Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.650
|
čitano: 675.118
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Sami sebi pucaju u nogu, LG i Samsung su dvije najprodavanije marke TV-a kod nas i ljudi bi uzeli Max tv kao samostalnu uslugu ali eto, nije moguće jer nema aplikacije.

Dosta pacerski....

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ulica Ulice kaže...

Sami sebi pucaju u nogu, LG i Samsung su dvije najprodavanije marke TV-a kod nas i ljudi bi uzeli Max tv kao samostalnu uslugu ali eto, nije moguće jer nema aplikacije.

Dosta pacerski....

 bitno da na TCL smeću radi koji ima google tv

4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Daleko od toga da je TCL smeće.....

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ma da im konkurencija nema, pa ajde, ali …
Jel postoji bar koja nesluzbena najava ili …?
#HŽV
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Za 50+ eura se uzme Xiaomi stick ili box i sve radi...pa nisu pusti novci u pitanju pa se ne može do toga.
Ja imam oboje, radi sve ok.
(Samsung TV)
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2024 22:06 (Samarzija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Samarzija kaže...
Za 50+ eura se uzme Xiaomi stick ili box i sve radi...pa nisu pusti novci u pitanju pa se ne može do toga.
Ja imam oboje, radi sve ok.
(Samsung TV)

 

Nije do 50 EUR, ali necu jos jedan stick ili box, hocu nativno app, kao Netflix, YT i slično. 

Sad uzimam S95C i muka mi je šta još nema app. 

#HŽV
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jel moze neko shareat koji je app instalirao na Fire TV stick.

Uspio sam instalirati ovaj novi app za TV ali ne pokrece mi nikakav sadrzaj.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Novi MAXTV reciver

na tabletu Huawei Matepad t10 2/32 uredno radi kad instaliraš verziju 20.950 maxtv apk sa neke side apk stranice,

te gluposti da treba imat playstore od google ne stoje, jer huawei nema

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Na kojim uređajima i os verzijama je dostupna MAXtv aplikacija?

... i tako stoji već 6+ mjeseci

 

Tko god si želi uzeti samostalno maxtv, bolje bi preporučio ilegalu nego ovim nesposobnjakovićima plaćao za ovako lošu uslugu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
assassin.st kaže...

Jel moze neko shareat koji je app instalirao na Fire TV stick.

Uspio sam instalirati ovaj novi app za TV ali ne pokrece mi nikakav sadrzaj.

 Isto pitanje, gdje i kako naći origigi app ili barem apk koji će radit na firesticku. Na mom firesticku gen2 ne u njegovom storeu ne nalazi maxtv ap. Nije mi problem staviti neki apk samo ako tko ima neki koji sigurno radi.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
4 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
sardax kaže...
Samarzija kaže...
Za 50+ eura se uzme Xiaomi stick ili box i sve radi...pa nisu pusti novci u pitanju pa se ne može do toga.
Ja imam oboje, radi sve ok.
(Samsung TV)

 

Nije do 50 EUR, ali necu jos jedan stick ili box, hocu nativno app, kao Netflix, YT i slično. 

Sad uzimam S95C i muka mi je šta još nema app. 

 Imam 3 Samsungice u stanu; i ja bi volio da na Tizenu ima sve aplikacije kao i na Androidu ali sam prvenstveno zbog NBA League Pass aplikacije koje Tizen nema uzeo MI boxove i to je to....

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Lijepo ti gore u linku piše kako firestick nije još podržan, nema te apk koja radi više od prikazivanja maxtv loga
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2024 9:15 (sisko93).
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
assassin.st kaže...

 Ja sam prije par tjedana skinuo Androind APK i dignuo na Firestick, radi bez problema.

assassin.st kaže...

Jel moze neko shareat koji je app instalirao na Fire TV stick.

Uspio sam instalirati ovaj novi app za TV ali ne pokrece mi nikakav sadrzaj.

Aj se odluči gospe ti...

12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...
assassin.st kaže...

 Ja sam prije par tjedana skinuo Androind APK i dignuo na Firestick, radi bez problema.

assassin.st kaže...

Jel moze neko shareat koji je app instalirao na Fire TV stick.

Uspio sam instalirati ovaj novi app za TV ali ne pokrece mi nikakav sadrzaj.

Aj se odluči gospe ti...

Chill bro, radilo je do prije par dana, radilo se o starom appu (nisam imao pojma da deployaju novi app i da je to vec krenilo)

8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Koja je poanta rasprave o staroj verziji koja se gasi i do kraja 9/2024 ce svima prestati raditi?

 

Nema. Aplikacije. Za. Firestick. Za. MaxTV. Na. Novoj. Platformi.

11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jel gleda ko sad ligu prvaka na hrt2, slika je živi užas preko boxa, ovo nije ni blizu full hd-a, jel to do ht-a ili hrt-a? Čini mi se na areni bolja slika, ne znatno ali bolja

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
To je do nove aplikacije. Slika je živi užas u usporedbi sa starom aplikacijom. I ne samo to, nego je aplikacija korak nazad u apsolutno svakom smislu. Kakvo govno od kompanije.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

da, slika zrnata, uzas...s tim da sam na staroj platformi, samsung box.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Alo , smirite se ljudi , pričate gluposti..

 

Slika je sada fenomenalna i kako nas neki ovdje zadnjih par mjeseci uvjeravaju sada je sve bolje jer plaćamo skuplje , imamo redizajniranu aplikaciju i manji broj streamova po kućanstvu . To vam se zove napredak i ako vi to ne vidite onda niste pravi konzumer . Najlakše je kukati i ne podržati omiljenu telekomunikacijsku kuću koja vam je osigurala ovaj tehnički skok , naravno ne svima jer vlasnici LG i Samsunga još čekaju da se uključe u revolucionarni dizajn i kvalitetu nove aplikacije .

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Mogu misliti na šta će ličiti europsko prvenstvo za mjesec dana...
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
I Amazona isto.

Imam na jednom Tv inputu A1 kabelsku, na drugom maxtv stb Samsung , HTV 2 kanal, tekma je izgledala puno bolje na A1 kabelskoj, oštrije, ko prava 1080 reza. Na maxtv mutnije, jest da su u zadnje vrijeme nešto popravljali sa slikom odnosno boja i svjetlina su bolje nego prije, ali svejedno uništavaju sliku kompresijom. Ovo definitivno nije full hd, nego samo hd sa smanjenim bitrate, slika je korak unazad u odnosu na prije nekoliko godina na istom stbu.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nije to HD uopće. To je upscalirani 720p koji i treba manji bitrate. Naravno, usluge nude svima. I onima na optici i onima s zahrđalim kutijama na stupu čija struktura jednostavno ne može progurati "pravi" HD. Pa su nas sve strpali u istu kašu, kako bi se zaštitili od pritužbi.
Ponavljam, radio sam 20 godina u toj prodanoj firmi i iz prve ruke znam o kakvoj se mafiji radi. A tehničko znanje im je čista nula.
Ako su vam već toliko prirasli srcu da koristite njihove poluusluge, pomirite se s kvalitetom koju vam šalju. Meni je dozlogrdilo, čim mi istekne ugovor, bježim...
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
aa di ces pobjec? jesu drugi bolji?
Iphone 15 pro max Playstation 5 Samsung 75qn90b
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Imam optiku i max tv i iptv i android box i slika je korektna na 65" tv-u.Bolja nego dvb t.Kada gledam brze scene nema zamućivanja.Očito je nova platforma ovisna o stabilnosti neta

 
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Tascam kaže...

Imam optiku i max tv i iptv i android box i slika je korektna na 65" tv-u.Bolja nego dvb t.Kada gledam brze scene nema zamućivanja.Očito je nova platforma ovisna o stabilnosti neta

Glupost , nema veze veća brzina ili internet stabilnost .Imam optiku (500/250) i većina kanala na njihovoj android aplikaciji je živi užas , pogotovo sport i arene koje su znatno degradirale u odnosu na staru aplikaciju. Vjerojatno kako bi dobili na stabilnosti za većinu korisnika koji su još zaglavili na bakru i trulim instalacijama pa su namjerno svima pogoršali kvalitetu.

9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ne znam.Kažem kako je kod mene..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Na bilo kojoj veličini tv,na bilo kojen uređaju ,internet brzina 10-100,slika je na maxtv postala tužna i žalosna.Tko drukčije kaže kleveće i laže.Živija maxtv usluga za naše narode i narodnosti.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

da mi je tako promijenio bih operatera.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Još mi nije nadograđena IPTV usluga na 2 TV-a ali što se tiče nove aplikacije, ista je u pogonu na Samsungu i na TCL-u već mjesecima ( oba TV-a nisu žičano povezana ) i mogu reći da ne vidim neke razlike između Max tv app i EON-a.... možda moje oko nije toliko osjetljivo ili pak vično razaznati kvalitetnu sliku od one druge ali je meni bitno da na svim televizorima u kući ( ima ih 5 ) mogu gldati Max tv....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
BlackMoon kaže...
Nije to HD uopće. To je upscalirani 720p koji i treba manji bitrate. Naravno, usluge nude svima. I onima na optici i onima s zahrđalim kutijama na stupu čija struktura jednostavno ne može progurati "pravi" HD. Pa su nas sve strpali u istu kašu, kako bi se zaštitili od pritužbi.
Ponavljam, radio sam 20 godina u toj prodanoj firmi i iz prve ruke znam o kakvoj se mafiji radi. A tehničko znanje im je čista nula.
Ako su vam već toliko prirasli srcu da koristite njihove poluusluge, pomirite se s kvalitetom koju vam šalju. Meni je dozlogrdilo, čim mi istekne ugovor, bježim...

Na novim Android boxevima imaju adaptive bitrate i gdje je onda problem pustiti jedan stream (nek ga nazovu kak god hoću, prije su imali 4K) u 50hz i maksimalnom bitrate-u?

nemam za potpis
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice