Osobni Windows 7

poruka: 10
|
čitano: 3.156
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Osobni Windows 7

Gledam na netu postoje pun k.. nekakvih nadopunjenih verzija winsa  sa dodanim nekim programima.

Zanima me dali neko zna kako to oni rade ?

Htjeo bi da kad instaliravam wins 7 da imam odmah instal tipa avast , revo , firefox i tako to .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osobni Windows 7

ovisi gdje gledaš ako misliš na torrente onda je to obično smeće prepuno virusa nebi ti nikako preporučio da to instaliraš na komp

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osobni Windows 7
expert man kaže...

ovisi gdje gledaš ako misliš na torrente onda je to obično smeće prepuno virusa nebi ti nikako preporučio da to instaliraš na komp

Ma ne ja bi želo sam svoju verziju napravit , tak oda nakon svake instalacije ne moram provoditi u instraliranju svih sr... koja mi trebaju .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
14 godina
offline
Osobni Windows 7

VLite {#}

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osobni Windows 7

A jel to samo za win vista ili i za win 7 jer me traži prilikom pokretalja programa ovo :

http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyId=94BB6E34-D890-4932-81A5-5B50C657DE08&displaylang=en

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
14 godina
neaktivan
offline
Osobni Windows 7

To što ti tražiš se zove slipstream!

 

Evo jedan tut. u kojem ti je objašnjeno kako to napraviti na Win 7

http://www.techradar.com/news/software/operating-systems/how-to-build-a-slipstream-windows-7-install-disc-715117

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osobni Windows 7
underdog kaže...

VLite je ipak za Vistu! Može poslužiti ,ali ipak je Sedmica u nekim stvarima drugačija!

WItcher kaže...
.....

Za slipstream ima RT Se7en Lite ,koji je napravljen baš za Sedmicu!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 17:05 (kizo2703).
14 godina
protjeran
offline
Osobni Windows 7

a dal stim mogu naprijmjer sve aplikacije koje imam "ugradit" u to i pri instalaciji da mi se instaliraju?

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Osobni Windows 7

OBično update-ovi idu baš kao slipstream, a za aplikacije se radi skripta koja se izvršava nakon instalacije i instalira programe.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osobni Windows 7
MrBlc kaže...

OBično update-ovi idu baš kao slipstream, a za aplikacije se radi skripta koja se izvršava nakon instalacije i instalira programe.

A koja je to skripta ?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice