PDF Format

poruka: 9
|
čitano: 5.752
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PDF Format

Imam neke obrasce napravljene u Pdf formatu,otvorio sam ih pomoću Foxit Reader-a 3.0 i sada kada trebam ispuniti podatke, neće mi primiti slova ž.ć.č.š.

Jel zna netko kako to riješiti.

Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PDF Format

Da ti nije mozda postavljeno na EN u trayu? (sumnjam, al provjeri). Aj idem skinut taj program pa ti javim.

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PDF Format

Vjerovatno si mislio na Foxit Editor, jel tako?

Ni meni isto ne moze č,ć,ž i š. Pregledo sam sve ali ne mog unaci kako rijesit to. Ako uspijem javim.

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PDF Format

Ne mogu se sad tačno sjetit. I meni je bio isti problem, i samo sam font postavio na neki standardni i znakovi su bili u redu.

 

Karma is a funny thing.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: PDF Format

Probao sam sve fontove ali ne vrijedi.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: PDF Format
kran kaže...

Probao sam sve fontove ali ne vrijedi.

 

 Ako govoriš o Foxit PDF Editoru, idi na Edit - Options - karticu Text i na Import Windows Font i tu izabereš neki, Arial npr. Kod mene radi 100%.
Karma is a funny thing.
14 godina
offline
RE: PDF Format
CikaSpaso kaže...
kran kaže...

Probao sam sve fontove ali ne vrijedi.

 

 Ako govoriš o Foxit PDF Editoru, idi na Edit - Options - karticu Text i na Import Windows Font i tu izabereš neki, Arial npr. Kod mene radi 100%.
 Da, sada sam skinuo Pdf Editor i na njemu hoće.
Ali sada na njemu ne mogu naći kako da upisujem text na određena mjesta,probao sam pisati ali mi stavi text na vrh stranice.
U Foxit readeru sam mogao točno odrediti gdje da upisujem,ako može mala pomoć još i za to.
16 godina
neaktivan
offline
RE: PDF Format

Samo klikneš na tekst i prenosiš ga gdje hoćeš. Samo da znaš, kada edituješ pdf sa Foxitom, i kada ga spremiš, na dokumentu bude crveni pečat, (negdje na vrhu stranice). Tek kad kupiš program pečata neće bit.

 

Karma is a funny thing.
14 godina
offline
RE: PDF Format
CikaSpaso kaže...

Samo klikneš na tekst i prenosiš ga gdje hoćeš. Samo da znaš, kada edituješ pdf sa Foxitom, i kada ga spremiš, na dokumentu bude crveni pečat, (negdje na vrhu stranice). Tek kad kupiš program pečata neće bit.

 

 Ok, skužio sam. Hvala puno na pomoći.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice