BUG Digitalna pretplata

poruka: 8
|
čitano: 5.077
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
BUG Digitalna pretplata

Dugogodisnji sam pretplatnik buga, i upravo mi je istekla pretplata.

Jedno vrijeme sam bio predplacen na printano izdanje, pa onda na ipadu, i sada vidim da imate i windows 8 aplikaciju.

Posto sam veliki ljubitelj pojma "drustva bez papira" :) veoma mi se svijaju vasa digitalna izdanja.

 

Nazad na temu, da li je ikako moguce dijeliti predplatu izmedju appstorea i windows store? Najveci problem ovdje je sto su mi sve aplikacije i igre na appleID od supruge, a na PC koristim moj account.

Ne placa mi se bas dupla predplata, radi gusta :)

 

 

 

Danas kada postajem pionir ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2015 11:47 (zeleni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BUG Digitalna pretplata

Simpatična ideja!

 

No, vi ste pretplatnik na iTunesima, praktično Appleov pretplatnik - nema šanse da taj status prizna i Microsoft i dozvoli vam pristup sadržajima za koje ste platili - Appleu! Nisu si oni baš tako bliski i dobri.

 

 

 

 

...
16 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Digitalna pretplata
Miro kaže...

Simpatična ideja!

 

No, vi ste pretplatnik na iTunesima, praktično Appleov pretplatnik - nema šanse da taj status prizna i Microsoft i dozvoli vam pristup sadržajima za koje ste platili - Appleu! Nisu si oni baš tako bliski i dobri.

 

 

 

 

Mislio sam da pretplate idu preko vas, s obzirom na in-app kupovinu. Nista onda.

Volio bih da mogu kupiti PDF verziju, ali radi piraterije, vjerujem da se to neche desiti u skoroj buducnosti.

Danas kada postajem pionir ...
16 godina
offline
BUG Digitalna predplata

Kako smo na temi pretplate, imam par prijedloga što se tiće te sekcije na bug.hr.

 - dolaskom na http://www.bug.hr/webshop/ u oko upada samo godišnja pretplata na bug. Kako bi se došlo do dvogodišnje potrebno je kliknuti na Bug pretplata. Meni bi logičnije bilo da je odmah jedno pored drugog, ili da je navedeno da postoji i dvogodišnja odmah na ovoj stranici.

 

- I da, da nadodate na http://www.bug.hr/webshop/ da su omogućene pretplate i na digitalno distribuirana izdanja? jer, tko još doživljava reklame koje kazuju da postoje te aplikacije? mislim, vidim ih, ali ih ne procesuiram

 

eto, par misli koje su mi prozujale kroz glavu u ovom trenutku. Sjetio sam se vaše aplikacije za windowse, mislio sam, možda ću tu pronaći link na nju, ali nisam bio te sreće (ah, lijen otvoriti trgovinu i upisati bug )

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 1:54 (denix).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Digitalna predplata
denix kaže...

Kako smo na temi pretplate, imam par prijedloga što se tiće te sekcije na bug.hr.

 - dolaskom na http://www.bug.hr/webshop/ u oko upada samo godišnja pretplata na bug. Kako bi se došlo do dvogodišnje potrebno je kliknuti na Bug pretplata. Meni bi logičnije bilo da je odmah jedno pored drugog, ili da je navedeno da postoji i dvogodišnja odmah na ovoj stranici.

 

- I da, da nadodate na http://www.bug.hr/webshop/ da su omogućene pretplate i na digitalno distribuirana izdanja? jer, tko još doživljava reklame koje kazuju da postoje te aplikacije? mislim, vidim ih, ali ih ne procesuiram

 

eto, par misli koje su mi prozujale kroz glavu u ovom trenutku. Sjetio sam se vaše aplikacije za windowse, mislio sam, možda ću tu pronaći link na nju, ali nisam bio te sreće (ah, lijen otvoriti trgovinu i upisati bug )

 Ako u windows store trazis bug, bug app se ne pojavi kao rezultat. Cak ni kad trazis Bug & Mreza ne pojavi se kao rezultat. Jedini nacin je da googlas, pa da otvoris store kroz link.

Appstore je malo bolji, ali ni tu se ne pojavi kao prvi rezultat ako se dobro sjecam, i ako se nesto nije promjenilo.

Danas kada postajem pionir ...
16 godina
offline
Re: BUG Digitalna predplata

Meni se prikaže, bio je među prva 3 rezultata, ali možda je na to utjecala činjenica da sam ju imao instaliranu nekad, kad je tek bila izbačena van.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 13:59 (denix).
15 godina
offline
BUG Digitalna pretplata

Ja sam upravo downloadira preko storea (win 10 / Dell laptop 15"). Kupia sam jedan broj, da probam prije nego uzmem pretplatu.

Otvorim casopis i vidim da je sve jako sitno - normalno, cila stranica na malom 15" ekranu.

Zoomiram, dodje malo blize, ali i dalje necitljivo. Ne mogu virovat da se ne da jos zoomirati.

Sad gledam to na ekranu, sve je tu a ne da se citati.

Jesam li ja jedini koji ima taj problem??? Ima li neko rjesenje???

 

Evo i slika na max zoomu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
BUG Digitalna pretplata

Što je sa zoom opcijom u aplikaciji za windows 10? Ne mogu zoomirati text da bude citljiv.

Gledam u ovo i pitam se jel samo ja imam taj problem ili je svima ovako???

 

Evo screenshot u attachmentu.

 

Win 10, Dell 15" ekran

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice