Italic slova problem

poruka: 4
|
čitano: 1.799
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Italic slova problem
pitanje

pozz,evo ljudi imam mali problem,naime danas kad sam upalio komp primijetio sam da su mi u Mozilli i IE sva slova italic,početna stranica i svi rezultati pretraživanja su italic.To mi se još javilo i kod nekih aplikacija xfire i windows media player to sam primijetio za sad samo kod tih programa.Antivirusni prog updatam svakodnevno i skeniram tak da nije virus,nema niti spyvera.

 

Ako je netko imao slićnu situaciju nek javi rješenje,bio bih jako zavalan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Italic slova problem
goran89 kaže...

pozz,evo ljudi imam mali problem,naime danas kad sam upalio komp primijetio sam da su mi u Mozilli i IE sva slova italic,početna stranica i svi rezultati pretraživanja su italic.To mi se još javilo i kod nekih aplikacija xfire i windows media player to sam primijetio za sad samo kod tih programa.Antivirusni prog updatam svakodnevno i skeniram tak da nije virus,nema niti spyvera.

 

Ako je netko imao slićnu situaciju nek javi rješenje,bio bih jako zavalan.

 Da ne koristiš možda customizirane Windows Theme (WindowsBlinds) ili neki Vista Transformation Pack?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Italic slova problem
autorov komentar

Sve mi je po defaultu(imam XP,sp2),problem ja što nisam ništa mijenjao.Izgleda da ću u skoro vrijeme morati raditi format c nažalost

16 godina
neaktivan
offline
Italic slova problem

Meni se to isto dogodilo prije 2 dana. Zadnje sto sam napravio prije nego sto sam to primjetio je instalacija AoC Early Access. Nakon toga je vecina slova u IE i nekim drugim programima italic.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice