Problem-windows vista

poruka: 28
|
čitano: 4.901
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Problem-windows vista

ej, pozz,

moj frend tu iz grada ima problem:

kad upali komp dode mu neki error i nece mu se dignut sustav.

dali neko ima nekakvo rjesenje ili treba promjenit windowse??

pozzz!

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Problem-windows vista

malo opširnije napiši problem...

Mato_Lukic pogledajte moj video...gta iv mod http://www.youtube.com/watch?v=3eK_qK48RHs&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eyoutube%2Ecom%2Fmy%5Fvideos%5Fedit&feature=player_embedded
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem-windows vista

Napisi konfiguraciju,koji OS ima,i koji mu tocno error izbaci?.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Problem-windows vista

konfa: procesor amd dual core 2.11 x64 4000+, ram 2 gb, grafa gygabite GeForce 250gts.

OS: windows vista ultimate.

I sad ide slikat problem pa ce uploadat sliku erora!

 

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Problem-windows vista

ej, evo to je slika errora koji mu dode kad upali komp!

Error vista Error vista
ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem-windows vista

jel probo bootat u safe modu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Problem-windows vista

da..probao je...i opet isto...

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem-windows vista

a s vista recovery cd-om?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem-windows vista

Uđi u Command Line i tamo upiši bootrec.exe /FixBoo

To bi trebalo riješiti tvoj problem.

www.prisonbreaker.bloger.hr // http://byivica.wordpress.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Problem-windows vista

odkud da nabavim vista recovery cd??

i sta se tice owaj command line pise mu: press any key to enter command line

stisne neku tipku i nis se ne desi!!

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Problem-windows vista
Prison Breaker kaže...

Uđi u Command Line i tamo upiši bootrec.exe /FixBoo

To bi trebalo riješiti tvoj problem.

ovo bootrec.exe/FixBoo bi korisnicima nenaviknutim Command Promptu moglo zadati glavobolje(Sorry.Prison Breaker vjerojatno je tipfelerCool),ispravna sintaksa je:

bootrec/FixBoot

 

ili možeš probat sa bootrec.exe/FixMbr,meni je pomoglo kod problema izazvanih lošom konfiguracijom dualboota Viste x64 i OSX-a

I da ako se ne varam Bootrec.exe alat ti je dostupan samo iz Windows Recovery Enviromenta,znači možeš ga dobiti samo putem bootanja Vistinog Instal DVD-a odabirom na stavku repair,a ako nemaš Vistu pri ruci alternativa ti je Vista Recovery Disc na kojem se nalaze spomenuti alat(i),veličine cca 120 ,kojeg spržiš na prazno cd ili dvd kao .iso file,najbolje sa MagicIso ili ImgBurn,ako di zapneš samo pitaj jer sam i ja nedavno imao slični problem

alan

15 godina
neaktivan
offline
Problem-windows vista

Da, da, to sam sada malo Googlao, pa nisam dobro copy/paste :)

www.prisonbreaker.bloger.hr // http://byivica.wordpress.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Problem-windows vista
FRZEK kaže...

odkud da nabavim vista recovery cd??

i sta se tice owaj command line pise mu: press any key to enter command line

stisne neku tipku i nis se ne desi!!

Vista Recovery CD možeš naći tu:http://neosmart.net/blog/2008/windows-vista-recovery-disc-download/

14 godina
odjavljen
offline
RE: Problem-windows vista
Prison Breaker kaže...

Da, da, to sam sada malo Googlao, pa nisam dobro copy/paste :)

i meni se puno put događa,stoga bez zamjerkeCoola iz iskustva znam kolko nepotpune naredbe glavobolje mogu izazvatiSmijeh

14 godina
protjeran
offline
Problem-windows vista

evo, sad skidamo taj recovery tool i magic iso!

nadam se da ce radit!!!

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Problem-windows vista
FRZEK kaže...

evo, sad skidamo taj recovery tool i magic iso!

nadam se da ce radit!!!

Naravno da hoče,ako sve ispravno napraviteBelji se

Taj "Recovery tool" skidate sa Neosmartfiles.com???

Da ne zaboravim,to spržiš na cd/dvd i onda bootaš s njega

14 godina
protjeran
offline
RE: Problem-windows vista
alankish kaže...
Prison Breaker kaže...

Uđi u Command Line i tamo upiši bootrec.exe /FixBoo

To bi trebalo riješiti tvoj problem.

ovo bootrec.exe/FixBoo bi korisnicima nenaviknutim Command Promptu moglo zadati glavobolje(Sorry.Prison Breaker vjerojatno je tipfelerCool),ispravna sintaksa je:

bootrec/FixBoot

 

ili možeš probat sa bootrec.exe/FixMbr,meni je pomoglo kod problema izazvanih lošom konfiguracijom dualboota Viste x64 i OSX-a

I da ako se ne varam Bootrec.exe alat ti je dostupan samo iz Windows Recovery Enviromenta,znači možeš ga dobiti samo putem bootanja Vistinog Instal DVD-a odabirom na stavku repair,a ako nemaš Vistu pri ruci alternativa ti je Vista Recovery Disc na kojem se nalaze spomenuti alat(i),veličine cca 120 ,kojeg spržiš na prazno cd ili dvd kao .iso file,najbolje sa MagicIso ili ImgBurn,ako di zapneš samo pitaj jer sam i ja nedavno imao slični problem

alan

ej, zapelo: ocemo da sprzimo recovery tool na cd ali neznamo kako da sprzimo!

dal da idemo na: new: bootable cd/dvd image?

ili nesto drugo?? help hitno

ono sto nemoze bager, ja lopatom
15 godina
odjavljen
offline
RE: Problem-windows vista
FRZEK kaže...

ej, evo to je slika errora koji mu dode kad upali komp!

Khm, dečki... Pokvario se Vista Loader (BIOS emulator, c*ack, kako kod hoćete). Nikakav repair to neće sredit, znam, jer se meni dogodilo to isto (točno taj error). Može se rješiti ali na drugi način, ali nisam isprobao nego sam prešao na legani Windows7 RC1 (što i vama preporučam - ostvaite se c*ackiranih OSeva)....

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
protjeran
offline
RE: Problem-windows vista
Sum_of_all_fears kaže...
FRZEK kaže...

ej, evo to je slika errora koji mu dode kad upali komp!

Khm, dečki... Pokvario se Vista Loader (BIOS emulator, c*ack, kako kod hoćete). Nikakav repair to neće sredit, znam, jer se meni dogodilo to isto (točno taj error). Može se rješiti ali na drugi način, ali nisam isprobao nego sam prešao na legani Windows7 RC1 (što i vama preporučam - ostvaite se c*ackiranih OSeva)....

jesi siguran?? :((

ono sto nemoze bager, ja lopatom
15 godina
odjavljen
offline
RE: Problem-windows vista

1000000%

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem-windows vista

Loader-emulator-crack ili kako već želite ako nije dobar napravi više štete nego koristi...prema tome legalno i legalni winsi ako nema kvalitetnog loadera.
Osim toga dvojka loader je zastario poprilično.

Samo reinstalacija je u tvom slučaju moguća.

 

Private
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem-windows vista
Sum_of_all_fears kaže...

Khm, dečki... Pokvario se Vista Loader (BIOS emulator, c*ack, kako kod hoćete). Nikakav repair to neće sredit, znam, jer se meni dogodilo to isto (točno taj error). Može se rješiti ali na drugi način, ali nisam isprobao nego sam prešao na legani Windows7 RC1 (što i vama preporučam - ostvaite se c*ackiranih OSeva)....

Ako odnekud nabavim Windows7, da li se to smatra legalnim budući da više nije dostupan za download na službenim stranicama?

Specijalna anti Cyber-teroristička jedinica
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem-windows vista

Ako ga negdje nabaviš imaš još fore do kraja desetog mjeseca ili ove ili slijedeće godine nisam siguran.

Private
15 godina
odjavljen
offline
RE: Problem-windows vista
andy0101 kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Khm, dečki... Pokvario se Vista Loader (BIOS emulator, c*ack, kako kod hoćete). Nikakav repair to neće sredit, znam, jer se meni dogodilo to isto (točno taj error). Može se rješiti ali na drugi način, ali nisam isprobao nego sam prešao na legani Windows7 RC1 (što i vama preporučam - ostvaite se c*ackiranih OSeva)....

Ako odnekud nabavim Windows7, da li se to smatra legalnim budući da više nije dostupan za download na službenim stranicama?

Boli M$ briga otkud ti sama instalacija, za njih je bitno da su Windowsi instalirani i aktivirani legalnim ključem (za Win7 je još uvijek dostupan, dolje piše Get key).

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
protjeran
offline
Problem-windows vista

puno hvala svima!!

ajd probat cu ja to sa onim cd - om i widit cu ako ne onda cu morat windowse na novo!

dal neko zna kako da sacuvam swe podatke sa HD-a prilikom instaliranja windowsa na novo?

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Problem-windows vista
FRZEK kaže...

puno hvala svima!!

ajd probat cu ja to sa onim cd - om i widit cu ako ne onda cu morat windowse na novo!

dal neko zna kako da sacuvam swe podatke sa HD-a prilikom instaliranja windowsa na novo?

Za zahvale imaš "Hvala" tipkicu.

 

Sa CDom nećeš niš napravit 100% i ako budeš stavljao nove Windowse, stavi Win7 RC1 (ključ ti je na ovoj stranici, sam DVD ćeš morat skinut preko torrenta jer nije više službeno dostupan.). Ne stavljaj RTM verziju + aktivator jer bi mogao proć ko sa tom Vistom.

 

A podatke ne možeš sačuvat tijekom instalacije, možeš ih spasit nekim Linux Live CDom (kopirat podatke na drugi disk). Eventualno, posudi disk (15-20 GB će bit dost) i instaliraj Win7 na njega, kopiraj sve što ti treba sa ovog na kojem je vista na DVDove, izvadi ovaj posuđeni sa Win7, formatiraj ovaj od Viste i instaliraj Win7 na disk di je bila Vista.

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
odjavljen
offline
RE: Problem-windows vista
FRZEK kaže...
alankish kaže...
Prison Breaker kaže...

Uđi u Command Line i tamo upiši bootrec.exe /FixBoo

To bi trebalo riješiti tvoj problem.

ovo bootrec.exe/FixBoo bi korisnicima nenaviknutim Command Promptu moglo zadati glavobolje(Sorry.Prison Breaker vjerojatno je tipfelerCool),ispravna sintaksa je:

bootrec/FixBoot

 

ili možeš probat sa bootrec.exe/FixMbr,meni je pomoglo kod problema izazvanih lošom konfiguracijom dualboota Viste x64 i OSX-a

I da ako se ne varam Bootrec.exe alat ti je dostupan samo iz Windows Recovery Enviromenta,znači možeš ga dobiti samo putem bootanja Vistinog Instal DVD-a odabirom na stavku repair,a ako nemaš Vistu pri ruci alternativa ti je Vista Recovery Disc na kojem se nalaze spomenuti alat(i),veličine cca 120 ,kojeg spržiš na prazno cd ili dvd kao .iso file,najbolje sa MagicIso ili ImgBurn,ako di zapneš samo pitaj jer sam i ja nedavno imao slični problem

alan

ej, zapelo: ocemo da sprzimo recovery tool na cd ali neznamo kako da sprzimo!

dal da idemo na: new: bootable cd/dvd image?

ili nesto drugo?? help hitno

samo sprži taj image kao .iso na dvd/cd(nešto u stilu Burn image to disc)koji program za prženje iso datoteka koristiš?

14 godina
protjeran
offline
Problem-windows vista

MAGICiso koristim

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice