GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema

poruka: 4.132
|
čitano: 767.950
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Antolić 

16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

 Prema SN postava za utakmicu s Rijekom;
Livaković - Stojanović, Sigali, Benković, Lecjaks - Moro, Antolić - Olmo, Gojak, Fernandes - Henriquez

Nadam se da je doista tako, baš bih želio vidjeti i Olma i Henriqueza od početka. :)

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 18:47 (Miro).
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Jako dobro, ovako se treba igrat.

Fina razlika protiv Hajduka i Rijeke odmah na pocetku.

Jos ce se oni sigurno pomucit za LP i EL, a mi cemo lagano dodat gas protiv Albanaca i lako rijesit nadolazeci HNL..
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Prvo poluvrijeme brutalno dobra igra... Trebaju nastaviti u istom ritmu do kraja. :)

...
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
To je to...

Korisno je bilo izbaciti jednog igrača da se snage izjednače, kako bi Dinamo utrenirao i takve situacije :)
...
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bilo je na kraju i sreće, ali budimo realni, Rijeka je nešto uspjela tek kad je ostala s igračem više.

 

Meni se Olmo sviđa više od Ćorića u ovom trenutku. A ne bih se bunio da se proba i kombinacija s obojicom u igri, Olmo u špicu.

 

Suđenje je bilo dobro, ne vjerujem da će biti repova.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Hajde konačno da su proigrali. Ako budu igrali protiv albanaca kao protiv Hajduka i Rijeka EL nije upitna. Još dobri vijesti stiže iz Osijeka gdje je potvrđeno da ostaju Barać i Barišić što znači da i Osijek ima realne šanse za EL jer nije Austria neki bauk od ekipe. Rijeka prošla ispala igrat će u europi. Jedino Hajduk nema baš neke šanse. Kakava bi to sezona bila da imamo tri kluba u europi do (barem) zime.

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Prvo poluvrijeme dosta dobro, zatim se osjetio pad igre, pogotvo sa igračem manje.

- Olmo je po meni bolji od Čorića bez ikakve sumnje. Čorić se ponaša kao da je najvažniji igrač u Dinamu, a Olmo je zasada pokazao da može igrati jako dobro na toj poziciji (Hajduk i Rijeka su primjer). Gojak dosta griješi u fazi napada, ali kada treba igrati nazad tu je dosta solidan. Nadam se da će popraviti taj segment igre, iako mislim da je više problem neuigranost u kombinaciji sa Olmom i Henriquezom (dosta je to čudno izgledalo u fazi napada kao da nije bilo dobre koordinacije, ali eto prekid i penal smo iskoristili što je dovelo do pobjede). Fernandez je očito shvatio da više nema zafrkancije kao što je to bilo kod Cice i Peteva, polako se vraća u onu svoju igru koja mu najbolje paše.

- No moram naglasiti kako i dalje smatram da je glavni problem veza. Vidi se da tu nešto ne štima. Razlog zašto smo pobijedili protiv Hajduka i Rijeke je što su obje ekipe prepustile igru Dinamu u prvom poluvremenu (što je po meni greška s obzirom u kakvom je stanju vezna linija). Zar već nisu naučili da je tako Dinamo teško dobiti. Malijac Doumbia mi se svidio. Rastrčan, željan igre i prati non-stop protivničke igrače, takav nam igrač definitvno treba.

- Leckaj za sada dokazao da je pojacanje u odnosu na Pivarica. Sosa je ulaskom izgledao izgubljeno, netipično za njega. Jeli ga Cvitanović tako stavio ili se stvarno pogubio u obrani iskreno nije mi jasno. Stojanovic dobar u prvom poluvremenu, čini mi se da mu je malo pala koncentracija u drugom poluvremenu što je rezultiralo prolaskom protivničkih igrača, no na svu sreću ništa ozbiljno. Livaković i Benković standarno dobri, a Sigali je danas odigrao fantastično, baš kapetanski, pogotovo kad smo ostali sa igračem manje.

Što se tiče Osijeka, mislim da trenutno igraju najljepši nogomet od svih hrvatskih klubova, a odigrali su remi sa Dinamom što nije uspijelo ni Hajduku ni Rijeci. Baš imaju posloženu ekipu, samo im fali jedan pravi realizator u napadu kao šlag na tortu. Ali i ovako izgledaju fenomenalno. Nadam se da će tako nastaviti igrati i dalje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 22:44 (fighterZu).
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Navodno bi Fiolić mogao završiti u Njemačkoj. To bi bilo super i za njega i za Dinamo. :)

 

http://www.goal.com/hr/news/6838/main/2017/08/13/37765292/kova%C4%8D-u-problemima-rje%C5%A1enje-tra%C5%BEi-u-dinamu?ICID=HP_BN_11

...
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sastav Dinama za večerašnju utakmicu sa Albancima

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ajd da napokon vidimo i tog novog DMC-a. Antolić je ionako za otpis. Jedino šteta što Olmo ne starta. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Antolić ozljeđen, Olma nema zbog crvenog kartona protiv Odd-a

6 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ovaj crnac dumbia igra ne bu na dobro izašlo. Dovedu lika ko fol pojačanje koji je uglavnom bio rezerva u toulouseu, igrao ponekad zadnjih 10-15 min i puno puta ne bio ni u protokolu za tekme, ttoalno nespreman igrač bez priprema i oni to predstave kao pojačanje, i sad  nek mene neko uvjeri da nije nova praonica deviza. 

Njima nije bitno kakav je igrač, nego im je bitno da je spreman vraćat dio plaće glavatom, pogledajte samo ootkud i kkakve oni uglavnom dovode igrače, sve propaliteti od nogometaša koji su izmijenili desetke klubova i sve iz zemalja koje su poznate po mutnim poslovima.

Kad vratim film unazad desetak godina i sjetim se svih taraba koje su doveli točno mi dođe slabo.

 

11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Opet losa igra, cim dode neka ekipa koja iole zna igrati i zatvori se te igra na kontre odmah problemi i bezidejnost u igri Dinama.

6 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kakvi jadnici to nisu istine.

Iskreno, plače mi se kad ovo moram gledat, nikad lošiji dinamo u zadnjih 15 i više godina. 

6 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Okreće Dinamo ovo laganini 3:1
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Ima tko link za Osijek

11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
mmafan kaže...

Ima tko link za Osijek

Upises na YT Osijek-Austria i naci ces par streamova

11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ibme74 kaže...
mmafan kaže...

Ima tko link za Osijek

Upises na YT Osijek-Austria i naci ces par streamova

 Već sam tamo provjeravao, nema ništa.. Nije na areni, pa je nemoguće naći link

14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
mmafan kaže...

 Već sam tamo provjeravao, nema ništa.. Nije na areni, pa je nemoguće naći link

http://live.robinwidget.org/streamvideo8/osijek-cro-vs-austria-vienna-aut-live-stream-4398781.html

edit 1:0

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 20:58 (superJozo).
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
superJozo kaže...
mmafan kaže...

 Već sam tamo provjeravao, nema ništa.. Nije na areni, pa je nemoguće naći link

http://live.robinwidget.org/streamvideo8/osijek-cro-vs-austria-vienna-aut-live-stream-4398781.html

edit 1:0

 hvala majstore

12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

dosadna i još gore - bezidejna igra, samo nešto drndaju. a bit ce tako dok god ne nabave nekog sa mudima i malo luđeg da potegne i pokrene igru, stvori priliku, akciju, bilo kaj, makar i po cijenu primljenog gola, samo da se krene igrat neka smislena napadačka igra...  i opet ove godine bude ista priča.

al svejedno mi je žao kaj nisam išao na tekmu...

What could possibly go wrong?
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nažalost ne baš bajan tjedan za hrvatske klubove. Svima će biti teško u uzvratima.

Dinamo je baš zakomplicirao situaciju, a Albanci bi mogli biti jako opasni doma. Danas se vidjelo koliko je vezna linija veliki problem, što već govorim od početka sezone. Nemojmo se zavaravati pobjedama protiv Hajduka i Rijeke. Igra je bila toliko negledljiva da mi je stvarno prisjelo. Ne mogu nikoga posebno izdvojiti jer je sve bilo loše (osim naravno Livakovića koji je jedini bio na nivou danas). Što se gola tiče, veliki propust cijele zadnje linije (loše postavljanje Benkovića i Sigalija). Također Moro ili Doumbia su morali pokriti taj prostor gdje je prošla lopta. Zalaganje igrača je isto bilo ispodprosječno, jel oni namjerno bojkotiraju trenere u zadnje vrijeme, u čemu je problem, što je razlog takvom pristupu i ponašanju u igri. Treba biti realan, Dinamu treba pravi vezni igrač(playmaker, kreator igre) i prava špica. Btw, zna li netko kad je Henriquez zadnji puta zabio gol!?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 23:15 (fighterZu).
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo će biti bitno bolji u uzvratu sa Sukijem i Olmom, bio sam na istoku danas i ovo prvo poluvrijeme sam se htio pobrat doma.

 


Baš bezvoljna igra, Ćorić za ništa, valjda ide iz Dinama (ozlijeđen isto), Gojak, Moro, Hodžić nula trčanja.

 

Čeh je bio kritično loš danas. Benković i Livaković svjetle točke.

 

 

 

Treba Henriquezu dat 10 tekmi zaredom. Ne kužim zašto se limitirani Hodžić gurao (okej bio je vruć), ali je dobio šansu puno ranije iz nepoznatog razloga.

 

 

Nama fali dobar play...nadam se da će to biti Olmo. Doumbia mi je bio super.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 23:18 (Mitch).
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
fighterZu kaže...

Nažalost ne baš bajan tjedan za hrvatske klubove. Svima će biti teško u uzvratima.

Dinamo je baš zakomplicirao situaciju, a Albanci bi mogli biti jako opasni doma. Danas se vidjelo koliko je vezna linija veliki problem, što već govorim od početka sezone. Nemojmo se zavaravati pobjedama protiv Hajduka i Rijeke. Igra je bila toliko negledljiva da mi je stvarno prisjelo. Ne mogu nikoga poebno izdvojiti jer je sve bilo loše (osim Livakovića naravno). Što se gola tiče, veliki propust cijele zadnje linije (loše postavljanje Benkovića i Sigalija). Također Moro ili Doumbia su morali pokriti taj prostor gdje je prošla lopta. Zalaganje igrača je isto bilo ispodprosječno, jel oni namjerno bojkotiraju trenere u zadnje vrijeme, u čemu je problem, što je razlog takvom pristupu i ponašanju u igri. Treba biti realan, Dinamu treba pravi vezni igrač(playmaker, kreator igre) i prava špica.  Zna li netko kad je Henriquez zadnji puta zabio gol!?

 

Potpisujem sve sem ovo da su Albanci nezgodni. Nezgodni su Dinamu jer je Dinamo bio toliko loš da je to za plakanja, prvo poluvrijeme su izgledali kao da su svi skup okopavali krumpire cijeli dan na 40 celzijusa pa došli na teren nogomet igrat, no opet vjerujem da će Dinamo ipak dobit u uzvratu, Albanci su ekipa koja zadnjih pol sata ne može hodat po terenu, ako Dinamo zagrize ozbiljno ne vidim kako mogu ispast od ovih poluamatera.

 

On ti je dao danas gol heh

Inače, po meni je on bolji napadač od Hodžića, uništilo mu se psihu jer mu se tovario prevelik pritisak na leđa a to sve bilo tad kad je Dinamo bio loš u globalu i nije bio toliko kriv što ga ne ide, 20 golova iz prve sezone u Dinamu nije slučajno, sve je bilo iz igre, Hodžića se napumpalo na osnovu par golova kantama od ekipa a ostalo sve iz penala golovi, treba mu 10 šansi da zabije gol, danas u 2. pol. samo da potkopa iznad golmana on zagnjurio glavu u pod i napamet puca golmanu u noge, po meni Henriquez treba bit starter i dat mu par utakmica da se sastavi u glavi, Hodžić je zaslužio da malo zagrije klupu, nije ničim više od Henriqueza zaslužio bit starter.

 

 

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Mitch kaže...

Dinamo će biti bitno bolji u uzvratu sa Sukijem i Olmom, bio sam na istoku danas i ovo prvo poluvrijeme sam se htio pobrat doma.

 


Baš bezvoljna igra, Ćorić za ništa, valjda ide iz Dinama (ozlijeđen isto), Gojak, Moro, Hodžić nula trčanja.

 

Čeh je bio kritično loš danas. Benković i Livaković svjetle točke.

 

 

 

Treba Henriquezu dat 10 tekmi zaredom. Ne kužim zašto se limitirani Hodžić gurao (okej bio je vruć), ali je dobio šansu puno ranije iz nepoznatog razloga.

 

 

Nama fali dobar play...nadam se da će to biti Olmo. Doumbia mi je bio super.

I meni se Doumbija svidio ove zadnje dvije utakmice, neki ga kritiziraju no ne treba zaboraviti da je on doveden kao zadnji vezni, ne možemo očekivati da nam on vodi igru. Za razliku od nekih kreće se čitavu utakmicu, ipak imam dojam da još uvijek nije 100% spreman. Kad pogledam Pavičića kad on krene proigravat... , ma neću više ni komentirat. Gojak i Hodžić su po meni potrošili već sve šanse što su dobili. Cvitanović je rekao na početku sezone igrati će oni koje će ginuti za Dinamov dres. Ako ovo znači ginuti za dres, onda bolje da promijeni profesiju. Ma i ja očekujem da ćemo biti bolji (Olmo i Soudani će unijeti barem živost u igru ako ništa drugo)..

 

honor8 kaže...

 

Znam da je Henriquez danas dao gol(pa gledao sam utakmicu do samoga kraja), zato i pitam. Definitivno mu treba dati šansu ako nemamo namjeru dovesti pravu špicu. Npr. danas uz nekoliko prodora po boku, Hodžića nigdje u šesnaestercu, čovjek je izgubljen u prostoru (jako se loše postavlja za napadača, nema taj osjećaj za gol). Henriquez 2 puta u šesnaestercu, promašen zicer i gol.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 23:41 (fighterZu).
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bio na tekmi i toliko su me iznervirali da se nisam čak ni golu na kraju mogao pošteno veseliti :)

 

Najviš kritika je zaslužio je Cvitanović - pa stalno trubi kako kod njega mogu igrati samo 100% spremni igrači, pa koji k je onda stavio Ćorića u igru? Mali je bio toliko izvan igre da je bilo tužno za gledati... A uz to - forsiranje Hodžića, pa dokle više? Lik je totalno beskoristan kada se traži aktivan doprinos igri u svim smjerovima, a da o jalovosti pred golom ne govorim. Stvarno je čudno da ga se Liverpool odrekao još dok je imao 17 godina. :(

 

Uz Livakovića, Sigalija i Benković jedino Fernardes zaslužuje pohvale. Čak me čudi da mu se više da truditi uz kurcobolju svih ostalih. S pravom je popizdio na indolenciju Čeha, koji je i aute izvodio da ga je bilo muka za gledati.

 

Inače Dinamo u pravilu bolje odradi uzvrate, a ako se vrati Soudani, plus Olmo - ne bi trebalo biti problema s prolazom dalje.

 

Tragikomedija da je Dinamo s ovakvom igrom na koncu naš najuspješniji klub u play offu! :)))

 

Btw - gledam Osijek sada, s obzirom koliko se hvali Barišića u zadnje vrijeme, baš mi je djelovao loše. Inače pamtim onih nekoliko njegovih nastupa dok je bio u Dinamu - bilo je to katastrofalno loše. Možda nije dobio dovoljno prilika, ali uz onakvu igru tko bi mu ih i dao...

 

Šteta za Osijek, nadao sam se da bi i oni mogli proći dalje, ali teško da mogu nadoknaditi ovaj minus.

...
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Tračevi sa zapadne tribine:

- Antolić je prodan, zato nije igrao;

- ako se Dinamo plasira u EL dovest će se još dva igrača;

...
6 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamu su krucijalni problem nekvalitetni bekovi(bokovi) i nemotoričnost veznog reda, teško je danas igrat nogomet bez da bekovi dolaze visoko i kombiniraju sa veznim redom, ta su vremena prošla, za tako nešto trebaš ljude poput Ivo Pinto-a, ljude koji mogu ponavljat i ponavljat, tako se danas igra nogomet na viskom nivou. 

Što se veznog reda tiče sve od reda mladi dečki, talenat neupitan, ali ne može se od njih očekivat da nose ekipu, em su premladi em nitko od njih nije duel igrač, fali tip poput Marka Roga, to jest radilica koja može povuć i stvorit višak u prvom koraku, otvorit protivnika, tad Ćorić-Moro-Gojak-Olmo dolaze do izražaja, to mi nažalost nemamo.

Prevare od pojačanja ne bum detaljno komentiral, jedva utopiš tarabe koje ti koče igru i onda dovedeš dvije još veće tarabe, na osnovu čega oni procjenjuju i skautiraju te igrače nije mi jasno, jedino logično da su pogodni za isisavanje para iz kluba preko plaća. Tko normalan bi dao Machadu 800 000e po sezoni i to višegodišnji ugovor ? Sammir dođe sa 15kg viška i uzme 2.5 milja eura a odigra pol utakmice za te pare, sad bi mi trebali vjerovat da je to samo još jedna u nizu krivih procjena, moš mislit heh.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 0:33 (honor8).
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Miro kaže...

Tračevi sa zapadne tribine:

- Antolić je prodan, zato nije igrao;

- ako se Dinamo plasira u EL dovest će se još dva igrača;

 Ja baš čuo trač da je Ćorić prodan u Everton konačno, za 12 + 20% od idućeg.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice