštanski sandučić.

Izbacili ste DVD i cijena časopisa je smanjena s 35 kn na 29 kn.

No, cijena pretplate je ostala ista. Ubzirom da sam baš neki dan produljio 2-godišnju pretplatu, zanima me zbog čega ste nas pretplatnike uskratili za popust?

 Oooo, ipak netko u BUG-u sluša šta ljudi predlažu...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
offline
BUG pretplata

Ne pitajte sto moze bug uciniti za vas, vec sto mozete uciniti vi za bug!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
4 0 hvala 3
10 godina
offline
BUG pretplata

 

Meni kao ponosnom pretplatniku na odlične magazine BUG/Mreža u dvogodišnjoj varijanti, ne smeta kaj plaćam više moj najdraži magazin - BUG. Pa, ja bih ga kupovao da je i dosta skuplji.

Odlično je ovo kao zamjena za stalni DVD, al' ipak bi se mogao periodički staviti u print izdanje kod nekog recimo novog BBK.

 

BUG, rula nadmoćno!

      

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
2 8 hvala 2
16 godina
offline
Re: BUG pretplata
PzKpfw kaže...

 

Meni kao ponosnom pretplatniku na odlične magazine BUG/Mreža u dvogodišnjoj varijanti, ne smeta kaj plaćam više moj najdraži magazin - BUG. Pa, ja bih ga kupovao da je i dosta skuplji.

Odlično je ovo kao zamjena za stalni DVD, al' ipak bi se mogao periodički staviti u print izdanje kod nekog recimo novog BBK.

 

BUG, rula nadmoćno!

      

 Zato jer si ti prava fanica!

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
12 godina
neaktivan
offline
Re: BUG pretplata
PzKpfw kaže...

 

Meni kao ponosnom pretplatniku na odlične magazine BUG/Mreža u dvogodišnjoj varijanti, ne smeta kaj plaćam više moj najdraži magazin - BUG. Pa, ja bih ga kupovao da je i dosta skuplji.

Odlično je ovo kao zamjena za stalni DVD, al' ipak bi se mogao periodički staviti u print izdanje kod nekog recimo novog BBK.

 

BUG, rula nadmoćno!

      

 Koliko te plaćaju za reklamu? 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
16 godina
moderator
offline
Re: BUG pretplata
passmaslom kaže...

Kao pretplatni danas sam dobio broj 317 u poštanski sandučić.

Izbacili ste DVD i cijena časopisa je smanjena s 35 kn na 29 kn.

No, cijena pretplate je ostala ista. Ubzirom da sam baš neki dan produljio 2-godišnju pretplatu, zanima me zbog čega ste nas pretplatnike uskratili za popust?

 Nisi uskraćen za popust - u odnosu na kupce na kiosku (po ovoj novoj cijeni) ti si na račun pretplate dobio popust od 189 kuna.

MSX kaže...

Nadodao bi još i da, ako imate namjeru pretplatu zadržati na istoj cijeni, trebate ponovno izračunati popuste.

 

Pretplatnici više ne mogu uštedjeti do 40%.

 

Godišnja pretplata više nije 70 % cijene po primjerku.

Dvogodišnja pretplata više nije 60 % cijene po primjerku.

 

Čak i u broju za travanj stoji oglas sa takvim tvrdnjama, koje nisu točne.

 U pravu si - ti postotci u oglasu doista su previd, jednostavno ostao stari oglas koji se samo ponovio, no cijene su točne.

PzKpfw kaže...

 

Meni kao ponosnom pretplatniku na odlične magazine BUG/Mreža u dvogodišnjoj varijanti, ne smeta kaj plaćam više moj najdraži magazin - BUG. Pa, ja bih ga kupovao da je i dosta skuplji.

Odlično je ovo kao zamjena za stalni DVD, al' ipak bi se mogao periodički staviti u print izdanje kod nekog recimo novog BBK.

 

 Bez brige - ništa ne plaćaš više nego prije, pretplata je i dalje jeftinija nego li kupovanje pojedinačnih primjeraka na kiosku. Pretplatnici imaju i neke druge benifite koje kupci pojedinačnih primjeraka nemaju. A nadam se da ćemo uskoro biti u mogućnosti pretplatnicima "pokloniti" i potpuno novu platformu za digitalna izdanja.

...
16 godina
offline
Re: BUG pretplata
Miro kaže...
passmaslom kaže...

Kao pretplatni danas sam dobio broj 317 u poštanski sandučić.

Izbacili ste DVD i cijena časopisa je smanjena s 35 kn na 29 kn.

No, cijena pretplate je ostala ista. Ubzirom da sam baš neki dan produljio 2-godišnju pretplatu, zanima me zbog čega ste nas pretplatnike uskratili za popust?

 Nisi uskraćen za popust - u odnosu na kupce na kiosku (po ovoj novoj cijeni) ti si na račun pretplate dobio popust od 189 kuna.

PzKpfw kaže...

 

Meni kao ponosnom pretplatniku na odlične magazine BUG/Mreža u dvogodišnjoj varijanti, ne smeta kaj plaćam više moj najdraži magazin - BUG. Pa, ja bih ga kupovao da je i dosta skuplji.

Odlično je ovo kao zamjena za stalni DVD, al' ipak bi se mogao periodički staviti u print izdanje kod nekog recimo novog BBK.

 

 Bez brige - ništa ne plaćaš više nego prije, pretplata je i dalje jeftinija nego li kupovanje pojedinačnih primjeraka na kiosku. Pretplatnici imaju i neke druge benifite koje kupci pojedinačnih primjeraka nemaju. A nadam se da ćemo uskoro biti u mogućnosti pretplatnicima "pokloniti" i potpuno novu platformu za digitalna izdanja.

 

Miro, istina je da plaćamo manje, no i prije je Bug nagrađivao vjernost tako što smo plaćali manje, ali ne 189 kn manje, nego 321 kn!!!

Kupac na kiosku dobit će ubuduće manje (jer nema DVD-a) ali će to i platiti manje (konkretno 132 kn manje na rok od 2 godine). Pretplatnik će također dobiti manje ali platit će isto kao i prije. :(

Hvala na ovom potezu i zahvali pretplatnicima na povjerenju. Posebno nama koji Bug kupujemo od 1. broja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 0:15 (passmaslom).
10 godina
offline
BUG pretplata

@Miro

 

Ne brinem da ću plaćati više, ta znam da je BUG pošteni igrač kao medij.

Nisam to ni mislio. Samo sam reagirao na komentare forumaša kaj su se žalili da će pretplatnici tobože biti zakinuti. 

Isto tako pretplatnici ionako plaćaju manje, ako uzmu i/ili BUG/Mrežu ili pak obje.

To su super popusti. Mada, velim nije meni problem plaćati ni puni cijenu, niti veću. 

 

Zbog BUG/Mreže sam danas tu kao IT-vac, odnosno kompjuteraš gdje jesam i da nije bilo BUG kao medija, institucije, bugovaca, ne bih danas imao ovu kvalitetu života koju imam.

Tako da držim da BUG i njegovi sadržajivrijede svaku kunu, te onaj tko se malo potrudi uz BUG može samo profitirati u svakom mogućem pogledu.

 

 

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
BUG pretplata

Ponukan škrtošću nekih pretplatnika, odlučio sam i sam uzeti pretplatu, čisto podrške radi! 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG pretplata

Pozdrav napravio sam pretplatu ali jos uvijek nisam dobio svoj primjerak casopisa bug zanima me stanje narudzbe i kada bi trebao dobiti hvala

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
BUG pretplata

Izalzi li još uvijek BUG na papiru? Već tjedan dana kružim po kvartu i ne vidim ga na Tisku ili u privatnim kioscima

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BUG pretplata
zelenapaprika kaže...

Izalzi li još uvijek BUG na papiru? Već tjedan dana kružim po kvartu i ne vidim ga na Tisku ili u privatnim kioscima

 Izlazi, pitaj tetu u kiosku, možda misle zbog najlona da je +18 pa ga drže ispod pulta (gotovo redovito se to događa u Tiskovoj poslovnici u Konzuma Radnička - tri dana nakon izlaska prolazim tamo, vidim nema ga izloženog, pitam zar nisu dobili, a jesmo, kaže prodavačica, evo tu je - i vadi ga iz ormara).

...
4 godine
offline
Re: BUG pretplata
Miro kaže...
zelenapaprika kaže...

Izalzi li još uvijek BUG na papiru? Već tjedan dana kružim po kvartu i ne vidim ga na Tisku ili u privatnim kioscima

 Izlazi, pitaj tetu u kiosku, možda misle zbog najlona da je +18 pa ga drže ispod pulta (gotovo redovito se to događa u Tiskovoj poslovnici u Konzuma Radnička - tri dana nakon izlaska prolazim tamo, vidim nema ga izloženog, pitam zar nisu dobili, a jesmo, kaže prodavačica, evo tu je - i vadi ga iz ormara).

 Konačno sam ga našao u susjednom kvartu.

 

 

 

16 godina
offline
BUG pretplata

Ja sam od ovog mjeseca otkazao pretplatu (10+ godina) jer sam svakih 3 mjeseca morao zvat da ponovo pošalju jer očigledno netko ili nešto ga je uredno mažnjavalo prije mog sandučića. Umjesto te gnjavaže lakše mi je na trafiku i uzet ga prvog u mjesecu nego ga do 7.-10. u mjesecu čekat da stigne.

TheVeka
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BUG pretplata
Miro kaže...
zelenapaprika kaže...

Izalzi li još uvijek BUG na papiru? Već tjedan dana kružim po kvartu i ne vidim ga na Tisku ili u privatnim kioscima

 Izlazi, pitaj tetu u kiosku, možda misle zbog najlona da je +18 pa ga drže ispod pulta (gotovo redovito se to događa u Tiskovoj poslovnici u Konzuma Radnička - tri dana nakon izlaska prolazim tamo, vidim nema ga izloženog, pitam zar nisu dobili, a jesmo, kaže prodavačica, evo tu je - i vadi ga iz ormara).

 Dobar časopis teško je naći 

10 godina
offline
Re: BUG pretplata

 

@Diablo86

 

Ma nije frende. Samo se pretplatiš na BUG/Mrežu i odličani magazini su uvijelk sa tobom.

I tako već preko 25 godina, Rat, C-19, sve životne nedaće BUG ne mogu ništa.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
16 godina
online
BUG pretplata

Vođen onim starim pravilom da je uvek bolje postovati u postojećoj temi nego otvarati novu:

 

Postoji li način da se kupi jedan, trenutni broj Buga u digitalnom izdanju, ili se na elektronsku verziju jedino može pretplatiti na jednu ili dve godine? Probao sam da nađem, naravno, ali ne vidim mogućnost. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BUG pretplata

Digitalna izdanja.

Imam zadnjih mjesec dana problem s čitanjem digitalnih izdanja jer kad hoču pogledati članak (stranu) uvečanu ona je žučkaste boje i otvori mi se dio teme koju može svatko čitati a ne konkretna strana uvečana da je mogu čitati.

Pokušao sam u više preglednika i na tabletu ,računalu i mobitelu.

U čemu je štos?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BUG pretplata
Ivan(4) kaže...
Postoji li način da se kupi jedan, trenutni broj Buga u digitalnom izdanju, ili se na elektronsku verziju jedino može pretplatiti na jednu ili dve godine? Probao sam da nađem, naravno, ali ne vidim mogućnost. 

 

 Postoji - klikni na naslovnici weba na svog avatara, otvoriti će ti se meni i tu izaberi "tvoj profil".

 Sve dalje će ti biti jasno...

 

 Do stranice sa članskim paketima moguće je doći i preko stranice s pregledom časopisa:

https://www.bug.hr/bug/

 

 Klikom na Pretplata na digitalna izdanja dolaziš na stranicu https://www.bug.hr/membership/overview:

 Ako si registriran na webu (na slici je primjer kako to vide neregistrirani), odmah imaš mogućnsot promjene statusa:

I samo još jedna napomena - kupnjom pristupa na mjeseca dana dostupan ti je najnoviji broj, ali i svi oni koji su izašli prije, kao i onaj sljedeći, koji će izaći unutar tih 30 dana koliko imaš pristup digitalnim izdanjima, odnosno svim premium tekstovima.

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 15:59 (Miro).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice