FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.407.834
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

Sve što rade je treniranje i jednom ili dva puta odigraju utakmicu u tjednu.

Njihov posao je da igraju svaku utakmicu ako nisu povrijeđeni. 

 

Kad pogledaš neke manje ekipe koje nemaju roster kao veliki klubovi, pa ti igrači stalno igraju, treniraju te daju sve od sebe. Tako da ovo vaše brljavenje nema smisla.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 16:59 (x18x05x).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Prosle sezone je Valverde isto odmarao igrace i onda se osramotio protiv Rome.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Opet nikakva igra.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Coutinho je izgubio totalno samopouzdanje, nikako da makar na trenutak zabljesne i podsjeti na prošlogodišnjeg Coua, ako ovako bude igrao do kraja sezone bojim se da bi mogao biti prodan/trampan, jer realno ovo što sad igra nije dostojno 160 milijuna eura.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nije problem samo Coutinho. Problem je sto mi ove sezone nismo odigrali 5 dobrih utakmica. Prva utakmica protiv Tottenhama treba biti primjer kako se mora igrat.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 17:16 (kexzoR).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

rutinski. bez umaranja. odlicno. veliki ispit u srijedu.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Odmarao je glavne igrace protiv Seville, a igra je kao da nije nikog odmarao. Da je manje asistirao Suarezu, Messi bi imao minimalno 5,6 golova više u prvenstvu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 18:12 (kexzoR).
15 godina
offline
FC Barcelona

Izgleda da Rakitic ide.

 

E pa mozda i bolje, da usute svi fanovi antitalenti koji ga pljuju na dnevnoj bazi.

 

Lik je realno nas najbolji veznjak protekle 2 sezone i to je cinjenica.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

S ovakvim marketingom bi i Ilija Sivonjic osvojao zlatne lopte. Juventus nije presao centar 80min, a Silovatelj nije nista napravio cijelu utakmicu i opet se o njemu pise. Messi je jucer imao nekoliko slaloma, jedan lob, nekoliko lopti s ocima i opet Silovateljevo urlikanje privuce vise paznje nego sve ovo sto je Messi napravio. Žalosno. Nogomet je otisao u 3 pm.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Gadi mi se Ronaldo.

 

Da nema takvu masineriju iza sebe nebi nikad vidio ZL.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

S ovakvim marketingom bi i Ilija Sivonjic osvojao zlatne lopte. Juventus nije presao centar 80min, a Silovatelj nije nista napravio cijelu utakmicu i opet se o njemu pise. Messi je jucer imao nekoliko slaloma, jedan lob, nekoliko lopti s ocima i opet Silovateljevo urlikanje privuce vise paznje nego sve ovo sto je Messi napravio. Žalosno. Nogomet je otisao u 3 pm.

 gledo sam tekmu. Penal mu je  bio prvi ozbiljan kontakt s loptom

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

rutinski. bez umaranja. odlicno. veliki ispit u srijedu.

 Miran i razuman kakav jesam, hm.........zamolio bih te samo jedno : nemoj za katastrofalno lošu igru te poraz od 2:0 reći jebeno - ODLIČNO?! Samo toliko te molim, ako je moguće?

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

S ovakvim marketingom bi i Ilija Sivonjic osvojao zlatne lopte. Juventus nije presao centar 80min, a Silovatelj nije nista napravio cijelu utakmicu i opet se o njemu pise. Messi je jucer imao nekoliko slaloma, jedan lob, nekoliko lopti s ocima i opet Silovateljevo urlikanje privuce vise paznje nego sve ovo sto je Messi napravio. Žalosno. Nogomet je otisao u 3 pm.

 Samo mirno, urlikače on još više kad mu ga Messi i dalje bude višestruko mećao na dnevnoj bazi?! Trza se, opire, ali će na kraju sav njegov trud biti posran od strane Boga nogometa! Nije da mi nije drago zbog tog egoističnog smeća!? Mada kad pomislim, čovjek je definitivno mentalno bolestan pa možda i nije u redu ovako pisati o njemu? Bolest je to.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
kexzoR kaže...

S ovakvim marketingom bi i Ilija Sivonjic osvojao zlatne lopte. Juventus nije presao centar 80min, a Silovatelj nije nista napravio cijelu utakmicu i opet se o njemu pise. Messi je jucer imao nekoliko slaloma, jedan lob, nekoliko lopti s ocima i opet Silovateljevo urlikanje privuce vise paznje nego sve ovo sto je Messi napravio. Žalosno. Nogomet je otisao u 3 pm.

 Samo mirno, urlikače on još više kad mu ga Messi i dalje bude višestruko mećao na dnevnoj bazi?! Trza se, opire, ali će na kraju sav njegov trud biti posran od strane Boga nogometa! Nije da mi nije drago zbog tog egoističnog smeća!? Mada kad pomislim, čovjek je definitivno mentalno bolestan pa možda i nije u redu ovako pisati o njemu? Bolest je to.

Nije li smijesno da covjek banana nekoga zove mentalno bolesnim nakon sto sam napise ovakvu hrpu gluposti, i to o nekome tko je postigao vise nego banana i cijela bananina loza od majmuna do danas?

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 16:18 (ks95hr).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

 Juventus nije presao centar 80min

 Zašto lažeš?

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...

rutinski. bez umaranja. odlicno. veliki ispit u srijedu.

 Miran i razuman kakav jesam, hm.........zamolio bih te samo jedno : nemoj za katastrofalno lošu igru te poraz od 2:0 reći jebeno - ODLIČNO?! Samo toliko te molim, ako je moguće?

 imaš priliku gledat u engleskoj šta znači srljanje na gol bez pažnje na svoj. 

 

ti kako hoces, al ja bi radije da mi klub pobjedjuje kao Barca Gironu nego da gubi kao City od Newcastle-a :) :)

 

pozz

 

u svakom slucaju, veceras smo pod obavezom pobjediti sa 3 razlike, tako da ce igra biti vjerovatno onakva kakvu vi zelite gledati svaka 3 ili više dana, a ja i dalje tvrdim da to nije moguce sa ovim igračima, ali je moguce pobjedjivati što oni i cine

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Grimaldo je jucer opet zabio golcinu. Ima strasnu ljevicu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2019 13:21 (kexzoR).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Idemo pobjediti, pa barem 2-0. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
FC Barcelona

nije mi ovo penal

14 godina
offline
FC Barcelona

Bome je ovo sumljivo skroz. Iz jednog ugla se vidi da je zapeo za travu i pao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Ako sam dobro vidio , nema uopce doticaja mene bi bilo sram izac na igraliste nakon poluvremena da sam ovako nesto odglumio.U ovih 20 min pozitivna stvar za barcu je sto sevilla nije dosla pobjedit jer barca vrsi pritisak.

11 godina
offline
FC Barcelona

nije nista odglumio nego se spotaknuo na nogu od sevillinog igraca

14 godina
offline
FC Barcelona

Večeras je VAR zakazao. Dva penala koja to nisu te ćisti ofsajd.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Po meni, ni jedno nije za penal, ali svirati Piqueu za ono penal je smiješno. Messi je barem imao nekog kontakta s protivničkim igračem. 
Roberto očajan. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovaj Busquets živi u 17. stoljeću i još nije čuo za izum zvan kamera i usporena snimka. 

14 godina
offline
FC Barcelona

Barem rezultat obećava. Zabit još dva i ne primiti ni jedan.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Cilessen od iduce sezone treba braniti kupove, superkupove, grupnu fazu lige prvaka i utakmice u prvenstvu kada osiguramo naslov. Zasluzio je. Treba mu dati barem 20 utakmica po sezoni da brani.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Cilessen od iduce sezone treba braniti kupove, superkupove, grupnu fazu lige prvaka i utakmice u prvenstvu kada osiguramo naslov. Zasluzio je. Treba mu dati barem 20 utakmica po sezoni da brani.

 Ako ga neko prije ne kupi. Klauzula od 60mil je smiješna cifra. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
kexzoR kaže...

Cilessen od iduce sezone treba braniti kupove, superkupove, grupnu fazu lige prvaka i utakmice u prvenstvu kada osiguramo naslov. Zasluzio je. Treba mu dati barem 20 utakmica po sezoni da brani.

 Ako ga neko prije ne kupi. Klauzula od 60mil je smiješna cifra. 

 Sumnjam da ce netko dati toliki novac za njega. Svaka mu cast! Covjek suti, trenira i uvijek odradi posao kako treba. Gospodin!

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
x18x05x kaže...
kexzoR kaže...

Cilessen od iduce sezone treba braniti kupove, superkupove, grupnu fazu lige prvaka i utakmice u prvenstvu kada osiguramo naslov. Zasluzio je. Treba mu dati barem 20 utakmica po sezoni da brani.

 Ako ga neko prije ne kupi. Klauzula od 60mil je smiješna cifra. 

 Sumnjam da ce netko dati toliki novac za njega. Svaka mu cast! Covjek suti, trenira i uvijek odradi posao kako treba. Gospodin!

 Kad vidiš kakvi se likovi prodaju za velike cifre, nebi me čudilo da ga neko kupi da im bude prvi golman.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice