Windows 7 7100 problem zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 3.648
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 7100 problem

skinuo sam win7 rc sa microsoftove stranice. otišao sam u folder gdje se to skinulo i umjesto da file završava sa .iso on završava sa .iso.dlm. možda da probam opet...

taj dlm mi zvuči ko download manager.

 

OS: Windows XP SP3 Professional
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 7100 problem

Nije ti se do kraja skinuo.Tako je i meni bilo prvi put kad sam nesto kliknuo i slucajno prekinuo download.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 7100 problem

bio sam prije nego sam izašao iz download managera kliknuo pauzu a kolko se sjećam sljedeći put nisam.

OS: Windows XP SP3 Professional
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 7100 problem
djdomi kaže...

skinuo sam win7 rc sa microsoftove stranice. otišao sam u folder gdje se to skinulo i umjesto da file završava sa .iso on završava sa .iso.dlm. možda da probam opet...

taj dlm mi zvuči ko download manager.

 

 nisi do kraja skinuo file 100%.....imas u bug poruke citalaca -oni su imali problem sa tim....i BUGOVCI su im rekli da se file nije do kraja skinuo
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 7100 problem

pobrisat ću taj fajl i sve ispočetka.

neću ništa prekidat, sad stavim komp da bude upaljen oko 3 sata(il preporučate više) pa se sam izgasi jer neću da po danu kad sam full aktivan da skidanje usporava.

OS: Windows XP SP3 Professional
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 7100 problem

Nekoliko puta sam pokušao s instalacijom 7100. Dođe do finalnog podešavanja i nakon toga ništa. pokušao sam i sa repair.. , ali se nikako neda popraviti. Uđem i u safe mod, ali opet ništa. Inače imam instalirane WXP, pa instalaciju pokušavam na formatiranu particiju. Procesor je intel Q6600, 4 gb RAM, ploča gigabaytova. Ako neće ići, kupit ću novi HD ili možda da prije pokušam u BIOS???

help

Što možeš danas, ne ostavljaj za sutra!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 7100 problem

evo instalirao sam i mogu samo reći da sam bezveze "bacio" jedan DVD.

nešto je malo brži nego beta ali ostalo gotovo sve isto.

i dalje se čeka finale. možda uzimam neki i ranije ako su dosta dobre promijene. najzanimljivije mi je bilo instaliranje. Smijeh

OS: Windows XP SP3 Professional
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 7100 problem

Skinuo samga i ja...Osobno nisam HTJEO probavati betu..Čekao sam RC i naravn čekam Stable verziju...Za onu orostite glupu Vistu bt će bodrške čak do 2011...Naravno kao i nekim korisnicima fali mi Aero..o to se ne da naštimati...Evo upravo se instalira..

sa poštovanjem vaš crazy_frog
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 7 7100 problem
crazy_frog kaže...

Skinuo samga i ja...Osobno nisam HTJEO probavati betu..Čekao sam RC i naravn čekam Stable verziju...Za onu orostite glupu Vistu bt će bodrške čak do 2011...Naravno kao i nekim korisnicima fali mi Aero..o to se ne da naštimati...Evo upravo se instalira..

 Izgleda da je pola ljudi na ovom forumu nepismeno...
He who dares, wins
15 godina
online
Windows 7 7100 problem

Samo da velim svoje iskustvo sa skidanjem Win 7 RC-a sa Microsoftove stranice.

I meni je prekinut download i to na samom kraju,ostalo je bilo još 200-tinjak Mb.

Uhvatila me panika,jer traje dobrih 5 sati.I onda sam ponovo pokrenuo download,

ali stari file nisam izbrisao i gle čuda,samo je nastavljeno skidanje i dovršeno kako treba.

Nisam s download managerom skidao,već drito preko browsera.Cool

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 7100 problem
fromcelltohell kaže...

Samo da velim svoje iskustvo sa skidanjem Win 7 RC-a sa Microsoftove stranice.

I meni je prekinut download i to na samom kraju,ostalo je bilo još 200-tinjak Mb.

Uhvatila me panika,jer traje dobrih 5 sati.I onda sam ponovo pokrenuo download,

ali stari file nisam izbrisao i gle čuda,samo je nastavljeno skidanje i dovršeno kako treba.

Nisam s download managerom skidao,već drito preko browsera.Cool

 pa microsoft za windows 7 koristi java download manager koji je zapravo već gotov, u browseru.
pojavit će ikona na desktopu od firefoxa(meni od ff-a) i kad se to klikne otvori se browser-download manager.
si na to mislio? pa to je vjerovatno svima.
OS: Windows XP SP3 Professional
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 7100 problem
malina22 kaže...
crazy_frog kaže...

Skinuo samga i ja...Osobno nisam HTJEO probavati betu..Čekao sam RC i naravn čekam Stable verziju...Za onu orostite glupu Vistu bt će bodrške čak do 2011...Naravno kao i nekim korisnicima fali mi Aero..o to se ne da naštimati...Evo upravo se instalira..

 Izgleda da je pola ljudi na ovom forumu nepismeno...
 Ne mojte mi zamjerit...Sviram klavir pa dugo me nema na kompu...Pa stiščem (č ili ć ne znam) tipke kao da sviram klavir.....Morat ću malo dan-dva ne svirati klavir....XD XD
sa poštovanjem vaš crazy_frog
15 godina
online
RE: Windows 7 7100 problem

djdomi,nije poanta u tome...poanta je da sam uspio spasit prekinuti download RC-a.

Znači,samo mi je nastavljeno skidanje na onom mjestu na kojem je prekinuto.

Jer da nije tako,vjerojatno bi i odustao od svega.

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 7100 problem
fromcelltohell kaže...

djdomi,nije poanta u tome...poanta je da sam uspio spasit prekinuti download RC-a.

Znači,samo mi je nastavljeno skidanje na onom mjestu na kojem je prekinuto.

Jer da nije tako,vjerojatno bi i odustao od svega.

 meni je došlo do 100% al nije radilo.
OS: Windows XP SP3 Professional
15 godina
online
Windows 7 7100 problem

Žao mi je.Mene je ugodno iznenadilo,jer mi se download bio otegnuo na 5 i pol sati

i taman na kraju frka...i onda olakšanje kad sam vidio da neću morat ponovo skidat.

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 7100 problem
fromcelltohell kaže...

Žao mi je.Mene je ugodno iznenadilo,jer mi se download bio otegnuo na 5 i pol sati

i taman na kraju frka...i onda olakšanje kad sam vidio da neću morat ponovo skidat.

 ma ne mora ti biti žao. stavio sam da se preko noći skine i ujutro instalirao. Smijeh
OS: Windows XP SP3 Professional
15 godina
online
Windows 7 7100 problem

A,onda dobro.Ma,nije niti meni problem kad nešto pukne,samo šteta vremena.

I nestrpljenje kad ćeš moći install novu igračku,to je ono što je muka.

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice