Redmi Note 10

poruka: 111
|
čitano: 23.343
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
Redmi Note 10

bez obzira dal ideš sa kineske/ global verzije na xiaomu.eu format data u twrp-u je obavezan

napomena da time brišeš apsolutno sve na mobu, pa backup napravi na vrijeme...

MIUI HR TRANSLATOR

0 0 hvala 0
8 godina
Re: Redmi Note 10
Sam jedno pitanje.... jedan mi je poznanik rekao da je u svim Eu romovima za Xiaomi mobitele po defaultu uključena mogućnost snimanja razgovora.
Je li to točno?
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 8:14 (Darko150).
13 godina
Redmi Note 10

ubi me ak se sjećam dal je po defaultu ali imaš opciju uključiti snimanje razgovora

MIUI HR TRANSLATOR

0 0 hvala 0
20 mjeseci
Darko150 kaže...
Sam jedno pitanje.... jedan mi je poznanik rekao da je u svim Eu romovima za Xiaomi mobitele po defaultu uključena mogućnost snimanja razgovora.
Je li to točno?

Redmi Note 7 star 2 godine i snimanje je moguće.

13 godina
Redmi Note 10

da, moguće je jer .eur ROM dolazi sa MIUI dialer aplikacijom a ne sa google kao global verzije

MIUI HR TRANSLATOR

0 0 hvala 0
8 godina
Super, onda ga kupujem...
11 mjeseci
Redmi Note 10

Poz,da li je bolje puniti mobilni nocu sa sporim punjacem,nigdje mi se ne zuri ?

Ima li rjesenja za Always on zaslon ? Da bude stalno ukljucen ?

0 0 hvala 0
11 mjeseci
Redmi Note 10

Ima li netko link za Google cam koja radi na ovom tel. ?

Probao sam neke ali nece da se pokrenu.

0 0 hvala 0
10 godina
PeroMilic03 kaže...

Ima li netko link za Google cam koja radi na ovom tel. ?

Probao sam neke ali nece da se pokrenu.

Ja mislim da nema razlike kad ga puniš i kojim punjačem, ali možda ima netko stručniji da ti to kaže. AOD radi na amoledima, ne znam koji je ovdje display, možda imaš u developer setingsima da to upališ. Kaj se tiče kamere meni na RN9PRO najbolje radi TRcam, neki fork Gcama, potraži ga na netu ima ti ikonu tigra kad ga instaliraš. A za astro fotke potraži Camstellar.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
12 godina
Na žalost samo 10 sekundi je za Always on zaslon,još uvijek nema opcije da bude stalno uključen.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 10:12 (kran).
13 godina
Redmi Note 10

Koja bi bila vaša preporuka, Note 10 ili Redmi note 9 pro?

Dosta bitna stavka mi je kamera (svjestan sam da postoje mobiteli sa puno boljim kamerama), ali bi bilo poželjno i da je mobitel manjih gabarita.

Can't find a better Jam!

0 0 hvala 0
6 godina
Gunner_V kaže...

Koja bi bila vaša preporuka, Note 10 ili Redmi note 9 pro?

Dosta bitna stavka mi je kamera (svjestan sam da postoje mobiteli sa puno boljim kamerama), ali bi bilo poželjno i da je mobitel manjih gabarita.

Redmi Note 10s - veličina kao Note 10, a kamere od Note 9 pro

8 godina
neaktivan
Pozdrav,

Zanima me jedna sitnica (meni jako vazna) u vezi ovog telefona jer imam namjeru da ga kupim ovih dana (prelazim sa Redmi note 5 Pro).

Da li LED diodica koja se nalazi naprijed moze da mijenja boje kada su notifikacije u pitanju? Npr. na redmi note 5 pro dioda je jednobojna i ne moze biti druge boje osim bijele 😐

Hvala unaprijed na odgovorima.

1 0 hvala 0
12 godina
Nema ledice ovaj mobitel.
12 godina
Kupio sam Redmi Note 10 pro i sad trebam za njega Nillkin frosted case i neko kaljeno staklo.
Prije sam te stvari kupovao na aliexpressu, ali sad nema šanse da dođe prije 01.07. i dodatnih nameta pa me zanima ima li koji eu stor da se to može relativno povoljno kupiti ?

0 0 hvala 0
11 mjeseci
mack83 kaže...
Pozdrav,

Zanima me jedna sitnica (meni jako vazna) u vezi ovog telefona jer imam namjeru da ga kupim ovih dana (prelazim sa Redmi note 5 Pro).

Da li LED diodica koja se nalazi naprijed moze da mijenja boje kada su notifikacije u pitanju? Npr. na redmi note 5 pro dioda je jednobojna i ne moze biti druge boje osim bijele 😐

Hvala unaprijed na odgovorima.

nema led diode,imas Always on zaslon koji radi samo 10 sec.

Meni fali LED dioda ,ali jbg ,nema .

2 godine
Redmi Note 10

Da li je bolji Redmi Note 10 4G ili 5G ? 4G ima Amoled ekran a 5G je IPS LCD sa 90Hz. Zasto je onda 5G toliko skuplji?

0 0 hvala 0
8 godina
djhuby kaže...

Da li je bolji Redmi Note 10 4G ili 5G ? 4G ima Amoled ekran a 5G je IPS LCD sa 90Hz. Zasto je onda 5G toliko skuplji?

Redmi Note 10 5G ima nešto bolji čip, brže i fluidnije radi, kod 5G modela gubiš ultrawide kameru to je možda jedan od većih mana ako ti išta znači. Na 5G modelu gubiš stereo zvučnike ali i 4K, gubiš i 33W brzo punjenje pa sad vidi šta ti odgovara.

Možeš recenziju pogledati i ovdje:

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 19:24 (CPU).
11 mjeseci
Redmi Note 10

Da se ne lazemo Amoled mu nije ni blizu Samsunga.Trebao sam kupiti A 51 i biti car.

Da bar hoce da ukljuce always on .

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.7.2021 13:13 (PeroMilic03).

0 0 hvala 0
9 godina
Redmi Note 10

Moj Redmi Note 10 Pro ekran je crn, stisnem tipku da se upali nista, dva put brzo touch i dalje nista na ekranu, probam da ga ugasim nista. Stavio ga na punjac, vidim grije se mobitel i punjac, samo ekran nece da se upali, neznam koji je k****. Mobitel je star mjesec ipo dana.

0 0 hvala 0
18 mjeseci
Mora li se nešto podesiti?kod mene radi na miui 12.5 i olways on mi traje samo 10 sec?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice