FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.727
|
čitano: 5.375.222
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
  1. Manje bi izgubili da ste sami sebi zabijali golove 🤣
9 godina
offline
FC Barcelona

Kao što smo ranije prenijeli, Bayern je prvi klub u Ligi prvaka koji je Barceloni postigao barem pet pogodaka u jednoj utakmici spomenutog natjecanja. Barçi je večeras pripao još jedan negativan rekord. Postala je prva momčad koja je u nokaut fazi gore navedenog takmičenja primila osam golova.

 

Kao što rekoh Barcelona je vlasnik dve neviđene sramote, 2 ispadanja nakon visokih pobjeda prošle 2 sezone i ova danas od 8 komada. Znači pričamo o Barceloni ne nekom trećerazrednom klubu...

 

 

Gerard Piqué: "Klub treba promjene i to ne samo među igračima i stručnim osobljem. Prvi sam koji ću otići ako se pojavi neka mlada nada žedna krvi. Svi moramo misliti na to da Barçi bude najbolje."

"Užasno i sramotno - tako se ovo najbolje može opisati. Ne možete doći u Ligu prvaka i na ovaj način odigrati utakmicu. Jako je teško, ali nadam se da će nam današnji rezultat pomoći da se poboljšamo."

"Dotakli smo dno dna."

 

No shit Sherlock...

 

 

Josep Maria Bartomeu: "Nismo uspjeli izvršiti zadatak. Piqué je u pravu, današnja utakmica je bila katastrofa. Od danas ćemo poduzeti neke korake, a neki su već ionako bili u planu. Izvršit ćemo ih u nadolazećim danima."

"Želimo se ispričati našim navijačima."

 

Vidi ovog klauna nismo uspjelio izvršiti zadatak hahahaahahahahahahha. Jbt jesu oni kad čuli za riječi igrali smo ko kurac svi odreda, postali smo sramota, i dajem ostavku jer sam debil i ne znam raditi svoj posao. U Barci svi ostaju dokle god mogu a ovaj klaun neće otići do izbora koji su nažalost tek na iduće ljeto. Muzu lovu do zadnjega...

 

 

Ima jedna dobra “Izađe neki spisak na ekranu ja mislio sastav Bayerna, kad ono lista strijelaca“ :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2020 0:03 (BeLLicus).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Setien smijenjen.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Setien smijenjen.

 Al su brzo reagirali. Sad će biti mijenjanja svega da bi se spasilo vlastitu guzicu. Svi su krivi osim njih koji vode klub i vuku sve poteze. Igrači koji su nam prije osvojili toliko toga odjednom ne valjaju, treneri svi najveće neznalice. Do svega je samo ne do ljudi koji vode klub. Moš mislit...

 

Bojim se ja da se Bartomeua možemo riješiti jedino da dobije metak u čelo od nekog fanatika u Barceloni.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
playjob kaže...
Setien smijenjen.

 Al su brzo reagirali. Sad će biti mijenjanja svega da bi se spasilo vlastitu guzicu. Svi su krivi osim njih koji vode klub i vuku sve poteze. Igrači koji su nam prije osvojili toliko toga odjednom ne valjaju, treneri svi najveće neznalice. Do svega je samo ne do ljudi koji vode klub. Moš mislit...

 

Bojim se ja da se Bartomeua možemo riješiti jedino da dobije metak u čelo od nekog fanatika u Barceloni.

 Da bar, al navijačima paše da je Barca loša. Barem se to dalo zaključit svi ovih godina. Nikog nije briga očito.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Uhljeb teški, čovjek bez časti, obraza i ljubavi prema klubu, nije ni čudo da će sad sve smijeniti, a samo svoju guzicu sačuvati... Fuj, pa ja da sam navijač Barcelone, napravio bi građanski rat tamo, ispred stadiona, dok se ne bi neke drastične promjene napravile, a ovi ko neke pickice, niko ništa, stvarno mi nisu jasni... 

 

Šta ne postoji nikakva opcija da se izglasa nepovjerenje upravi, da se smijeni taj smrad, pa nije Barca u vlasništvu privatnika nego članova koliko ja znam... Uglavnom, teško je očekivati velike promjene u igračkom smislu, zbog korone, nema se novaca, a realno treba zamijeniti/prodati 80% igrača... Nemre mi niko reć da igrači poput Piquea, Albe, Busquetsa, Vidala, Suareza imaju šta više tražiti u prvom sastavu... Svi redom preko 30godina, svoje najbolje partije su odigrali, ali hvala i doviđenja... 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2020 0:31 (barcafan12).
9 godina
offline
FC Barcelona

Zadnjih 5 utakmica Barcelone u knockout fazi lige prvaka koje su odigrane u gostima gol razlika 22-2

 

Trula situacija u klubu od 2016 godine nikakve promjene se nisu napravile a sinocna utakmica je tocka na i... Dok Bartomeu ne ode nista se tu nece promjenit. Sad koje su sanse da Messi vlastitom voljom ode ovo ljeto... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2020 0:44 (BeLLicus).
15 godina
offline
FC Barcelona

Dugo nisam vidio da jedan klub ovog nivoa propada, a da nije toga svjestan.

 

Milan, United, Inter, Chelsea, Arsenal, svi su imali razloge zasto su propadali, ali su bili svjesni svog dosega.

 

Za pocetak, Messijeva Zlatna Lopta prosle godine je zasjenila sva sranja u klubu.

 

Milan je propadao jer je ionako bio Berlusconijev klub, pa je pad bio ocit i ocekivan, ali nitko nije negirao lose poteze godinama nakon toga, pa se mjenjalo svasta - neuspjesno, ali svi su znali da su zakurac. A i Milan nije bas kupovao igrace nakon 2014.

Inter se sad stabilizirao, maknuli su stetocinu Icardija prvom prilikom, doveli ozbiljnog trenera i eto - cak se izdrzala i kocka sa Sanchezom (ok, pokazali su da Eriksen definitivno nije igrac od 100, a ni 40+ milijuna eura).

 

United je takodjer imao slican problem kao i Barcelona - dovodilo se veznjake bez da je itko promislio da li ti mogu igrati skupa - Pogba, Matic, Mata pa i Fred (Lingard mi je uvijek bio los igrac) na papiru zvuci solidno, a muka isusova za gledati kako su ti igrali. Ali eto uzeli Fernandesa koji se pokazao pun pogodak. Nece bit nista spektakularno od njih ni sliejdece sezone, ali ok. Fernandes je odlican igrac.

 

Arsenal je kaos vec godinama, al tamo se nitko ne zavarava da su spremni za ista. Koliko sad ima neke nade za slijedecu sezonu, opet to sve mogu zasrat kao i inace.

Chelsea je obavio najzanimljivije kupnje ove godine, Havertz i Werner su bile dvije najvece nade u Bundesligi (iako je to bio i Pulisic, ali on nije nivo) pa uz Kantea i cak i Kovacica imaju jako mladu ofenzivu. Opet, ni od njih se ne ocekuje da osvajaju LP.

 

Iako su svi klubovi imali lose kupnje, nitko osim Uniteda pod Mourinhom nije sebe uzdizao i ocekivao LP i lige kao sto to cini Barcelona - a imaju losije kupnje od ovih navedenih.

 

Xavi je imao kontrolu, presing i prvi dodir, Iniesta je imao ofenzivni pas, zadnji dodir, i zato su se tako dobro nadopunjavali, jer je Xavi u sekundi mogao promjeniti tempo u kontrolu, a Iniesta u napad.

Rakitic je tu bio dobra zamjena i dobar drugi veznjak, jer on nema tih izvrsnih vrlina kao ova dvojica, ali ima solidnu kontrolu i dobar je za pasove.

 

Kad su ova dvojica otisli, nastale su ogromne rupe, jer nijedan od pridoslih nije imao ni kontrolu, ni pas, ni presing, ni tempo kao sto je Messi navikao imati iza sebe.

Zato se dogodi da su Griezmann i Dembele kad je igrao odsjeceni od momcadi, a Messi nije toliko slobodan ni ubitacan.

Busquets i Rakitic su prepasivni - sto se vidjelo i kad bi mi igrali sa Modricem i Rakiticem u liniji - kad je Modric poguran naprijed, a Brozovic dodan iza - leprsavije se igralo.

Coutinho, Dembele, Griezmann, Artur, Vidal, Turan, svi su oni bili promasaj jer bi ili ostajali iza i oko centra, ili bi bili previsoko. De Jonga se tu nema bas nesto kriviti (osim sto je preskup bio) jer ne znam je li odigrao dvije utakmice u nizu sa istom ekipom. Od prve sezone, kad se ocekuje stabilnost u kojoj bi se prilagodio, nije dobio nista.

 

U biti jedini s kime se Barcelona moze usporediti je United - i njihova lista igraca nakon ere Fergusona je isto katastrofalno groblje potencijala i promasaja.

https://talksport.com/football/660105/manchester-united-signings-since-sir-alex-ferguson-retired/

 

Sanchez, Lukaku, Pogba, Di Maria, pa kad vidim da su i za Maguiera dali 80 milijuna... Od Borusijine zadnje Klopove generacije Gundogan je solidan, Aubemeyang je najbolji igrac Arsenala - Mkhitaryan propao u Unitedu.

I eto sad su kanta, svi im se smiju i bit ce zakurac dok god Solskjaeru dopustaju da sa takvim klubom zavrsava sezone sa 10 poraza. LP su dohvatili jedino jer se Leicester raspao nakon korone.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

3 godine se Barca sramoti u Europi, 3 godine blate svoj ugled, ovo je samo slag na tortu sto se toga tice, dotakli su dno dna.

 

Barca je to i zasluzila, jer ocito nikog nije briga. Kako drugacije objasniti da navijaci barce koji dakle zive u Barceloni, ne reagiraju. Nista, gledaju kako se klub srozava i nista, pasivni do kraja. Ugled Barcelone je okaljan i to strasno. Ovo sto su uspili napraviti u europi, svaka im cast ni puno gore i manje ekipe nisu uspjele. Roma, Liverpool i sad Bayern ih popisali, naguzili i posrali im se usta. 

 

Krivicu za ovo snose sve, pcevsi prvo od uprave. Jos jedna stvar, Messi nije nikakav voda, ne krivim ga za igre, to nikako. Ali ovo je i njegov neuspjeh koji je kao voda i najbolji igrac u povijesti morao reagirati. Ali kako da reagira kad njegov prijatelj Suarez mora igrati cak i kad to ne zasluzuje. 

 

Jedina pozitivna stvar za koju se nadam je da ce nakon ovih sramota, valda konacno netko reagirati i da ce krenuti promjene.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Zadnjih 5 utakmica Barcelone u knockout fazi lige prvaka koje su odigrane u gostima gol razlika 22-2

 

Trula situacija u klubu od 2016 godine nikakve promjene se nisu napravile a sinocna utakmica je tocka na i... Dok Bartomeu ne ode nista se tu nece promjenit. Sad koje su sanse da Messi vlastitom voljom ode ovo ljeto... 

 ova se ne racuna kao u gostima, jer bayern nije igrao doma

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...

3 godine se Barca sramoti u Europi, 3 godine blate svoj ugled, ovo je samo slag na tortu sto se toga tice, dotakli su dno dna.

 

Barca je to i zasluzila, jer ocito nikog nije briga. Kako drugacije objasniti da navijaci barce koji dakle zive u Barceloni, ne reagiraju. Nista, gledaju kako se klub srozava i nista, pasivni do kraja. Ugled Barcelone je okaljan i to strasno. Ovo sto su uspili napraviti u europi, svaka im cast ni puno gore i manje ekipe nisu uspjele. Roma, Liverpool i sad Bayern ih popisali, naguzili i posrali im se usta. 

 

Krivicu za ovo snose sve, pcevsi prvo od uprave. Jos jedna stvar, Messi nije nikakav voda, ne krivim ga za igre, to nikako. Ali ovo je i njegov neuspjeh koji je kao voda i najbolji igrac u povijesti morao reagirati. Ali kako da reagira kad njegov prijatelj Suarez mora igrati cak i kad to ne zasluzuje. 

 

Jedina pozitivna stvar za koju se nadam je da ce nakon ovih sramota, valda konacno netko reagirati i da ce krenuti promjene.

 Pričajte vi što hoćete, ali ovakvi porazi nemaju veze sa Suarezom. On je danas gledajući individualno igrao kako bi svaki drugi napadač odigrao. Odnosno nitko na njegovom mjestu nebi bolje. Zabio gol na čistu individualnu kvalitetu, radio presing, tjerao Bayernove braniče na greške...

 A to što Barcelona nije sposobna dovesti dostojnu zamjenu za njega nego se dovodi Griezmann koji uopće nije čisti napadač (i kojeg usput rečeno niti Messi ni bilo tko od igrača nisu htjeli), to je nešto sasvim drugo. 

 

Mislim ok, nisu ni igrači bez grešaka i nebi imao ništa protiv da Suarez i jos neki odu. Ali glavni problem Barcelone je u vrhu. Jednostavno je nevjerojatno da su uspjeli uništiti klub na ovakav način. A kad su došli zatekli su najbolju moguću situaciju i jednu od najboljih ekipa ikad.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2020 2:10 (antimadridista).
13 godina
suspendiran
offline
FC Barcelona

Očekivao sam dosta golova, no reza razine jedne vaterpolo utakmice, no no ?!

Kakav bi tek skor bio da su se igrale dvije utakmice, rukometni?!?!  

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Očekivao sam dosta golova, no reza razine jedne vaterpolo utakmice, no no ?!

Kakav bi tek skor bio da su se igrale dvije utakmice, rukometni?!?!  

 Uh.. Razvaljotka je bila.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa ni zadnji u bundesligi ne moze ovoliko izg od bayerna. Ovo je barcina realnost i odraz situacije u klubu gdje nista ne valja..

9 godina
offline
FC Barcelona

Barcelonina uprava je izabrana glasanjem nakon sezone 2015 godine sa prijedsjednikom Bartomeuom tada je dobio izbore samo zato što je Barcelona osvojila tripletu i mislilo se da je Barca na dobrom putu opet nakon loših rezultata prije svega u ligi prvaka od 2012 do 2015 godine kada je Rosell bio prijedsjednik, nezz jel on sam otišao i što je bilo nebitno i tad kreću sranja. Redom odlaze Xavi,Iniesta,Neymar. Barcelona čak u sezoni sa Neymarom 15/16 izgleda smiješno u LP gdje ih je psg nabio 4:0 i nekim čudom su se vratili u onoj povjesnoj utakmici ali već u idućem kolu Juve razbija Barcu sa 3:0... U La ligi se još dobro izgledalo Messi je radio razliku i počinju redom kupovine i trošenje milijuna a ni jedan jedini igrač koji je doveden poslje Suareza nije kurca pokazao.

 

Idemo redom

 

Arda Turan - €34.00m ( Jedan od glavnih igrača Atletica do tada dolazi u Barcu i zaboravlja igrati nogomet)

Paco Alcácer - €30.00m

Nélson Semedo - €35.70m

Ousmane Dembélé - €138.00m ( Više je vremena proveo ozljeđen nego na terenu)

Philippe Coutinho - €145.00m ( Svršavali smo na njegov dolazak i vi i ja, i Barcelona, letio je u Liverpoolu, Letio je u Brazilskoj reprezentaciji, igra odlično u Bayernu gle čuda u Barceloni je zaboravio igrati nogomet, tko je tu lud?)

Malcom - €41.00m ( Ovaj dečko i nije bio loš koliko je malo prilika dobivao, a šta su htjeli postići sa time što su ga kupili pa prodali sezonu poslje samo oni znaju)

Frenkie de Jong -€75.00m ( Na terenu je proveo 2120 minuta u La Ligi te 747 minuta u Ligi prvaka, upisao je 2 gola i 2 asistencije cijelu jebenu sezonu u 3000 minuta i 38 nastupa kao centrali vezni igrač 2 asistencije, a odite pogledajte jednu sezonu xavija ili inieste ili bilo kojeg centralnog veznog igrača pa pogledajte koliko asistencija imaju vezni igrači, pametnom dosta, meni se igrač prvi sviđao i bilo mi je drago kad je došao i trebao je doći, ali vjerujte nije problem ni u njemu, ni u Coutinhu ni u Griezmanu) 

Antoine Griezmann - €120.00m ( 44 nastupa, samo 9 golova i bijedne 4 asistencije, sezonu prije toga u Atletiku isti broj nastupa 19 golova 10 asistencija, sezonu prije toga 25 golova 13 asistencija, 133 gola upisao u dresu Atletika te 50 asistencija u Francuskom dresu zabio 30 golova. I odjednom taj igrač cijelu sezonu ne zna gdje se nalazi na terenu. Nadam se da shvaćate samu srž problema)

 

618 milijuna eura je puklo u 4 godine na transfere, 400 miljuna eura se godišnje izdvaja za plaće igrača Barcelone po čemu je Barcelona apsolutni broj 1 u svijetu ne samo u nogometu nego općenito u sportu. I kap po kap lagano sinoć je došlo to do čega je došlo, nije se to dogodilo preko noći. Godine nemara, krivih odluka je učinilo svoje a ona najvažnija stvar po mom mišljenju je da Barcelona nema trenera sa mudima pravog čovijeka na klupi već 5 godina. Realno i u Bayernu je situacija bila prošle sezone trula da trulija ne može biti sa našim Kovačem na klupi i sve se riješilo promjenom trenera, koliko je zapravo bitan taj faktor trenera, pravog čovijeka koji će to sve posložiti. Ali Barcelona neprestano zapošljava neznalice od trenera kojima je plafon prije Barce bio Bilbao, Betis, Roma. I Enrique je za mene obična neznalica koji je 2015 osvojio LP samo na indvidiualnu kvalitetu ekipe. Nikako da se dovede prava osoba sa mudima gdje će igrati igrači koji trebaju igrati i koji će igrati na svojim pozicijama. 

 

Ne može se reći gore neke od igrača smo svi htjeli više od ičega, Coutinha,Dembelea, De Jonga, pa prvi smo svi tu na forumu bili zadovoljni kad su oni dolazili. No stavljanje igrača na njihove neprirodne pozicije te stakleni Dembele i ekipa nema ni glavu ni rep. Messi od odlaska Inieste se vraća po loptu na centar, kraj 3 vezna igrača on mora po loptu, još jednom pametnom dosta. Da ima prave igrače iza sebe bio bi 10x više ubojitiji jer nebi imao obavezu ići po loptu i bio bi rasterećen prema naprijed, ovako zatvoriš Messija i Barcelona je izgubljena. Zamjene za Xavija,Inestu i Neymara se nikad nisu našle. Potrošeni milijuni a upropastili su i igrače koji su bili odlični u svojim klubovima uprava redovito dovodi neznalice kojima je Barca prevelik zalogaj, a nikako pravu osobu koja bi starosjedioce poslala ne na klupu nego zahvalila im se i ćao zdravo hvala vam za sve ali vi trčati više ne možete...

 

Redom: Lenglet,Umtiti,Pique,Semedo,Alba,Roberto,Busket,Rakitić,Vidal,Suarez hvala lijepo i doviđenja, znači kompletna zadnja linija out, od tih para dovesti mlađe igrače makar par sezona bili i lošiji dok se malo ne skupi para, jer ovi nabrojani igrači koštaju 200 mil eura godišnje a ne donose ništa. Uglavnom nemoguć zadatak prije svega jer niko nema muda se zahvali dotičnima, a gospoda sama neće otići jer primaju finu lovu i boli ih kita, samo Umtiti prima 12 mil eura već 2 godine nije vidio terena... Griezmann je dobar igrač ali nije za Barcu on jednostavno ne igra takav nogomet kakav igra Barcelona (kad igra) nego on je sporija polušpica kojem pašu defanzivnije ekipe gdje se igra okomito, Dembele ono što je igrao uopće nije loš ali dotakneš ga ozljedi se na 6mj. I tko bi tu igrao, cijeli tim promjenit je nemoguće to se moralo postepeno radit sa godinama. Ovako nas čekaju godine remonta do tad će već i Messi otići i to će biti neka druga pjesma i neki novi klinci... Tko je tu lud ili glup ne znam. Ovakav klub da si dopusti takav scenarij, koji su već doživjeli drugi veliki klubovi, Messi je kao igrač najbolji ikad kao lider nula. Odavno bi se najebao svima u upravi jer realno može mu se ali ako njemu nije stalo pa vala nije ni meni. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2020 10:29 (BeLLicus).
13 godina
offline
FC Barcelona

Možda sad shvate konacno da ih nebude Messi nosio do svoje 50 jer Barci vam je trebal remont vec jedno prije 5 godina.

twice the pride double the fall
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi i 100 mil eura za Kloppa i van dijka i prvaci europe za 2 godine 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Problem je sto Barcine probleme uopce nije tesko rijesiti. Evo pogledajte primjer Argentine za koju garantujem da je trenutno ako ne i najbolja onda odmah do Brazila u Juznoj americi. A bili su tako pali da su jedva izborili svjetsko prvenstvo. 

 

Nasli Nu odgovarajuceg trenera i sve starije od 30 osiMessija, Aguera i Di Marije poslali u penziju. I sad su ponovo jaki. Da sudije nisu navukle Brazilu, vjerovatno bi osvojili posljednju Copa America.

 

Vrijeme je za odlazak Piqea, Buskeca, Rakitica, Vidala Suareza prevashodno, a po meni i prodaje Sameda, Coutinha, Umtitija. To bi bilo dovoljno za pocetak. Od starijih bi samo ostavio Messija i Albu, iako je i Alba problematican. 

 

Mozda Mi kednu ili dvije sezone štekali, al u trecoj bi siguran sam dosao rezultat.

 

Kad nas je Bajern rastavio 2013, dosle du pozitivne promjene. Valjda se to ponovo desi.

12 godina
offline
FC Barcelona

Takva je utakmica bila..

 

Ajmo sad biti realni..

 

Istina, ovo je katastrofa, i znao sam da ce biti jako teko pobijediti Bayerna, jednostavno ne igramo dobro, i prvi problem u tome je trener, a ne uprava.. Trener slaze taktiku, igrace, a mi to nemamo... Igra je bila zakurac.

Valverde je znao usrati, ali je barem izgledao kao ozbiljniji trener, ovaj izgleda kao neki deda koji ni sam ne zna sta radi ovdje.

 

 

Dalje, Bayern je prebrzo poveo, to je uvijek problem..

 

Ajd vratili smo se na 1-1 srecom.. Cista sreca,

 

Ali poslije toga smo mogli zabiti par golova, koji su trebali uci....plus onaj Messijev centarsut kojeg nitko nije dirao, i zavrsilo u gredi..

Bayern je u to vrijeme izgledao malo izgubljen, i da smo poveli, tko zna. Ali to su samo price..

 

Realost je da trener ne zna sta radi, protiv napolia prvu izmjenu radi u 85 minuti...HAHAHA

 

Daj ili Xavia, ili bilo kojeg DOKAZANOG trenera  i to je to.

 

Po meni igraci koji vise nemaju sta traziti ovdje (eventualno kao zamjena) su:

 

Pique koji je katastrofa, spori buskets, Suki, Rakitic, Roberto (od njega nikad nece biti nista)... Semedo zna igrati, ali cim ti je cijela ekipa ŠIT, ne moze samo jedan igrac igrati odlicno, a svi ostali lose, jednostavno svi potonu i to je to....

 

Grizman je promasaj, taj lik samo trckara okolo a nista dobrog da uradi...

 

Ne bih se bunio da Messi ode, samo ne u neki od klubova koje ne volim, ali ako ostane, onda jedino ako se puno toga promjeni. Vidi se vec 3 godine da neki da ne moze ovako, a uporno igraju isti igraci koji su sve gori i gori

 

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
FC Barcelona

Malo vijesti od jutros. Barcini kapetani traže raspisivanje izbora i kompletan remont, Xavija za trenera i nove ljude koji bi bili zaduženi za fizičku pripremu igrača.

 

Pique je jedini imao muda sinoć reći kako stvari stoje, svi ostali pobjegli nakon utakmice. Lijepo je rekao da problem nije samo u igračima nego u vodstvu kluba. Ali isto tako da će on sam prvi otići ako je to potrebno. Možete reći o Piqueu što god hoćete, ali uvijek je imao muda reći ono što svi misle, ali nitko se ne usudi progovoriti.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Rekao je i Messi par puta javno neke stvari pa se ništa nije promjenilo, ja još ne mogu vjerovati da Bartomeu ima obraza ne dati ostavku, nego razmišlja o raspisivanju izbora tek početkom godine, kad je već sezona u odmakloj fazi, pa kakvo je to đubre, lopovčina, smrad od čovjeka... Ja da sam Messi, doslovno bi rekao ili ja ili on, pa da vidimo koga igrači i navijači više cijene...

 

Xavi i stara ekipa neće sigurno doći dok je ovaj tu, znaju oni bolje nego mi kakvo je to gnijezdo ološa u klubu

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Malo vijesti od jutros. Barcini kapetani traže raspisivanje izbora i kompletan remont, Xavija za trenera i nove ljude koji bi bili zaduženi za fizičku pripremu igrača.

 

Pique je jedini imao muda sinoć reći kako stvari stoje, svi ostali pobjegli nakon utakmice. Lijepo je rekao da problem nije samo u igračima nego u vodstvu kluba. Ali isto tako da će on sam prvi otići ako je to potrebno. Možete reći o Piqueu što god hoćete, ali uvijek je imao muda reći ono što svi misle, ali nitko se ne usudi progovoriti.

 

 boli pique-a ona stvar kad mu je nogomet sekundarna zanimacija 😂

14 godina
offline
FC Barcelona

Sad bi svi da Messi rješava probleme. A kad se prije par mjeseci pobunio i govorio protiv Abidala, onda vas je većina tu u temi stala na stranu Abidala i uprave i rekli da se Messi previše miješa u klub kao igrač. 

 

Stalno se prodaju priče kako Messi sam vodi klub i što sve ne. I onda u isto vrijeme govorite da nema muda prozvati upravu. Objasnite mi kakva je logika iza toga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
odjavljen
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

 rekli da se Messi previše miješa u klub kao igrač. 

 

Stalno se prodaju priče kako Messi sam vodi klub i što sve ne.

Da. Apsolutna istina. Barcelona je tu gdje je upravo zbog Messia i njegovog ponašanja.

Uništio je Argentinu koja je jedna od top repki svijeta te s njom nije napravio apsolutno ništa...

Žalosna istina je da njegova igra funkcionira isključivo u Barci gdje on sam bira koga će dovesti i s lakoćom tjera trenera iz kluba.

E pa eto ga sada... još uvijek žalim onu godinu kada je Snajderu ukrao Zlatnu loptu.

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Sad bi svi da Messi rješava probleme. A kad se prije par mjeseci pobunio i govorio protiv Abidala, onda vas je većina tu u temi stala na stranu Abidala i uprave i rekli da se Messi previše miješa u klub kao igrač. 

 

Stalno se prodaju priče kako Messi sam vodi klub i što sve ne. I onda u isto vrijeme govorite da nema muda prozvati upravu. Objasnite mi kakva je logika iza toga.

 od riječi se ne živi, šta messija boli k kako će barca igrat, dobije pare i hebe mu se živo, a vi stručnjaci laprdate kao dedo što se veseli jer mu je desnica pobjedila na izborima 😂

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja sam Messija uvijek, a i dalje ću podržavat što na terenu što van terena, činjenica je da igrač ne smije biti veći od kluba, ali je veći od Bartomeua i tu po meni ima totalno pravo dati ultimatum klubu, prezalosno je da posljednje godine trpi ovakvu makljažu kluba, a zadužio ga je za sva vremena, čak mi je žao što čak i još više ne vrši pritisak na upravu, vjerujem da bi imao podršku svih navijača, i ostalih ljudi vezanih za klub... Nije Messi Ansu Fati da je jučer sišao s sise pa da ga se ništa ne pita ili da njegove riječi nemaju težinu... 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2020 14:29 (barcafan12).
7 godina
offline
FC Barcelona

💔😠

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zasto ih dijelite. Igraci i uprava su zajedno u ovom sranju. Od Rome se nagađaju. Igraci obecaju upravi da ce ce više zalagati na treninzima i utakmicama, a uprava obeca da ce devesti adekvatna pojacanja. I to se tako razvlaci do danas. 

 

Svi su isti, i svima je do kompromisa.

 

ovaj poraz je nokaut, kraj. nema vise suplje price.

 

i dobro je sto smo primili 8 komada

 

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Zasto ih dijelite. Igraci i uprava su zajedno u ovom sranju. Od Rome se nagađaju. Igraci obecaju upravi da ce ce više zalagati na treninzima i utakmicama, a uprava obeca da ce devesti adekvatna pojacanja. I to se tako razvlaci do danas. 

 

Svi su isti, i svima je do kompromisa.

 

ovaj poraz je nokaut, kraj. nema vise suplje price.

 

i dobro je sto smo primili 8 komada

 

 promjenit će se trener i neki igrači, to se nebi dogodilo da nisu popili 8 komada? 🤣🤣

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
roc1 kaže...
antimadridista kaže...

 rekli da se Messi previše miješa u klub kao igrač. 

 

Stalno se prodaju priče kako Messi sam vodi klub i što sve ne.

Da. Apsolutna istina. Barcelona je tu gdje je upravo zbog Messia i njegovog ponašanja.

Uništio je Argentinu koja je jedna od top repki svijeta te s njom nije napravio apsolutno ništa...

Žalosna istina je da njegova igra funkcionira isključivo u Barci gdje on sam bira koga će dovesti i s lakoćom tjera trenera iz kluba.

E pa eto ga sada... još uvijek žalim onu godinu kada je Snajderu ukrao Zlatnu loptu.

 Jeste vi normalni? Al zbilja? Messi uništio Argentinu? Argentina prije Messija 20 godina nije bila ni blizu osvajanju ničega. Sa Messijem su igrali 3 finala i on je bio najbolji igrač na 2 od ta 3 velika turnira. 

 

Sad će mi tu neki novi balavac koji se danas registrirao na forum (puke li slučajnosti) širiti gluposti i neistine. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice