Spremanje datoteka

poruka: 25
|
čitano: 4.187
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Spremanje datoteka

Zanima me kada spremam neki dokument kako narihtam da izgleda ovako , koju opciju odaberem : Hvala unaprijed !

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 20:05 (emerik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spremanje datoteka
emerik kaže...

Zanima me kada spremam neki dokument kako narihtam da izgleda ovako , koju opciju odaberem : Hvala unaprijed !

kako ovako???

EDIT:napiso sam post prije nego sto si poslo sliku sry
AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 20:06 (Jebasu123).
15 godina
online
RE: Spremanje datoteka
Jebasu123 kaže...
emerik kaže...

Zanima me kada spremam neki dokument kako narihtam da izgleda ovako , koju opciju odaberem : Hvala unaprijed !

 kako ovako???
 Nije mi htelo iz prve stavit sliku .
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Spremanje datoteka

Pa mozes prominit ikonu (preporuceno) ili izbrisat nastavak, npr dasjdasjbd.exe i izbrises ono .exe i fajl ce prominit ikonu u tu i postat ce neupotrebljiv. Ako mu opet dodas ono .exe tribalo bi radit i vratit ikonu u prvobitnu.

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Spremanje datoteka
Fowix kaže...

Pa mozes prominit ikonu (preporuceno) ili izbrisat nastavak, npr dasjdasjbd.exe i izbrises ono .exe i fajl ce prominit ikonu u tu i postat ce neupotrebljiv. Ako mu opet dodas ono .exe tribalo bi radit i vratit ikonu u prvobitnu.

 dobro , hvala .
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
online
RE: Spremanje datoteka

ali koji nastavak ima ta vrsta datoteka ?

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Spremanje datoteka

Nikakvi, to je znak za neupotrebljivu datoteku, a bez nastavka ona je neupotrebljiva, znači samo izbrišeš nastavak

Ojla!
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Spremanje datoteka
Red Devil kaže...

Nikakvi, to je znak za neupotrebljivu datoteku, a bez nastavka ona je neupotrebljiva, znači samo izbrišeš nastavak

 Ali kad uopće ne piše nastavak 
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
16 godina
offline
Spremanje datoteka

Imas npr .mp3 file i ti sad maknes taj .mp3 iz datotake znaci kad ides preimenovati, i dok preimenujes budes dobil takvu ikonu i kad budes to probal double clickati te bude pitalo s kojim programom oces to otvoriti ti recimo stisnes hmm vlc media player i ipak ti bude zvuk isel, znaci nema promjene osim u nazivu i ikonu, kad opet dodas .mp3 sve bude kak i prije promjene

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spremanje datoteka

Pa ako nema nastavka onda je datoteka neupotrebljiva,klikni na neki fajl i properties i pise ti type of file i nastavak. Ako toga nema onda je neupotrebljiva... Ako nevidis nastavke bes uazenja u propreties onda ajde u control panel pa na folder options,pa view pa makni kvacicu sa hide extensions for known file tipes. Ionda ce ti svaki faj imat u imenu ekstenziju koji ces moc izbrisat i ucinit file da tako izgleda i da bude neupotrebljiv.

 

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spremanje datoteka

Upotrebljiva je bez nastavka samo win nezna s kojim programom da otvori, probaj sam ako ne verujes, bas sam sad sprobal.

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spremanje datoteka
Aki kaže...

Upotrebljiva je bez nastavka samo win nezna s kojim programom da otvori, probaj sam ako ne verujes, bas sam sad sprobal.

 Toliko san lin da mi se to neda Cool,ali virujen ti.
Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
15 godina
online
RE: Spremanje datoteka
Aki kaže...

Upotrebljiva je bez nastavka samo win nezna s kojim programom da otvori, probaj sam ako ne verujes, bas sam sad sprobal.

 A koji si nastavak koristil ?
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
16 godina
offline
Spremanje datoteka

Di?

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spremanje datoteka

Nije koristija nikakav nastavak,u tome i je poanta,izbrisa je nastavak iz neke datoteke npr.  blabla.mp3 on je izbrisa .mp3 i ostala je samo ono blabla i prominilo je ikonu. Kasnije je odredija ta taj file otvori npr. winamp i muzika je svirala.

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Spremanje datoteka

E , dobro ljudi , hvala .

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Spremanje datoteka

Napokon si svatija,sad ja i aki mozemo odahnuti Osmijeh

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Spremanje datoteka
Fowix kaže...

Nije koristija nikakav nastavak,u tome i je poanta,izbrisa je nastavak iz neke datoteke npr.  blabla.mp3 on je izbrisa .mp3 i ostala je samo ono blabla i prominilo je ikonu. Kasnije je odredija ta taj file otvori npr. winamp i muzika je svirala.

 E , još me samo zanima gde i kak je izbrisal taj nastavak .
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
online
RE: Spremanje datoteka

Koji nastavak ima notepad ?

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Spremanje datoteka

Pa .exe, a ako misliš na notpadov dokument onda .txt

Ojla!
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Spremanje datoteka
Red Devil kaže...

Pa .exe, a ako misliš na notpadov dokument onda .txt

 Dobro , hvala .
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
13 godina
offline
Spremanje datoteka

drustvo bog! imam problem pa mi treba pomoc,recimo kad otvorim stranicu moj posao,

zanimame kako snimiti stranicu s oglasima da ju spremim za printanje kaj tu trebam napravit molim pomoc?{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spremanje datoteka
fight kaže...

drustvo bog! imam problem pa mi treba pomoc,recimo kad otvorim stranicu moj posao,

zanimame kako snimiti stranicu s oglasima da ju spremim za printanje kaj tu trebam napravit molim pomoc?{#}

otiđes na tu stranicu, ctrl+a pa potom ctrl+c, pa otiđes u wordov dokument, pa ctrl+v.. Mislim da ces dalje shvatiti sam {#}

Google is NOT your friend!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 22:11 (passat).
14 godina
offline
Spremanje datoteka

Desni klik > ispis

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spremanje datoteka
The Unforgiven kaže...

Desni klik > ispis

lol,.. malo jedostavnije od mog :)

Google is NOT your friend!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice