Windows 7 problemi

poruka: 198
|
čitano: 61.080
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problemi

Evo pokrenuo sam ovu temu ,zato što nisam našao ni jednu sličnu.P da počnem sa prvim problemom.Instalirao sam Win 7 ,a posle toga CyberLink PowerCinema 5 i kada pokrenem TV,šta se desi,dobijem crno bjelu sliku bez tona i piše mi nešto u vezi sa bojama.Bio sam instalirao novi driver za grafičku( grafička :GEForce 8500 GT) ali nije ni do toga.PowerCinema sam pokrenuo kao ( desni klik na ikonu,RUN AS ADMINISTRATOR) ali opet isto.Možete li mi pomoći,ima li kakvih patch-eva za upgrade ili nešto tako.

 

P.S WIN 7 MI NIJE BILA AKTIVIRANA.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Windows 7 problemi

neki kodeci... skini zadnje kodek pack i quick time player

ne vidim u čemu bi ti drugom bio problem, možda da isključiš aero prije gledanja, ali to nebi trebalo imat veze...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 7 problemi
Zašto ne pokušaš gledati TV sa nekim drugim programom: VLC ili Multicast TV, imaju mogučnost snimanja i TTX
hugopod
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problemi

E evo problem sam riješio.Skino sam novi Cyberlink PowerCinema 6 i radi samo tako.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problemi
Glumac kaže...

E evo problem sam riješio.Skino sam novi Cyberlink PowerCinema 6 i radi samo tako.

  E joj instaliro sam sve ali izlazi mi da se desila neka greška sa serijskim kodom...ima li ko kakav ispravan.Ovaj key gen mi je mogo na XP ali sad nemože na WIN 7

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problemi
mindstorm kaže...

neki kodeci... skini zadnje kodek pack i quick time player

ne vidim u čemu bi ti drugom bio problem, možda da isključiš aero prije gledanja, ali to nebi trebalo imat veze...

 Imaš li ti linkove gdje imaju ti kodeci

14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problemi

Da li netko zna zašto više ne mogu pokrenuti winnc 32-program za vježbanje(obrada materijala-emco sinumerik) na windows7.Dok sam imao windows xp,radilo je a sada ne.Molim vas pomozite

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 7 problemi

Molim vas pomoc...
Kako da pojacam sigurnost svog accounta....

Ovako ja si postavim sifru na account (admin) a buzaz (standard user) == >> ode sam u control panel >> klikne na moj profil >> remove password [ i onda mi prcka po mapama i mjenja imena i slicno] ??? To me užasno živcira

HVALA !!

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problemi

Uredi buraza....Namigiva

14 godina
offline
RE: Windows 7 problemi
Glumac kaže...

Uredi buraza....Namigiva


evo jesam dns malo /malo mi je bed jer je 7 god. stariji lol /

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD
15 godina
offline
Windows 7 problemi

ee, ja kad idem u cod2 mp ucita mi se mapa i onda mi dode plavi ekran i neka slova, i tada mi se restarta komp!?

imam windows7 . moze mi neko pomoc?!

Ima neko nokiu 5800 XM!? Ako ima nek se javi na PM. @xFire: domeee2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problemi

Hmm evo danas problem i kod mene. Uglavnom, ne zeli mi prikazati WEI. Pokrenem procjenu i opet nista. Ima li tko kakav savjet ili prijedlog.

Rjeseno. Uzrok nepoznat. Restartao komp i ponovo pokrenuo assessment i proradilo. Cudno.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2010 18:10 (F1-IVO).
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Windows 7 problemi

Windowsi mi se zalede dok je samo Utorrent upaljen i nema drugog riješenja nego resetiravanje kompa,sta da radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 problemi
flynex kaže...

Windowsi mi se zalede dok je samo Utorrent upaljen i nema drugog riješenja nego resetiravanje kompa,sta da radim?

Komp je nov,windousi su nedavno stavljeni i AVG kaže da je sve uredu?
u cem bi mogao bit problem?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problemi

probaj skinuti sve upadate nove uključujući i onaj za utorrent i skeniraj komp sa nekim antivirusom i s Spybot - Search & Destroy moja preporuka avg ili trail nod 32 internet securety

borg
14 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 problemi
edvin kaže...

probaj skinuti sve upadate nove uključujući i onaj za utorrent i skeniraj komp sa nekim antivirusom i s Spybot - Search & Destroy moja preporuka avg ili trail nod 32 internet securety

 

AVG mi je pregledao komp i nema nikakvih problema,sta dalje?

15 godina
offline
RE: Windows 7 problemi
flynex kaže...
edvin kaže...

probaj skinuti sve upadate nove uključujući i onaj za utorrent i skeniraj komp sa nekim antivirusom i s Spybot - Search & Destroy moja preporuka avg ili trail nod 32 internet securety

 

AVG mi je pregledao komp i nema nikakvih problema,sta dalje?

Avg nije pouzdan, skeniraj sa malwarebitsom ali prije skeniranja ga updateaj.

 

Mozes prvo napraviti quick scan pa zatim full scan.

 

Btw koju verziju utorrenta imaš ?

BORG says: ''You will be assimilated, resitance is futile!'' then DOCTOR response: ''Over my dead program!'' lol :D
14 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 problemi
BORG kaže...
flynex kaže...
edvin kaže...

probaj skinuti sve upadate nove uključujući i onaj za utorrent i skeniraj komp sa nekim antivirusom i s Spybot - Search & Destroy moja preporuka avg ili trail nod 32 internet securety

 

AVG mi je pregledao komp i nema nikakvih problema,sta dalje?

Avg nije pouzdan, skeniraj sa malwarebitsom ali prije skeniranja ga updateaj.

 

Mozes prvo napraviti quick scan pa zatim full scan.

 

Btw koju verziju utorrenta imaš ?

Dali samo utorrent moze bit uzrok zamrzavanja????(teško)

verzija je 1.8.5...

14 godina
protjeran
offline
Windows 7 problemi
Skype: internet.gospodin
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 7 problemi

jesi ovo sa cmd-om pokušao??

14 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 problemi
softwaremaniac kaže...

jesi ovo sa cmd-om pokušao??

Nisam,daj neki link!

Skype: internet.gospodin
14 godina
offline
RE: Windows 7 problemi

pa sam si stavio link i rekao da neće program,na toj istoj stranici imaš to za cmd pa probaj to

12 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problemi

Problem sa Amd Vision Engine Control Center-ne pokreće se i ne dozvoljava mi u postavke grafičke kartice.

 

Driveri 12.6 beta za Radeon HD 4670 1 gb DDR3 instalirani ali isto se ponavlja i sa verzijama 12.2, 12.3, 12.4

 

Molim vas pomoć.

Slika Slika
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2012 16:36 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 problemi
Fero kaže...

 

Driveri 12.6 beta za Radeon HD 4670 1 gb DDR3 instalirani ali isto se ponavlja i sa verzijama 12.2, 12.3, 12.4

12.6 beta?! Pa puna verzija je odavno vani. Deinstaliraj to ,skini punu verziju i instaliraj.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 problemi
kizo2703 kaže...
Fero kaže...

 

Driveri 12.6 beta za Radeon HD 4670 1 gb DDR3 instalirani ali isto se ponavlja i sa verzijama 12.2, 12.3, 12.4

12.6 beta?! Pa puna verzija je odavno vani. Deinstaliraj to ,skini punu verziju i instaliraj.

 Pa skinuo sam jučer drivere sa amd stranice i to odabirom za svoju grafu ali na početnoj stranici stoji za moju grafu 12.6 beta.  

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 problemi
Fero kaže...

 Pa skinuo sam jučer drivere sa amd stranice i to odabirom za svoju grafu ali na početnoj stranici stoji za moju grafu 12.6 beta.  

Yebi ga ,imaš 4XXX seriju. Svejedno ,s obzirom da si već unakazil sistem sa Driver Sweeperom ,ništa te ne košta da probaš i punu verziju: Catalyst™ Display Driver 12.6 x86

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2012 18:31 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problemi

Pošto je netko obrisal Windows 7 - problemi temu ,sa svim postovima ,postat ću ovdje linkove za skidanje original Windows 7 instalacijskih .iso imagea:

 

 

EDIT: početkom veljače 2015. svi download serveri:

msft-dnl.digitalrivercontent.net,

msft.digitalrivercontent.ne,

azcdn01.digitalrivercontent.net

su pogašeni i više nije moguć direktan download Windows 7 iso fileova.

 

Microsoft je sada uveo Microsoft Software Recovery centar, gdje možete skinuti svoju verziju, ali samo ako imate ključ za nju.

 

Sorry društvo, party is over.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2015 16:03 (kizo2703).
Moj PC  
17 0 hvala 15
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problemi

dali je to na bosanskom 

8 da
1 ne
2 hvala
eno
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problemi

Može mala pomoć.. Kod podizanja sustava upali se odmah i prozor My Computer. Kako da to maknem?

 

Tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problemi

E pozz ljudi

Imam jedan problem od kojeg sam skoro poceo plakati...XD

Naime, ne mogu da instaliram win7 ultimate 32 bitnu

Kada bootam sa dvd-a na pocetku tj zelim da pokrenem instalaciju win7, nakon sto napocetku kopira potrebne fajlove i onda pokaze prvi "welcome screen" prije glavne instalacije, nakon toga samo ekran zamrzne tj "blank screen", nista se ne desava, ne moze da se nastavi inastalacija...cekao sam i 45 minuta...nista

Sve zivo skoro sam pokusao gdje god sam sta nasao po net forumima, istekaj ovo i ono, deinstaliraj drivere za grafiku... jedino nisam pokusao graficku drugu staviti, ali graficka mi je ok...

Moj racunar:

 

 

ASRock 4CoreDual-SATA2 

intel core 2duo e4500 2.20ghz

2gb ram

graficka Nvidia geforce 6800 gs 512 AGP

win xp 32 bits
Ova maticna podrzaje i PCIe i AGP graficke...

A na sluzbenoj stranici od maticne, ne pise da je kompatabilna sa win7 jer win 7 nije postojao tada ja mislim...a neki su kako sam citao na forumima instalirali w7 na ovu maticnu...

Mozda bi trebalo prvo Vistu pa onda 7icu instalirati...?
Hvala svima!!! 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice