Hrvatska-Andora-Bakljada zaključana tema

poruka: 43
|
čitano: 5.818
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
DAXINHO146 kaže...

daj ajde mi Boysi se najvise cujemo na nekakvoj Hrvatskoj tekmi.. Mi to radimo radi jeb*** represije, i necemo prestat.
zahvalite si to ĐURĐI i zakonu o navijačima..

VI mislite da smo MI no 1 problem u HRV a? Molim lijepo, sta je sa mitom i korupcijom.. Svaki frajer nosi pistolj, ljudi se kolju a vi nama serete nesto?

 Našo se biser, samo što on još niti nezna kaj ta sav sr... koja je gore napisao znače. Što ti češ se kandidirati za predsjednika, zato te muči mito i korupcija?
Daj prvo počni raditi  i odrasti oda tek reci da te nešto drugo muči jer onda nečeš vjerovatno imati vremena za razmišljanje o glupostima.
AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
15 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada

a nemojte se sada svi okomiti na momka, pa ispravio se kasnije, samo što je zaboravio napisati da mu je žao

 

ma trea sve ukloniti, kad se maknu baklje s tribina neće ih biti ni na terenima, normalno je da zafijati baklju, jer kad ju upali, od dima nitko oko njeg ane može živjeti, tako da je sasvim normlno da završi na terenu.

 

treba imisliti neku LED baklju, koja če žarko svijetlit, a neće dimiti

15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada

Nisam mogao izdržat a da i ja nešto ne kažem. Dakle, niti se svijet vrti oko njega i njegovih boysa a kamoli ičeg drugog. Mali je zelen, ima svoju nezrelu briju i to je po njemu - kul. A ovi navijači nisu navijači nego isfrustrirani mladići kaj misle tipa poput daxinha146 koji se žele pokazati u svojem najboljem svijetlu. Oni ne mogu spoznati smisao nogometa i navijanja, bodrenja svoje repke - pa nisu valjda toliki put prevalili radi toga. Oni znaju samo sranja raditi kako kod kuće tako i u gostima jer to je po njima kul, zar ne?

 

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J. Krishnamurti

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

triba nam stavit 5 utakmica bez navijača... kad smo doma pa nek se j...o... nabit ce sad HNS-u kaznu za nista a nemaju ni za kruv. za mi ih je na kraju.... a onda kazete da mamo najbolje navijace na svitu... evo van ih pa ih nosite doma. cestitam igracima na pobjedi

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 11:09 (Abomb).
15 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
stalker kaže...

Nisam mogao izdržat a da i ja nešto ne kažem. Dakle, niti se svijet vrti oko njega i njegovih boysa a kamoli ičeg drugog. Mali je zelen, ima svoju nezrelu briju i to je po njemu - kul. A ovi navijači nisu navijači nego isfrustrirani mladići kaj misle tipa poput daxinha146 koji se žele pokazati u svojem najboljem svijetlu. Oni ne mogu spoznati smisao nogometa i navijanja, bodrenja svoje repke - pa nisu valjda toliki put prevalili radi toga. Oni znaju samo sranja raditi kako kod kuće tako i u gostima jer to je po njima kul, zar ne?

 

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J. Krishnamurti

 kao što rekoh, ne napadajte daxhina, momak se kasnije ispravio, rekao je da je krivo napisao, momak je još mlad, naučit će s godinama, još ima pure za njega.

ma obične budale koje žele biti u centru pažnje, kad se nađu kvartu da može pričat: " e jesi vidio šta sam napravio", ma obična hrpa konja, ma nisu ni konji, to je hrpa balega, dakle onoga što konj posere
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
stalker kaže...

Nisam mogao izdržat a da i ja nešto ne kažem. Dakle, niti se svijet vrti oko njega i njegovih boysa a kamoli ičeg drugog. Mali je zelen, ima svoju nezrelu briju i to je po njemu - kul. A ovi navijači nisu navijači nego isfrustrirani mladići kaj misle tipa poput daxinha146 koji se žele pokazati u svojem najboljem svijetlu. Oni ne mogu spoznati smisao nogometa i navijanja, bodrenja svoje repke - pa nisu valjda toliki put prevalili radi toga. Oni znaju samo sranja raditi kako kod kuće tako i u gostima jer to je po njima kul, zar ne?

 

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J. Krishnamurti

 daj 2 metra od mene parazitu jedan.
vis da sam se ispravio, majka ti nije ne ucila gledat?
tenkre
Intel E5200 2.5 @3.0 stock vcore & cooler PowerColor HD4830 670/995 stock cooler GA-Ep43-Ds3L 4gb SuperTalent 800MHz Pioneer 216-DBK Hitachi 320 GB 16 mb MX518 Razer Goliathus Corsair VX450W
15 godina
protjeran
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

Oni na utakmice ne dolaze  navijat od srca vec samo napravit sto veci nered i stetu

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
DAXINHO146 kaže...
stalker kaže...

Nisam mogao izdržat a da i ja nešto ne kažem. Dakle, niti se svijet vrti oko njega i njegovih boysa a kamoli ičeg drugog. Mali je zelen, ima svoju nezrelu briju i to je po njemu - kul. A ovi navijači nisu navijači nego isfrustrirani mladići kaj misle tipa poput daxinha146 koji se žele pokazati u svojem najboljem svijetlu. Oni ne mogu spoznati smisao nogometa i navijanja, bodrenja svoje repke - pa nisu valjda toliki put prevalili radi toga. Oni znaju samo sranja raditi kako kod kuće tako i u gostima jer to je po njima kul, zar ne?

 

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J. Krishnamurti

 daj 2 metra od mene parazitu jedan.
vis da sam se ispravio, majka ti nije ne ucila gledat?
tenkre
 čovjek je u pravu da nemože biti više, a ti prestani sa stim izvrnutim izrazima i vrijeđanjima jer si u krivu
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada

necu se raspravljat da jos nebi zuti pokupio (;
pozz

Intel E5200 2.5 @3.0 stock vcore & cooler PowerColor HD4830 670/995 stock cooler GA-Ep43-Ds3L 4gb SuperTalent 800MHz Pioneer 216-DBK Hitachi 320 GB 16 mb MX518 Razer Goliathus Corsair VX450W
15 godina
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

Daj zar se baš svaka tema mora zatvorit radi vrijeđanja....easy boys!

AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
stalker kaže...

A ovi navijači nisu navijači nego isfrustrirani mladići kaj misle tipa poput daxinha146 koji se žele pokazati u svojem najboljem svijetlu. Oni ne mogu spoznati smisao nogometa i navijanja, bodrenja svoje repke - pa nisu valjda toliki put prevalili radi toga. Oni znaju samo sranja raditi kako kod kuće tako i u gostima jer to je po njima kul, zar ne?

 

 majstore...
ekipa koja je napravila bakljadu i bacala ih u teren je ekipa od 8 deckiju (hmm deckiju - 40 godina).
Tako da ne svaljujes krivicu na neke "mladice".
ti mladici mozda jesu razlog ali tek u hrv, vani kad igra repka su to neke druge dobi a mladih ima manje od starijih kad se radi frka vani

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

ma to sve treba strpat u zatvor. a najgore je kad čujem bbb "pjesmu" protiv policije u jednom dijelu kažu "...ne školovana...", a ko se javio. prije su oni.

OS: Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
15 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada

a ne trebasa dodmah sve stavljati u isti koš, dok se deru i pjevaju, to im mogu tolerirati, ali sve ostalo, tuča neredi, bakljada, koje kakvi ispadi, provokacije, e to nije u redu.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice