Windows emulator

poruka: 14
|
čitano: 4.696
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Windows emulator

jel postoji koji program-emulator starijih windowsa,konkretno windowsa 98,200 i xp.volio bih igrati neke stare igre ali su podržane samo za neke od ovih OS,pa me zanima jel takvo sto postoji.nesto kao npr DOS box

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows emulator
bugonja kaže...

jel postoji koji program-emulator starijih windowsa,konkretno windowsa 98,200 i xp.volio bih igrati neke stare igre ali su podržane samo za neke od ovih OS,pa me zanima jel takvo sto postoji.nesto kao npr DOS box

koju verziju windowsa imaš?? neki (ultimate) imaju to pod propertis i kompaktibilnost.....

''Znam da ništa ne znam.''
13 godina
protjeran
offline
Windows emulator

gle,hvala na pomoci ali to nije moje pitanje.za to znam odavno a da radi nebi postavio ovo pitanje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Windows emulator
bugonja kaže...

gle,hvala na pomoci ali to nije moje pitanje.za to znam odavno a da radi nebi postavio ovo pitanje.

VMWARE?VIRTUALBOX?

Emulator je dosta nesretna riječ, instaliraš neki od ova dva gore navedena programa, kreiraš virtualni PC i na njega instaliraš kao želiš i win 3.1.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.11.2010 20:16 (alankish).
13 godina
protjeran
offline
RE: Windows emulator
alankish kaže...
bugonja kaže...

gle,hvala na pomoci ali to nije moje pitanje.za to znam odavno a da radi nebi postavio ovo pitanje.

VMWARE?VIRTUALBOX?

Emulator je dosta nesretna riječ, instaliraš neki od ova dva gore navedena programa, kreiraš virtualni PC i na njega instaliraš kao želiš i win 3.1.

  puno hvala tako nesto sam i trazio.virtual box,gledam malo na youtube tutoril,to je to.tnx.imam win7,instalirat cu VB i na njega,XP te s toga pokretat igre

13 godina
offline
RE: Windows emulator
bugonja kaže...
alankish kaže...
bugonja kaže...

gle,hvala na pomoci ali to nije moje pitanje.za to znam odavno a da radi nebi postavio ovo pitanje.

VMWARE?VIRTUALBOX?

Emulator je dosta nesretna riječ, instaliraš neki od ova dva gore navedena programa, kreiraš virtualni PC i na njega instaliraš kao želiš i win 3.1.

  puno hvala tako nesto sam i trazio.virtual box,gledam malo na youtube tutoril,to je to.tnx.imam win7,instalirat cu VB i na njega,XP te s toga pokretat igre

Za Win 7 ti postoji XPmod. Pogledaj ovdje kako se podešava.

13 godina
protjeran
offline
RE: Windows emulator
mario.L_hr kaže...
bugonja kaže...
alankish kaže...
bugonja kaže...

gle,hvala na pomoci ali to nije moje pitanje.za to znam odavno a da radi nebi postavio ovo pitanje.

VMWARE?VIRTUALBOX?

Emulator je dosta nesretna riječ, instaliraš neki od ova dva gore navedena programa, kreiraš virtualni PC i na njega instaliraš kao želiš i win 3.1.

  puno hvala tako nesto sam i trazio.virtual box,gledam malo na youtube tutoril,to je to.tnx.imam win7,instalirat cu VB i na njega,XP te s toga pokretat igre

Za Win 7 ti postoji XPmod. Pogledaj ovdje kako se podešava.

  oci,oni sluze za citanje.to ti je sad po novom.za vise detalja odi na wiki

13 godina
offline
RE: Windows emulator

Ja ih imam 4.

 

Moj odgovor ti je bio za pokretanje XP-a na Win7. Stvar radi super i nema nikakvih problema, isprobao u praksi. Ali lijepo od tebe što si podsjetio čemu služe oči, zapatiti ću za drugi put kada budeš trebao pomoć.

13 godina
protjeran
offline
RE: Windows emulator
mario.L_hr kaže...

Ja ih imam 4.

 

Moj odgovor ti je bio za pokretanje XP-a na Win7. Stvar radi super i nema nikakvih problema, isprobao u praksi. Ali lijepo od tebe što si podsjetio čemu služe oči, zapatiti ću za drugi put kada budeš trebao pomoć.

  ja ti dam jedno 10ak igara da ih pokrenes na windows7.sve su iz razdoblja 98-2001,ako ijednu pokrenes sa tom compatibilty forom(koju sam btw odmah i prvo isprobao) ja se banam sa foruma sam.

13 godina
offline
RE: Windows emulator
bugonja kaže...
mario.L_hr kaže...

Ja ih imam 4.

 

Moj odgovor ti je bio za pokretanje XP-a na Win7. Stvar radi super i nema nikakvih problema, isprobao u praksi. Ali lijepo od tebe što si podsjetio čemu služe oči, zapatiti ću za drugi put kada budeš trebao pomoć.

  ja ti dam jedno 10ak igara da ih pokrenes na windows7.sve su iz razdoblja 98-2001,ako ijednu pokrenes sa tom compatibilty forom(koju sam btw odmah i prvo isprobao) ja se banam sa foruma sam.

Nije to kompatibiliti fora već virtualizacija. Pogledaj linkove znam što pričam, meni je trebalo za program koji ne radi pod Win7.

13 godina
protjeran
offline
Windows emulator

za virtualizaciju sam se odlucio za virtual box jer podrzava hardversku akceleraciju tako da nemora nista emulirat.bitno mi je samo   radi igrica,win xp mode mi vjerovatno nece ni trebati nego 99% win98se.

 

 

ona compatibility fora niti mi treba niti mi pomaze.da pomaze nebi trazio ovako nesto,al nisam citao onaj post,svejedno ostajem na VB radi ovoga gore

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.11.2010 21:59 (bugonja).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows emulator

  oci,oni sluze za citanje.to ti je sad po novom.za vise detalja odi na wiki

Joj nemoj mi dirat maria lik je stvarno car i napravio je više na ovom forumu nego neki u 1 godinu

13 godina
protjeran
offline
Windows emulator

ma ok ja sam se shebo jer nisam citao,mislio sam da je neki tarzan uletio sa compatibily forom...

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Windows emulator

to je to

 

open gl podrska

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice