Sm p-900

poruka: 2
|
čitano: 3.926
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
SM P-900,vredi li?

Pozz.

Prodaje mi se ovaj tablet za 100 eura.

Znam da je 8 godina star, ali eto ima 12ku ekran što mi se svidja.

Sad nisam baš siguran na kakve probleme mogu naletiti s obzirom da je tako star.

Imam 2 tableta tako stara,jedan radi uredno a drugi ima problema sa memorijom sata te zeza wifi.

Pretpostavljam da ne vredi ni 20 eura zbog loše baterije.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sm P-900 iskustvo

Drugari tablet je došao neki dan i moram priznati da sam totalno pozitivno iznenađen.

Radi fluidno,bateriju mi je svukao od 45 % na 15 % sa SOT od oko 4 h.

Malo zašteka pri otvaranju velikih webstranica.

Problema nema pri puštanju 1080p videa,ne šteka ne siječe.

Baterija,pa ja ne mogu da vjerujem da može baterija biti dobra nakon 8 godina.

Naravno ne kažem idealno dobra jer očekivao sam da ću dobiti "otečenu" bateriju.

Sad kako je to moguče ne znam,jer koliko ja znam prosječan vijek Li-Ion baterija je 3-4 godine i onda je za mjenjanje.

Tablet barem ja ne primjecujem da je otvaran, to bi jasno vidio na ivicama.

Ivice su perfektno očuvane tj lajsna,jedino zadnja strana je pomalo isparana i nekako ljepljiva (kao da je bio u konetejneru,jer Švicaci ovakve stvari bacaju haha) ali to sam riješio naručivši Book Cover za isti.

Odradio sam test ekrana,nema mrtiv piksela,samo ima nešto što mi se čudno dešava kad je bijela traka preko desktop,vidi se par tačkica na ekranu.

Međutim LCD test,nikakvih problema da primjecujem.

Eto ako neko ima još neku ideju šta da provjerim neka javi.

Konektor je zasada okej,mada očekujem tu prvi problem kao i sa svim micro USB tip 3.0 konektorima koji se odvale.

Jeste malo potežak ali ne smeta mi za prenosne tablete imam drugih 6 tableta od Samsung-a.

Samsung je baš pre pravio bolje i kvalitetnije tablete a ne sad smeća sa nabubrenim baterijama...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice