Blokada tvrtke

poruka: 15
|
čitano: 7.453
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Blokada tvrtke

Brat mi je upravo pokrenuo servis Info via SMS to FAX... Stranica je "blokade.info" ako nekoga zanima malo vise.. U sutini se radi o sljedecem, idete sklopiti posao s nekim ali niste sigurni dali ce vas ta osoba isplatit ili ne, riskirati ili ne.. mozete ici na FINU i traziti podatke o toj tvrtci i muciti se sa interpretacijom i k tome platit naravno ili od danas mozete samo poslati sms koji sadrzi ili oib te tvrtke ili ime tvrtke i sjediste i vas broj faxa ili e-maila i u roku od sat vremena vam stize informacija koja sadrzi sve racune od doticne osobe i dali su oni blokirani ili ne... Po meni vrhunska ideja i mislim da je to nuzno potrebno danas kad te svak pokusava "oprati"..

 

Sta Vi mislite o tome?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 20:10 (antagonist).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Blokada tvrtke

Ne znam... znam jedino da ako ću raditi veći posao da ću rađe otiči u finu i dati onima koje plaćam da obave analizu...

Također... 95% tvrtki u HRV nije sposobno obavljati veće poslove...

A da ne govorim da ja još vučem 6 mjeseci sto mi nisu isplatile neke državne ustanove (stvarno minorne novce)...


Inače neloša ideja... SAMO... (mjesto ali)... šture informacije će biti vjerujem... Dok mnogi od nas trebaju stvarno detaljne... ne znam baš koliko će te zarađivati na tome...

  Ali svaka čast na inicijativi. Inače... nekako mi se dizajn čini generičkim... ali dobro...

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 19:31 (EnlightenedPhoenix).
13 godina
offline
RE: Blokada tvrtke
EnlightenedPhoenix kaže...

Ne znam... znam jedino da ako ću raditi veći posao da ću rađe otiči u finu i dati onima koje plaćam da obave analizu...

Također... 95% tvrtki u HRV nije sposobno obavljati veće poslove...

A da ne govorim da ja još vučem 6 mjeseci sto mi nisu isplatile neke državne ustanove (stvarno minorne novce)...


Inače neloša ideja... SAMO... (mjesto ali)... šture informacije će biti vjerujem... Dok mnogi od nas trebaju stvarno detaljne... ne znam baš koliko će te zarađivati na tome...

  Ali svaka čast na inicijativi. Inače... nekako mi se dizajn čini generičkim... ali dobro...

ako odes na finu oni ti nece nista racunati nego ce ti za bon1 obrazac naplatiti 287 kn a za bon2 181 kn pa se ti snalazi ukoliko se razumijes a ovdje za 9,92 + PDV dobijes odma za prvu ruku dal te covjek ima odakle platit ili ne... to naravno ne mora nista znacit ali opet kad malo razmislis :) 

to sto si reko za drzavne firme je drugi par postola, dok god drzava bude financirala gubitase dotad ces ti bit nenaplacen a oni sebi uzimat i bozicnice itd...

 

hvala za kritiku u svakom slucaju.. stranica je "friska".. dali imas neko bolje rjesenje mozda? neki primjer?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 19:38 (antagonist).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Blokada tvrtke
antagonist kaže...

ako odes na finu oni ti nece nista racunati nego ce ti za bon1 obrazac naplatiti 287 kn a za bon2 181 kn pa se ti snalazi ukoliko se razumijes a ovdje za 9,92 + PDV dobijes odma za prvu ruku dal te covjek ima odakle platit ili ne... to naravno ne mora nista znacit ali opet kad malo razmislis :)

to sto si reko za drzavne firme je drugi par postola, dok god drzava bude financirala gubitase dotad ces ti bit nenaplacen a oni sebi uzimat i bozicnice itd...

  Žuto: A ja sam izuzetno glup pa to ne znam????? ...

 

 

I ja s tim obrascima puno vise mogu vidjeti nego jel mi moze platiti ili ne...

 

I danas se više ne postavlja pitanje MOŽE li netko platiti... Nego HOĆE li netko platiti... Iz mog iskustva gotovo svatko može platiti... Ali sad hoće li ti platiti... drugi par opanaka

 

 

Kažem lijepo je to što ste vi napravili... Ali ja to nikad ne bi rabio (da naglasim subjektivno misljenje). To eventualno mogu manji obrti, a bez neke teške reklame vjeruj neće ni čuti za vas...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Blokada tvrtke

Ja ne znam nikoga tko se s tim informacijama iz FINE okoristio.

 

Ja ih uzimam samo kad trebam, dakle, samo kad me traže za javni natječaj kao dokumentaciju.

Nisam još čuo da to netko kupuje kako bi nekoga analizirao ... :-)

 

Jeftinije je uzeti njegov GFI, pa imaš sve ... mislim ak' kužiš stvari iz boniteta, znaš i kako doći do toga.

 

Koliko vidim neko si je dao truda, pa se trudi :-) ..... imate li vi neki link do tog Info-a, vidim da ste upućeni

 

 

13 godina
offline
RE: Blokada tvrtke
EnlightenedPhoenix kaže...
antagonist kaže...

ako odes na finu oni ti nece nista racunati nego ce ti za bon1 obrazac naplatiti 287 kn a za bon2 181 kn pa se ti snalazi ukoliko se razumijes a ovdje za 9,92 + PDV dobijes odma za prvu ruku dal te covjek ima odakle platit ili ne... to naravno ne mora nista znacit ali opet kad malo razmislis :)

to sto si reko za drzavne firme je drugi par postola, dok god drzava bude financirala gubitase dotad ces ti bit nenaplacen a oni sebi uzimat i bozicnice itd...

  Žuto: A ja sam izuzetno glup pa to ne znam????? ...

 

 

I ja s tim obrascima puno vise mogu vidjeti nego jel mi moze platiti ili ne...

 

I danas se više ne postavlja pitanje MOŽE li netko platiti... Nego HOĆE li netko platiti... Iz mog iskustva gotovo svatko može platiti... Ali sad hoće li ti platiti... drugi par opanaka

 

 

Kažem lijepo je to što ste vi napravili... Ali ja to nikad ne bi rabio (da naglasim subjektivno misljenje). To eventualno mogu manji obrti, a bez neke teške reklame vjeruj neće ni čuti za vas...

sigurno da ti daje vise uvida u fin. strukturu ali za prvu ruku mislim da je ovo i vise nego dovoljno... 

mi mislimo da je puno lakse prvo vidjeti dal je ili nije blokiran pa kad vidis recimo da je, a nije ti to dovoljno, onda odes na finu pa platis pa vidis onda ostale pokazatelje ukoliko si skeptican ali kao sto si i reko sam, nikad ne znas hoce li ti netko palatit ali tko riskira profitira haha :) 

@ off-lajn :) blokade.info

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 19:59 (antagonist).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Blokada tvrtke
EnlightenedPhoenix kaže...

Ne znam... znam jedino da ako ću raditi veći posao da ću rađe otiči u finu i dati onima koje plaćam da obave analizu...

Također... 95% tvrtki u HRV nije sposobno obavljati veće poslove...

A da ne govorim da ja još vučem 6 mjeseci sto mi nisu isplatile neke državne ustanove (stvarno minorne novce)...


Inače neloša ideja... SAMO... (mjesto ali)... šture informacije će biti vjerujem... Dok mnogi od nas trebaju stvarno detaljne... ne znam baš koliko će te zarađivati na tome...

  Ali svaka čast na inicijativi. Inače... nekako mi se dizajn čini generičkim... ali dobro...

 Tko još danas radi velike poslove ... ne vjerujem da ovdje na forum dolazi Todorić i Rajič ... Ali iskreno, koliko si puta išao u FINU ili njegovu banku po Bon2 ili što već još nude da te operu :-)

 

Ja sam nažalost već popu*io neke poslove ..... je*ate, isto kao i sa ženama ... svi su znali da je blokiran osim mene :-)

 

Kao što si i ti rekao .. neloša ideja, samo nismo mi navikli koristiti ikakve informacije.

 

Negdje sam pročitao, da bi svaki poslovnjak obavezno trebao imati neku odvjetničku kuću kao pravnog savjetnika za trgovačko pravo ... no svi bi se mi poje*ali za kunu, pa gubimo milijune

 

 

13 godina
offline
Blokada tvrtke

zanimljiva ideja.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Blokada tvrtke

amo ljudi pomozite.. malo brainstorminga prije spavanja... lakse cete zaspat {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Blokada tvrtke

Pa sta hoces, jel covjek rekao da je zanimljivo :-)

 

Siguran sam da je time htio reći da ima puno B.net fita {#}

14 godina
neaktivan
offline
Blokada tvrtke

Meni ovo djeluje kao jako korisno {#}

I'm from Hollywood
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Blokada tvrtke

Lijepa ideja. Moglo bi bit nešto od toga :)

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Blokada tvrtke

Htio sam reci da smo prosirili ponudu usluga... Sad osim prvotne usluge sms info via sms to fax nudimo i "crne liste" te adresne podatke... Crne liste su zapravo liste tvrtki koje poduzece zeli pratit. Adresni podatci bi koristile one tvrtke koje trebaju informacije za prodaju svojih proizvoda odredenom segmentu kao npr. ordinacije obilaze farmaceutske tvrtke..njima je zasigurno zanimljivo koje su novootvorene a koje postojece tvrtke...  

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Blokada tvrtke

Novo u servisu Blokade.Info. Od danas je pušten u rad, uz već postojeće servise Blokade.Info via SMS to EMAIL i Blokade.Info via SMS to FAX dodatna mogućnost. Blokade.Info via SMS to SMS. Sada uz primanje statusa na EMAIL i FAX, možete dobiti informaciju i na SMS. Zatražite status blokade putem SMS-a na broj 88208 sa sadržajem; BLOK OIB_tvrtke, npr. BLOK 30740527897

 

Idemo dalje :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice