Xbox plazma...

poruka: 12
|
čitano: 4.430
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Xbox plazma...

Eh ovako... soba mi nije nesto pretjerano velika mozda 30 kvadrata... E sad mi treba jedna plazma ili lcd televizor koji ima HDMI prikljucak da je sto jeftinija i da mi nudi dobru sliku na xbox360 ;D . Koju bi mi vi preporucili

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox plazma...

Pa to ti sve ovisi s koliko novca raspolažeš, reci iznos pa ćemo pogledat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox plazma...
Joco55 kaže...

Pa to ti sve ovisi s koliko novca raspolažeš, reci iznos pa ćemo pogledat.

pa do nekih 2000kn

14 godina
neaktivan
offline
Xbox plazma...

Što kažeš na ovo: http://www.protis.hr/products/details/televizor-lg-lcd-tv-22ld350-mpeg4-dvbt-usb/31611

 

Za nekih 1800 kn dobiješ 22'' HD Ready LCD, MPEG-4 tuner, hdmi.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox plazma...
Joco55 kaže...

Što kažeš na ovo: http://www.protis.hr/products/details/televizor-lg-lcd-tv-22ld350-mpeg4-dvbt-usb/31611

 

Za nekih 1800 kn dobiješ 22'' HD Ready LCD, MPEG-4 tuner, hdmi.

izgleda drama ;D

14 godina
protjeran
offline
RE: Xbox plazma...
2dollaB kaže...

Eh ovako... soba mi nije nesto pretjerano velika mozda 30 kvadrata... E sad mi treba jedna plazma ili lcd televizor koji ima HDMI prikljucak da je sto jeftinija i da mi nudi dobru sliku na xbox360 ;D . Koju bi mi vi preporucili

kolika ti je udaljenos od mjesta odakle ces gledat pa do mjesta gdje ce biti tv?

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
odjavljen
offline
Xbox plazma...

Puno bolje bi bilo da probaš do 3000 kn jer možeš uzeti veće dijagonale.Koje dijagonale te zanimaju?

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox plazma...
kingmedo kaže...

Puno bolje bi bilo da probaš do 3000 kn jer možeš uzeti veće dijagonale.Koje dijagonale te zanimaju?

vazno mi je da ima hdmi i posto mi nije velika soba netreba mi nesto nesto prevelika plazma ... 

 

 

14 godina
odjavljen
offline
RE: Xbox plazma...
2dollaB kaže...
kingmedo kaže...

Puno bolje bi bilo da probaš do 3000 kn jer možeš uzeti veće dijagonale.Koje dijagonale te zanimaju?

vazno mi je da ima hdmi i posto mi nije velika soba netreba mi nesto nesto prevelika plazma ... 

 

 

Možeš uzeti 32" LCD TV,  dobar je za ugodno igranje, a vjerujem da će ti stat u sobu (meni je, a prilično je mala soba). Pogledaj LG modele  do oko 3000 kn, možeš pronaći i full hd.

I pokušaj staviti na zid tv, ako ti je mala soba.

P.S. Ako je mala udaljenost od tv do mjesta gledanja/igranja (<2m), full hd ne bi trebao biti presudan u odabiru.

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2011 23:21 (kingmedo).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox plazma...
kingmedo kaže...
2dollaB kaže...
kingmedo kaže...

Puno bolje bi bilo da probaš do 3000 kn jer možeš uzeti veće dijagonale.Koje dijagonale te zanimaju?

vazno mi je da ima hdmi i posto mi nije velika soba netreba mi nesto nesto prevelika plazma ... 

 

 

Možeš uzeti 32" LCD TV,  dobar je za ugodno igranje, a vjerujem da će ti stat u sobu (meni je, a prilično je mala soba). Pogledaj LG modele  do oko 3000 kn, možeš pronaći i full hd.

I pokušaj staviti na zid tv, ako ti je mala soba.

to sam i planiro na zid fino, i coda BO uh jedva cekam sad mi ova kutija pa mi glupo igrat 

 

ps. imas li ti jos neki prijedlog sad sam tek vidio (LOL) da je ovaj pravo mal, imas li ti neki do 2500 loma veci da mi link posaljes 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2011 23:31 (2dollaB).
14 godina
protjeran
offline
RE: Xbox plazma...
2dollaB kaže...

vazno mi je da ima hdmi i posto mi nije velika soba netreba mi nesto nesto prevelika plazma ... 

 

 

nije bitna velicina sobe,vec duzina koju sam malo prije spomenuo

 

 

 

inace ja imam 32" i igram s 2-3 m a ponekad i 4.5 m.nije toliko lose i s 4.5 m ali je idealno s 2 m

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
odjavljen
offline
RE: Xbox plazma...
2dollaB kaže...

to sam i planiro na zid fino, i coda BO uh jedva cekam sad mi ova kutija pa mi glupo igrat 

 

ps. imas li ti jos neki prijedlog sad sam tek vidio (LOL) da je ovaj pravo mal, imas li ti neki do 2500 loma veci da mi link posaljes 

Ovako nešto:

http://www.protis.hr/products/details/panasonic-lcd-tv-txl32c2e--hd-dvbtmpeg4/38275

Malo prelazi cijenu, ali s obzirom da misliš uzeti za 2500kn, ne možeš očekivati čuda.

32" je dovoljno, vjeruj mi veće ti ne treba, pogotovo ako je mala soba.

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice