Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.257.771
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Tank za gorivo se nalazi iza leđa vozaća i točno tamo se prepolovio. Ovaj danas slavi drugi rođendan jer je zbilja čudo kaj je uopće preživio.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja još uvijek tražim svog Golfa, srećem se svakodnevno sa svakakvim ljudima, bio sam čak i u nekim autokućama, najjače na stranici auto kuće stoji sve živo garancija stanje izvrsno, napraviš 100km da dodjes pogledati dočekaju te trula vrata, auto bez ikakve povijesti održavanja, i lik koji nema pojma o autu ništa niti je zainteresiran da ti kaže, onda tražiš dalje, dođeš privatno kod lika on kaže a auto sam uzeo tu od nekoga nisam ga još ni prepisao na sebe moram zvati njega da ti on potpiše ugovor, meni odma mrak padne na oči, onda kažu auto nije iz uvoza a na prometnoj piše prva reg 2012, prva reg u Hr 2019 lol... Onda treći lik prodaje javi se nije ni mutiro... Što kažete jel se isplati ići pogledati ovo https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-vi-2.0-tdi-veliki-servis-diskovi-plocice-oglas-33023335

 

Znači 2.0, ima servisnu knjižicu, bar tako piše jel, napravio je i velike i male servise, i auto NIJE iz uvoza nego je kupljen u HR i tu mogu provjeriti barem kilometre u haku, godiše je 2012 što mi je super, oprema je solidna ni ne tražim ja da ima full sve i dobra mi je ovo cijena za 2.0... Auto će više vozit cura nego ja, autocesta do posla svaki dan 30km tamo 30km nazad. Moj mehaničar mi je rekao da su i 1.6 i 2.0 dobri motori općenita im je mana EGR ventil a sve ostalo ovisi kakve si sreće i kakav auto ubodeš. Problem je što je 95% auta iz uvoza i tu nisi siguran u kilometre. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 22:25 (BeLLicus).
9 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ne čini se loš, ima i dobru opremu za šesticu.Povedi nekog da pogleda motor, ako je sve ok ovo je solidan deal

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Presvlaka volana sa aliexpresa.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Majko mila sto su ti Golfovi precijenjeni...

Bas gledam na Renault klubu covjek prodaje Megane 3 2010. godina za cca 10% vise love, ali je automatik, 2.0 dci 110kw, opreme nema sto nema i ispod 120tkm, duza rega... I jos se da pregovarat o cijeni. Mislim, meni se to cini avion u odnosu na tu 6icu s linka.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

Majko mila sto su ti Golfovi precijenjeni...

Bas gledam na Renault klubu covjek prodaje Megane 3 2010. godina za cca 10% vise love, ali je automatik, 2.0 dci 110kw, opreme nema sto nema i ispod 120tkm, duza rega... I jos se da pregovarat o cijeni. Mislim, meni se to cini avion u odnosu na tu 6icu s linka.

 Brace yourself, stizu komentari o francuzima i kako nisu dobri poput njemaca...

Di2 & EPS FTW!
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...
gamer34 kaže...

Majko mila sto su ti Golfovi precijenjeni...

Bas gledam na Renault klubu covjek prodaje Megane 3 2010. godina za cca 10% vise love, ali je automatik, 2.0 dci 110kw, opreme nema sto nema i ispod 120tkm, duza rega... I jos se da pregovarat o cijeni. Mislim, meni se to cini avion u odnosu na tu 6icu s linka.

 Brace yourself, stizu komentari o francuzima i kako nisu dobri poput njemaca...

 francuzi nisu dobri poput njemaca 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Presvlaka volana sa aliexpresa.

 Da, treba to auto zaobic u sirokom luku... Za skinut presvlaku treba rastavit pola auta, ne isplati se

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nema gumbe na volanu, bjez od tog. 

A cini se ok, al ne znam... Frend je imo 2 god 6icu gtda dsg i mijenjo za 1er manual, al sve u svemu, ok je 6ica.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovaj sa linka se bas potrudio, seljo, slikati ga iznutra dok je u praoni a nije ga usisao, sve onako nabrzaka. Bas kao sto je kolega gore rekao  za presvlaku volana, kvaliteta sa jakuševca... nebi to niti gledao.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja te navlake na volanu imam godinama i prevario bi se da je jakusevac kvaliteta. Na volanu je trenutno druga, nesto preko dvije godine i tek se nesto sitno na vrhu izlizala Za tih 20kn je vise nego dobra, pogotovo jer se volan krenuo gulit. A za 100-150kn da se naci bas za tocno taj model volana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 22:42 (Tony1999).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BeLLicus kaže...

Ja još uvijek tražim svog Golfa, srećem se svakodnevno sa svakakvim ljudima, bio sam čak i u nekim autokućama, najjače na stranici auto kuće stoji sve živo garancija stanje izvrsno, napraviš 100km da dodjes pogledati dočekaju te trula vrata, auto bez ikakve povijesti održavanja, i lik koji nema pojma o autu ništa niti je zainteresiran da ti kaže, onda tražiš dalje, dođeš privatno kod lika on kaže a auto sam uzeo tu od nekoga nisam ga još ni prepisao na sebe moram zvati njega da ti on potpiše ugovor, meni odma mrak padne na oči, onda kažu auto nije iz uvoza a na prometnoj piše prva reg 2012, prva reg u Hr 2019 lol... Onda treći lik prodaje javi se nije ni mutiro... Što kažete jel se isplati ići pogledati ovo https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-vi-2.0-tdi-veliki-servis-diskovi-plocice-oglas-33023335

 

Znači 2.0, ima servisnu knjižicu, bar tako piše jel, napravio je i velike i male servise, i auto NIJE iz uvoza nego je kupljen u HR i tu mogu provjeriti barem kilometre u haku, godiše je 2012 što mi je super, oprema je solidna ni ne tražim ja da ima full sve i dobra mi je ovo cijena za 2.0... Auto će više vozit cura nego ja, autocesta do posla svaki dan 30km tamo 30km nazad. Moj mehaničar mi je rekao da su i 1.6 i 2.0 dobri motori općenita im je mana EGR ventil a sve ostalo ovisi kakve si sreće i kakav auto ubodeš. Problem je što je 95% auta iz uvoza i tu nisi siguran u kilometre. 

 Ako ti auto nije hitan, kupi ga na proljeće. Ako si stvarnp zagrizao, čisto sumljam da nemaš nekoga u njemačkoj da ti može pomoć da kupiš normalan auto. Jer od ovih naših lihvara ne treba ništa kupovati.

 

Ne vjerujem ni prvim vlasnicima jer bivši šef je imao AMG-a prvi vlasnik pa je od prvog dana imao varalicu za km koja koštala tada 700€, dva tri puta stisneš tipku cruise control, km/h ne dela, ali ne broji km. 

 

Ugl, lokalnima uopće ne vjerujem po tom pitanju. Naveo sam čisti primjer. 2.0tdi kupi, ali odi sam po njega u njemačku. To ti je moj savjet, šta ćeš ti dalje radit, sam odluči. 

 

Nemoj pušit fore da se VDO table nemogu km skidati(noviji vw). Iz prve ruke, može se, nije jeftino, ali može se.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Isuse, znaci golf 6 i nema mf volan.  Znaci da nije smiješno, ovo je za plakati. Umirem haahahaha

Moja starudija E46 bio space shuttle po opremi za ovo.

 

Tako je meni prije cca 4 mjeseca lik nudio golf 7 1.6tdi 2014 za cls,  htio kljuc za kljuc ja gledam i n2 vjerujem.  Auto 2014 on meni navodi ima servo,centralno, klimu i branike u boji. Doslovce gledam i ne vjerujem, isto nzm jel imao mf volan, klima jedna zona neka obicna i ništa od opreme. Fascinantno mi je da golf 6, 7 nemaju mf volan, i tako smece od opreme 

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...
BeLLicus kaže...

Ja još uvijek tražim svog Golfa, srećem se svakodnevno sa svakakvim ljudima, bio sam čak i u nekim autokućama, najjače na stranici auto kuće stoji sve živo garancija stanje izvrsno, napraviš 100km da dodjes pogledati dočekaju te trula vrata, auto bez ikakve povijesti održavanja, i lik koji nema pojma o autu ništa niti je zainteresiran da ti kaže, onda tražiš dalje, dođeš privatno kod lika on kaže a auto sam uzeo tu od nekoga nisam ga još ni prepisao na sebe moram zvati njega da ti on potpiše ugovor, meni odma mrak padne na oči, onda kažu auto nije iz uvoza a na prometnoj piše prva reg 2012, prva reg u Hr 2019 lol... Onda treći lik prodaje javi se nije ni mutiro... Što kažete jel se isplati ići pogledati ovo https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-vi-2.0-tdi-veliki-servis-diskovi-plocice-oglas-33023335

 

Znači 2.0, ima servisnu knjižicu, bar tako piše jel, napravio je i velike i male servise, i auto NIJE iz uvoza nego je kupljen u HR i tu mogu provjeriti barem kilometre u haku, godiše je 2012 što mi je super, oprema je solidna ni ne tražim ja da ima full sve i dobra mi je ovo cijena za 2.0... Auto će više vozit cura nego ja, autocesta do posla svaki dan 30km tamo 30km nazad. Moj mehaničar mi je rekao da su i 1.6 i 2.0 dobri motori općenita im je mana EGR ventil a sve ostalo ovisi kakve si sreće i kakav auto ubodeš. Problem je što je 95% auta iz uvoza i tu nisi siguran u kilometre. 

 Ako ti auto nije hitan, kupi ga na proljeće. Ako si stvarnp zagrizao, čisto sumljam da nemaš nekoga u njemačkoj da ti može pomoć da kupiš normalan auto. Jer od ovih naših lihvara ne treba ništa kupovati.

 

Ne vjerujem ni prvim vlasnicima jer bivši šef je imao AMG-a prvi vlasnik pa je od prvog dana imao varalicu za km koja koštala tada 700€, dva tri puta stisneš tipku cruise control, km/h ne dela, ali ne broji km. 

 

Ugl, lokalnima uopće ne vjerujem po tom pitanju. Naveo sam čisti primjer. 2.0tdi kupi, ali odi sam po njega u njemačku. To ti je moj savjet, šta ćeš ti dalje radit, sam odluči. 

 

Nemoj pušit fore da se VDO table nemogu km skidati(noviji vw). Iz prve ruke, može se, nije jeftino, ali može se.

 KM se zapisuju na više mjesta, nemojte biti naivni ako je netko skinuo KM na satu da je napravio ''posao''. Većina se čude kad im nađeš prave km ,a na satu druga priča.......

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

Isuse, znaci golf 6 i nema mf volan.  Znaci da nije smiješno, ovo je za plakati. Umirem haahahaha

Moja starudija E46 bio space shuttle po opremi za ovo.

 

Tako je meni prije cca 4 mjeseca lik nudio golf 7 1.6tdi 2014 za cls,  htio kljuc za kljuc ja gledam i n2 vjerujem.  Auto 2014 on meni navodi ima servo,centralno, klimu i branike u boji. Doslovce gledam i ne vjerujem, isto nzm jel imao mf volan, klima jedna zona neka obicna i ništa od opreme. Fascinantno mi je da golf 6, 7 nemaju mf volan, i tako smece od opreme 

 Usporedba ti je vrlo ... 

Ajmo krenuti od toga da uspoređuješ potpuno različite klase automobila , kao nešto mjerodavno možemo gledati novonabavnu cijenu (naveo sam cijenu u trenutku promocije vozila ). 

Golf 6------------------26000€             

BMW 320D E46-------38200€

BMW 530D E60-------62000€

MERCEDES CLS 500--108000€ 

A sada ajmo uračunati inflaciju i ostale faktore , tako da Golf6 u današnjem novcu je koštao 30100€ , a space shuttle tj E46 je u današnjem novcu koštao 55054 € . Pouka ovog da je bmw toliko velikodušan da je za samo 25 tisuća eura više ponudio MF volan i šta još molim te ? 

Takodjer pogledaj E87 pola ih nema apsolutno nikakvu opremu a novi su koštali više od G6 . 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 11:23 (Rucipe).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

pobogu, nemojte napadati rvacke svetinje:

 

Bog Otac - Isus Krist - VW Golf TDI

 

 

pa jel vam išta sveto, pogani jedni ?!?

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Rucipe kaže...
sstrmi kaže...

Isuse, znaci golf 6 i nema mf volan.  Znaci da nije smiješno, ovo je za plakati. Umirem haahahaha

Moja starudija E46 bio space shuttle po opremi za ovo.

 

Tako je meni prije cca 4 mjeseca lik nudio golf 7 1.6tdi 2014 za cls,  htio kljuc za kljuc ja gledam i n2 vjerujem.  Auto 2014 on meni navodi ima servo,centralno, klimu i branike u boji. Doslovce gledam i ne vjerujem, isto nzm jel imao mf volan, klima jedna zona neka obicna i ništa od opreme. Fascinantno mi je da golf 6, 7 nemaju mf volan, i tako smece od opreme 

 Usporedba ti je vrlo ... 

Ajmo krenuti od toga da uspoređuješ potpuno različite klase automobila , kao nešto mjerodavno možemo gledati novonabavnu cijenu (naveo sam cijenu u trenutku promocije vozila ). 

Golf 6------------------26000€             

BMW 320D E46-------38200€

BMW 530D E60-------62000€

MERCEDES CLS 500--108000€ 

A sada ajmo uračunati inflaciju i ostale faktore , tako da Golf6 u današnjem novcu je koštao 30100€ , a space shuttle tj E46 je u današnjem novcu koštao 55054 € . Pouka ovog da je bmw toliko velikodušan da je za samo 25 tisuća eura više ponudio MF volan i šta još molim te ? 

Takodjer pogledaj E87 pola ih nema apsolutno nikakvu opremu a novi su koštali više od G6 . 

 

ne bih htio biti dio rasprave al samo da velim da je moj socijalni (tipicna irska oprema) Auris 1.4 iz 2007. imao (iako me i to sram reci kako ikakav bonus) volume up/down i biranje radio stanica na volanu.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 11:39 (nixass).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sta mislite jel vrijedi octavia 2 fl 2011 37 000 kn? Rega pri kraju, 2 seta alu felgi, original krovni nosaci, 220 000 km kvacilo original sa jednomasenim, tempomat, senzor kise i auto svjetla, zadnji parking senzori, samozatamnjujuci retrovizor, rucna klima.. Izvana u solidnom stanju, naprijed par piknica od kamencica i na zadnjem braniku par sitnih ogrebotina. Veliki servis odraden prije 3 god skupa sa zamjenom hladnjaka egr ventila, dpf novi prije par godina 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema
Vrijedi kada vidim kakve grobove ljudi prodaju za te novce. Imao 99-e kontrole za radio na volanu u Astri G kada vec spominjete.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

I usporedi jos s golfovima koje kolega gleda koji se prodaju za 45-50k kn, a u osnovici isti auto, šasija...

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

E46 320D je bio 2002, a ovo je 2010 ili 2011?

I imao xenon adaptivni, mf volan i dosta toga  ali nema veze

Ali nemos mi reci da golf 6 nema mf volan, ej mf volan. Ili golf 7 2014 sto mi lik nudio sa običnom klimom bez mf volana 

 

Edit pronašao sam u grupnom chatu, bio je fakat golf 7 2014 bez mf volana,  kakva žalost 

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 12:25 (sstrmi).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

I imao je to jer je to isto bila dodatna oprema koja je doplaćena, dok je većina na oglasu socijala bez električnih podizača, bez komandi na volanu, tempomata i sa halogenim svjetlima...

Isto tako što se i na golfu može doplatit...

 

Ne branim golfa, žalosno je da u 2012 to nije standard al to što je tvoj E46 imao dosta njih nema.

 

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...

I imao je to jer je to isto bila dodatna oprema koja je doplaćena, dok je većina na oglasu socijala bez električnih podizača, bez komandi na volanu, tempomata i sa halogenim svjetlima...

Isto tako što se i na golfu može doplatit...

 

Ne branim golfa, žalosno je da u 2012 to nije standard al to što je tvoj E46 imao dosta njih nema.

 

 

 Nema opravdanja za takvu škrtost i socijalu

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To jasno, volan bez komandi, ručna klima, zadnji ručni podizači na golfu 7 u 2015....

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

megane vs golf

 

iskreno prije bi golfa ovog u ponudi (dao bi tapercirat volan kako bog zapovijeda), nego tog megana sa traljavim automatikom...da se radi npr o 1.5 dci 110 sa edc-om vec bi se dalo usporedivati sta je bolje...mada jos bolje je rucni mjenjac, nego edc 1. generacije

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
kostolomac kaže...
ramzocro-HCR kaže...
BeLLicus kaže...

Ja još uvijek tražim svog Golfa, srećem se svakodnevno sa svakakvim ljudima, bio sam čak i u nekim autokućama, najjače na stranici auto kuće stoji sve živo garancija stanje izvrsno, napraviš 100km da dodjes pogledati dočekaju te trula vrata, auto bez ikakve povijesti održavanja, i lik koji nema pojma o autu ništa niti je zainteresiran da ti kaže, onda tražiš dalje, dođeš privatno kod lika on kaže a auto sam uzeo tu od nekoga nisam ga još ni prepisao na sebe moram zvati njega da ti on potpiše ugovor, meni odma mrak padne na oči, onda kažu auto nije iz uvoza a na prometnoj piše prva reg 2012, prva reg u Hr 2019 lol... Onda treći lik prodaje javi se nije ni mutiro... Što kažete jel se isplati ići pogledati ovo https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-vi-2.0-tdi-veliki-servis-diskovi-plocice-oglas-33023335

 

Znači 2.0, ima servisnu knjižicu, bar tako piše jel, napravio je i velike i male servise, i auto NIJE iz uvoza nego je kupljen u HR i tu mogu provjeriti barem kilometre u haku, godiše je 2012 što mi je super, oprema je solidna ni ne tražim ja da ima full sve i dobra mi je ovo cijena za 2.0... Auto će više vozit cura nego ja, autocesta do posla svaki dan 30km tamo 30km nazad. Moj mehaničar mi je rekao da su i 1.6 i 2.0 dobri motori općenita im je mana EGR ventil a sve ostalo ovisi kakve si sreće i kakav auto ubodeš. Problem je što je 95% auta iz uvoza i tu nisi siguran u kilometre. 

 Ako ti auto nije hitan, kupi ga na proljeće. Ako si stvarnp zagrizao, čisto sumljam da nemaš nekoga u njemačkoj da ti može pomoć da kupiš normalan auto. Jer od ovih naših lihvara ne treba ništa kupovati.

 

Ne vjerujem ni prvim vlasnicima jer bivši šef je imao AMG-a prvi vlasnik pa je od prvog dana imao varalicu za km koja koštala tada 700€, dva tri puta stisneš tipku cruise control, km/h ne dela, ali ne broji km. 

 

Ugl, lokalnima uopće ne vjerujem po tom pitanju. Naveo sam čisti primjer. 2.0tdi kupi, ali odi sam po njega u njemačku. To ti je moj savjet, šta ćeš ti dalje radit, sam odluči. 

 

Nemoj pušit fore da se VDO table nemogu km skidati(noviji vw). Iz prve ruke, može se, nije jeftino, ali može se.

 KM se zapisuju na više mjesta, nemojte biti naivni ako je netko skinuo KM na satu da je napravio ''posao''. Većina se čude kad im nađeš prave km ,a na satu druga priča.......

 Ljudima šleper iz italije iskrca voliza kod mekaničara, provjeri se stanje auta, mekaničar kaže na koje km bi auto mogo proć kao prave kilometre, auti nikad carine ne vide s original km s kojima su došli iz italije. A čovjek desetak takvih auta naštela km za 300€ po komadu. I tako ih jako puno rade. Samo ovo je balkan, to nitko ne provjerava. Vidio sam passate predzadnje generacije sa 500+ tisuća, spušteni na 220t. I šta reć. A golfove da ne pričam. Najlađe im je bmw-e spuštati, najmanje drkanije, nema lemljenje po tablama i centralama za uštelavanje.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Ovaj sa linka se bas potrudio, seljo, slikati ga iznutra dok je u praoni a nije ga usisao, sve onako nabrzaka. Bas kao sto je kolega gore rekao  za presvlaku volana, kvaliteta sa jakuševca... nebi to niti gledao.

 

Kakve veze ima kakva je presvlaka volana? Skine ju i provjeri kakav je volan.

Šta bi trebala biti neka od 1000 kn i to onda diže dojam cijelog auta?

Meni su prije koji tjedan ukrali sve 4 originalne hondine čepove sa felgi. Mislim da je oko 200 ili 240 kn komad. Stavio sam danas zamjenske koje sam na ali expressu platio sve skupa 10 ili 15 usd. I šta sad? Odmah vrijednost auta prepolovljena.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 13:07 (Ezio).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa, ne brinite se, ultimativni vodic za izbor automobila je tu.

 

PS - Meni je ispao C-Max, a i imao sam jednom C-Maxa

 

https://postimg.cc/ygRtqVJv

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ezio kaže...
Fake_Alert kaže...

Ovaj sa linka se bas potrudio, seljo, slikati ga iznutra dok je u praoni a nije ga usisao, sve onako nabrzaka. Bas kao sto je kolega gore rekao  za presvlaku volana, kvaliteta sa jakuševca... nebi to niti gledao.

 

Kakve veze ima kakva je presvlaka volana? Skine ju i provjeri kakav je volan.

Šta bi trebala biti neka od 1000 kn i to onda diže dojam cijelog auta?

Meni su prije koji tjedan ukrali sve 4 originalne hondine čepove sa felgi. Mislim da je oko 200 ili 240 kn komad. Stavio sam danas zamjenske koje sam na ali expressu platio sve skupa 10 ili 15 usd. I šta sad? Odmah vrijednost auta prepolovljena.

 da, vidi se tko drzi do detalja, ako se stedi na pisljivim cepovima, kozna sta se drugo sve stedi...najvj se stavljaju najjeftiniji dijelovi, samo da se ne plati puno, filter od 20kn, ulje od 120kn 5l i slicno...

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Tu presvlaku je traljavo nabacio gore pred prodaju, a auto nije ni ocistio prije slikanja.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice