.Net Framework 4.0 problem

poruka: 14
|
čitano: 15.047
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
.Net Framework 4.0 problem

Trenutno pokušavam instalirati Framework 4.0, treba mi za neke programe, i prilikom instalacije, tamo negdje  oko 10% stane instalacija! Ne izbaci nikakav error, vec stane prilikom kopiranja ''Windows6.0-KB956250-v6001-x86.msu''

 

Trazio sam po netu, guglao, i bilo je slicnih problema, i istih, pokusao sam uraditi ono sto je tamo navedeno ali nista...

Ako netko zna rjesenje i imao je slican problem, ili bilo šta ,molio bih ga da mi pomogne :) 

 

 

Unaprijed Hvala!!!

...we can go together, trough a storm, on any weather, cold or warm... =D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
.Net Framework 4.0 problem

Jesi ga probao pobrisat sa net.framework cleanup tool?

 

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 18:43 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: .Net Framework 4.0 problem
F1-IVO kaže...

Jesi ga probao pobrisat sa net.framework cleanup tool

Pokušao sam, ali ništa, isti problem. :/

Hvala.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
15 godina
neaktivan
offline
.Net Framework 4.0 problem

Skini net.fr 4 i raspakiraj ga i onda kad ti baci tu poruku kklikni browse i daj mu putanju do raspakiranog frameworka.

http://www.microsoft.com/download/en/confirmation.aspx?id=17718

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 18:48 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
.Net Framework 4.0 problem

Instalacija samo stoji, znaci cim dodje do kopiranja navedenog .msi fajla, instalacija stane, znaci kao da se onaj loading bar zaledio, i nemam nigdje tipku browser.

Btw, imam takodje problem i prilikom skidanja framework-a sa microsoft-ove stranice, pa sam ga morao skinuti sa druge.

 

EDIT: Neznam koji vrag mi je bio, da nisam vec dva mjeseca updejtao windows! Cim se skine updejt javim vam rezultate!

Hvala ti na izdvojenom vremenu i pomoci Ivo :D

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 18:59 (Captain.Price).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: .Net Framework 4.0 problem
Captain.Price kaže...

Instalacija samo stoji, znaci cim dodje do kopiranja navedenog .msi fajla, instalacija stane, znaci kao da se onaj loading bar zaledio, i nemam nigdje tipku browser.

Btw, imam takodje problem i prilikom skidanja framework-a sa microsoft-ove stranice, pa sam ga morao skinuti sa druge.

Aha. Meni je jednom izbacilo grešku da se instaler nalazi na mreži pa mi je ponudilo tu opciju.

Probaj počistit registry i pronači folder di je instaliran pa ručno obrisat ostatke pa probat ponovo.

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
13 godina
neaktivan
offline
.Net Framework 4.0 problem

Kada se skine update (pročitaj gornji post) , pokusat cu ocistiti registry i javim ti rezultate!

Velika ti hvala :)

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
.Net Framework 4.0 problem

Samo pomalo pa javi.

Ako neide skini installer, raspakiraj i ručno pokreni taj koji te zeza:

 

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 19:09 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: .Net Framework 4.0 problem
F1-IVO kaže...

Samo pomalo pa javi.

Ako neide skini installer, raspakiraj i ručno pokreni taj koji te zeza: 

Zapravo koliko vidim u historiji updejta, nema toga updejta, imaju ostali ali toga nema, pokušat ću pronaći na netu taj updejt pa vidjeti hoću li popraviti problem!

 

ps: Bio sam vani pa nisam bio aktivan neko vrjeme.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 21:34 (Captain.Price).
15 godina
neaktivan
offline
Re: .Net Framework 4.0 problem
Captain.Price kaže...
pokušat ću pronaći na netu taj updejt pa vidjeti hoću li popraviti problem!

Evo uploadao sam ti ga pa probaj.

http://www.datafilehost.com/download-50ccfb11.html

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
13 godina
neaktivan
offline
.Net Framework 4.0 problem

E oprosti što ti nisam rekao da li radi! Ne moze opet, nema veze, naci cu slican program, ako postoji za koji ne treba net framework...mada ne vjerujem da cu ga naci, ali nema veze, previse sam se patio sa net frameworkom. Hvala ti Ivo što si se potrudio da mi pomogneš :D

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: .Net Framework 4.0 problem

susreo sam se sa tim problemom  5-6 puta i nikad ga nisam mogao napravit a trebao mi za neke programe. Jednostavno prestao sam se muciti i instalirao novi windows a ponekad mi se to znalo desiti i na svjeze instaliranim windowsima

14 godina
neaktivan
offline
.Net Framework 4.0 problem

da ne otvaram novu temu.

Dakle danas me nesto WIFI zeza i odem da pogledam kakav je signal

kad bum program se nece otvoriti ali daje gresku(slika).

 

Prebacim stand alone installer za framework 4

odem tamo u control panel u programs and features i idem na repair ali ovaj trazi neki MSI a ovaj installer je exe

 

vidim neki nacin na ovoj stranici ali mi nije jasno bas skroz.

 

OSim toga procito sam da moze biti nekih komplikacija kad nece da se deinstalira framework.

 

MOARR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
.Net Framework 4.0 problem

Samo jedan savjetnik za one koji imaju instaliran net framework 4 na Windows XP-u.

Naime moguće je da nakon učitavanja operativnog sustava ne možete na internet u razmaku od 30 sekundi pa čak i do 2 minute (primjetit ćete da se ikone network adaptera jako sporo učitavaju tj. treba im dosta vremena da se pojave u system trayu).

Problem je servis ngen.exe koji se automatski pokreće.

Odite po servise i stavite ga na manual i isključite auto start.

Microsoft .NET Framework NGEN v4.0.30319_X86 ili slično piše pod servisima.

World Championships: 7, GP started: 294, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice