File in use??

poruka: 12
|
čitano: 3.625
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
File in use??

Pozdrav,imam problem imam image od 6,5 gb i neda se izbrisat kaže da ga netko il nešto koristi gledo sam nije mountan alcohol ga ne koristi restartam komp probam opet neda i neda molim pomoć

problem dva kod restarta računala mi se ne dižu winsi od prve pri prvom pokušaju se ugasi eksterni disk a tek iz druge se dignu winsi.To se ne događa kod shutdowna nego samo kod restartam komp pomoć molim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: File in use??

Probaj ući u Safe mode, pa ga probaj onda izbrisati.

14 godina
neaktivan
offline
RE: File in use??
Otvori alcohool, unmountaj ga, izgasi alkohol, i probaj
hmda
16 godina
offline
File in use??

Ako imaš x32 OS onda iskoristi Unlocker.

Ako imaš x64 OS onda iskoristi Lock Hunter. S tim da ovaj drugi možeš i na x32 koristiti.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: File in use??

reinstaliro sam alcohol jer je corrupto virtual drive i taj image  te uspio izbrisat image a ovo za restart??

14 godina
neaktivan
offline
RE: File in use??
Iskopčaj hard prije restarta/gašenja kompa.
hmda
14 godina
protjeran
offline
RE: File in use??
softwaremaniac kaže...

Pozdrav,imam problem imam image od 6,5 gb i neda se izbrisat kaže da ga netko il nešto koristi gledo sam nije mountan alcohol ga ne koristi restartam komp probam opet neda i neda molim pomoć

problem dva kod restarta računala mi se ne dižu winsi od prve pri prvom pokušaju se ugasi eksterni disk a tek iz druge se dignu winsi.To se ne događa kod shutdowna nego samo kod restartam komp pomoć molim.

ZNAM U ČEMU JE PROBLEM,IDI I UNMOUNTUJ (PIŠE TO POKRAJ MOUNT IMAGE) GA NEĆE TI SA VAKO NIKAD IZBRISATI!!!!

14 godina
offline
RE: File in use??

i tak svaki put??!?? al to se nije prije događalo to je pitanje za slasha666

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 22:18 (softwaremaniac).
14 godina
neaktivan
offline
RE: File in use??
Odkad se to događa?
hmda
14 godina
offline
RE: File in use??

dosta dugo. imam Win 7 radilo je normalno i samo je najednom počelo zezati isključivo kod restarta

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: File in use??

Skeniraj s avirom i antimalwareom.

hmda
14 godina
protjeran
offline
RE: File in use??
SpyGi kaže...
softwaremaniac kaže...

Pozdrav,imam problem imam image od 6,5 gb i neda se izbrisat kaže da ga netko il nešto koristi gledo sam nije mountan alcohol ga ne koristi restartam komp probam opet neda i neda molim pomoć

problem dva kod restarta računala mi se ne dižu winsi od prve pri prvom pokušaju se ugasi eksterni disk a tek iz druge se dignu winsi.To se ne događa kod shutdowna nego samo kod restartam komp pomoć molim.

ZNAM U ČEMU JE PROBLEM,IDI I UNMOUNTUJ (PIŠE TO POKRAJ MOUNT IMAGE) GA NEĆE TI SA VAKO NIKAD IZBRISATI!!!!

ŠTA SE DEREŠ???!!!!

EDIT: (pogledaj žuto)

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2010 17:45 (DombaCoD).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice