Recommended ili optional drivers zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 975
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Recommended ili optional drivers

zašto AMD driver auto-detect tool automatski upozorava da treba nadograditi recommended drivere na optiona driveres, a onda kad ih nadogradim javlja da treba sve vratiti nazad na recommended drivers

 

imam drivere 19.1.1 za koje mi javlja da su recommended, i da ih treba nadograditi na 19.1.2 optional

a onda kad ih nadogradim na 19.1.2 optional onda taj isti AMD driver auto-detect tool javlja da treba sve vratiti na 19.1.1 recommended

zašto to radi i koja je svrha toga?

 

i u čemu je uopće razlika između recommended i optional drivers i jedni i drugi mi rade isto samo me nervira kad stalno iskače pop up prozor sa upozorenjem da treba nadograditi drivere?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 8:15 (ksx).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Recommended ili optional drivers
ksx kaže...

zašto AMD driver auto-detect tool automatski upozorava da treba nadograditi recommended drivere na optiona driveres, a onda kad ih nadogradim javlja da treba sve vratiti nazad na recommended drivers

 

imam drivere 19.1.1 za koje mi javlja da su recommended, i da ih treba nadograditi na 19.1.2 optional

a onda kad ih nadogradim na 19.1.2 optional onda taj isti AMD driver auto-detect tool javlja da treba sve vratiti na 19.1.1 recommended

zašto to radi i koja je svrha toga?

 

i u čemu je uopće razlika između recommended i optional drivers i jedni i drugi mi rade isto samo me nervira kad stalno iskače pop up prozor sa upozorenjem da treba nadograditi drivere?

 To je BUG (prijavljuje da je dostupna nova/stara verzija iako imaš novije drivere) nastao prije par verzija drivera i još ga nisu riješili iako su izbacili info u release notes da su riješili. 

Zanemari to dok ne vidiš da je brojčana verzija novijih drivera veća od one koju ti prijavljuje kao instaliranu. 

 

Onako laički objašenjeno recomended su provjereni whql driveri dok su optional hajmo reći beta verzija drivera. 

 

Isključi notifications ako ti stalno iskače pop up prozor sa upozorenjem. Pretpostavljam Win 10? 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Recommended ili optional drivers

da win 10 64 bit, isključio sam notifitications

a zbunjuje me i to što kad kliknem na 19.1.1 recommended drivers nudi mi express install upgrade, a odmah do toga je posebna kartica za install 19.1.2 optional drivers.

sad ne znam dal je to isto, odnosno ako na 19.1.1 odaberem opciju express install upgrade dal će instalirati neku novu verziju drivera ili isti taj 19.1.2 optional drivers za koji postoji posebna kartica za instaliranje?

15 godina
offline
Re: Recommended ili optional drivers

Instaliraj 19.1.2

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice