Prestigio e-book reader

poruka: 4
|
čitano: 6.011
|
moderatori: DrNasty, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio e-book reader

Planiram si priuštiti jedan ebook reader za <800kn pa sam suzio izbor  na dva Prestigija:

 

PER3464

 

PER5162

 

Oba mi odgovaraju cijenom(100kn više-manje) no muči me to što je bijeli skuplji i podržava više tekst. formata, ali ima samo 256MB interne mem pa me zanima je li to stariji model, jer iako ovaj crni podržava manje tekst. formata, ima 4GB interne memorije i 16 nijansi sive (pa se čini kao noviji model, ali nižeg klasnog segmenta za tržište)

 

Kojeg biste vi uzeli jer mi nisu bitni detalji poput WiFija i reprodukcije zvuka, bitno mi je iskustvo pri čitanju samih knjiga?

Ima li netko jedan od navedenih?

ribar kaže... e ovi je pravi ka dodjen navece doma iz polja za pustit niki haj rizolusn pornic sa mladin ukrajinkan
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2013 17:59 (crazy_luđak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio e-book reader

Uzmi bijeloga, ima bolje specifikacije. Čita više formata, a dva giga interne memorije je sasvim okej (prosječna epub datoteka ti je oko 1MB maximalne veličine). Ja imam jedan stariji model sa tolikom memorijom i dosta mi je. Prestigiovi čitači su okej, ali ne očekuj čuda. Bolje je kad čitaju više formata, manje se moraš zezat s konverzijama.

16 godina
neaktivan
offline
Prestigio e-book reader

zapravo sad vidim da bijeli ima isti ekran, 128MB RAM-a i jednak procesor tako da ipak nije toliko losiji kao sto sam na pocetku mislio. 

 

Zanima me jos jesi li citao sta PDF-ova na svom i kakvo je iskustvo? znam da nije preporucljivo za one PDF-ove koji nisu scaleable, ali ovi kojima je text formatiran kao text pa se moze prilagodavat velicini ekrana, jel ista losije iskustvo nego sa drugim formatima? Takoder, kako handla mjestimicne slike u tekstu?

 

EDIT: ništa od bijelog, na jedinom mjestu di sam ga našao više ga nemaju

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 21:20 (crazy_luđak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio e-book reader

Čuj ja sam ti imao dva modela. Najeveći problem ti je što su to sve mali čitači, pa PDF ne ide najbolje na njima kad ima slika. Nije to to. Onaj stariji, PER 3162B je čitao PDf dobro, ali nije imao toliko trajnu bateriju ko noviji PER3362 nit toliko različitih formata, ali taj je bio lošiji u prikazu PDF tekstova. Ipak sam nnjime zadovoljniji, on izdrži danima dok čitam - oko tjedan dana možeš sigurno bez punjenja, a imahrpu formata ativno za čitat, mp3 player, 2gb pohrane za knjige i muziku...meni okej.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice