Igrice u windowsima

poruka: 8
|
čitano: 2.885
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Igrice u windowsima

ne, nijenis o dostupnosti igrica nego o optimiziranosti, zato sto se na zahtijevima uvijek vidi da trebas npr 1GB za xp a 2 GB za vistu, za 7-icu neznam al mi u ovom slucaju xp izgleda bolje, jel mi moze neko rec koji je bolje za igrice???

kaj ce nam sve nase znanje o informatici, racunalima, tehnici i programirannju kad je ovaj narod preljen da ga iskoristi...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice u windowsima

Xp

low is low
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Igrice u windowsima

Xp više i nije najbplji os za igre iz jednog razloga, a to je nepodržavanje dx10. zasad je samo jednoa igra dx10 only, ali u buduće će ih biti još tako da xp više nije prvi izbor za igre. Sad je puno bolj imati vistu sp2 ili windows 7 svejedno koji jel to je vista sp2 praktički = win 7

14 godina
neaktivan
offline
RE: Igrice u windowsima
a dali je jednako optimizirana 7-ica ko xp
kaj ce nam sve nase znanje o informatici, racunalima, tehnici i programirannju kad je ovaj narod preljen da ga iskoristi...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Igrice u windowsima

kak to misliš? 7-ica je dobro optimizirana i ako imaš 2GB rama  radit će ti sve usudit ću se reći i bolje nego na xp-u.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Igrice u windowsima
hvala to me zanimalo, prije sam na laptopu imao vistu i igrice su stekale za ubit se, sa sedmicom igram Dragon Age bez stekanja (a dosta je slab laptop)
kaj ce nam sve nase znanje o informatici, racunalima, tehnici i programirannju kad je ovaj narod preljen da ga iskoristi...
14 godina
neaktivan
offline
Igrice u windowsima

meni igre rade bolje na 7 nego xp

XBOX Live: badcxx
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Igrice u windowsima
pod optimizirano mislim oce li igrice ko gothic 3 npr trazit 2GB rama ko na visti (minimum) ili 1 GB ko na xp (minimal)
kaj ce nam sve nase znanje o informatici, racunalima, tehnici i programirannju kad je ovaj narod preljen da ga iskoristi...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice