Usb stick problem

poruka: 5
|
čitano: 3.719
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Usb stick problem

Pozdrav

 

Danas sam stavio nekavih pjesama na usb stick , i kada ih prebacim na svoj kompjuter nijedna se ne moze otvoriti...

Osim pjesama na usb-u imam i jedan patch u win raru i njega isto ne mogu otvoriti, nekakav error izbaciva...

Može li biti da mi se error pojavljiva zato sto sam s drugog kompjutera sve pjesme i patch izrezao i zalijepio na usb?

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2010 16:40 (scenesports).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Usb stick problem

Ima raznih solucija,prvo odi i ustekaj usb na taj kompjuter gdje si stavio te pjesme na usb pa probaj ako ce ici.

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Usb stick problem

Imam problem s Verbatinovim USBom od 16 GB. Kada ga "uštekam" komp prepoznaje da je nešto u portu ali ne prepoznaje stick i kada kliknem na njega izbacuje poruku please insert a disk into drive I:. Ako znate rješenje pliz pomozite.

P.S. problem se javio nakon što sam frendu koji ima Windovs 7 prebacio neke programe

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Usb stick problem
dule711 kaže...

Imam problem s Verbatinovim USBom od 16 GB. Kada ga "uštekam" komp prepoznaje da je nešto u portu ali ne prepoznaje stick i kada kliknem na njega izbacuje poruku please insert a disk into drive I:. Ako znate rješenje pliz pomozite.

P.S. problem se javio nakon što sam frendu koji ima Windovs 7 prebacio neke programe

imam isti problem

samo je uzrok malo drugačiji stick je radio ok

sve dok ga nisam uštekao u muzičku liniju da slušam mp3-ce koje sam imao na sticku

muzička linija stick nije pročitala i od tada ga više ne može ni komp pročitata

 

ne trebaju mi podaci sa sticka

pa ako netko zna neki program koji bi mogao formatirat ili obnovit stick samo da mi ponovno proradi

 

 

12 godina
offline
Usb stick problem

e jel se može usb stick podijeliti na dvije prticije npr. jedna od 2 i jedna od 6 gb

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice