Error 651

poruka: 5
|
čitano: 16.315
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Error 651

Pozdrav,

 

Imam jedan problemčić. Naime, ako se spojim sa PPPOE konekcijom, pa se odspojim, više se ne mogu spojiti jer izbacuje Error 651. Našao sam i rješenje - zamijeniti driver u C:\Windows\System32\drivers - raspppoe.sys sa onim iz Viste jer je iz Windowsa 7 defektan.

Stvar je u tome da ne mogu zamijeniti driver. Izbacuje mi You need premission to perform this action!

Probao sam iz Debugging moda i Safe moda i neće. Ima li tko kakvu ideju ?

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Error 651

Dobro, nitko nema ideju... OK... To sam riješio - tako da sam se postavio za ownera datoteke, ali ne radi... Ima tko kakvu ideju sad za taj error 651?

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Error 651
Kublach kaže...

Dobro, nitko nema ideju... OK... To sam riješio - tako da sam se postavio za ownera datoteke, ali ne radi... Ima tko kakvu ideju sad za taj error 651?

 

error 651 je generalni error u Win 7. znači nema neko značenje tj može biti da je problem u tom raspppoe.sys fileu, da nemaš vezu do modema, da DSL link na modemu nije podignut itd...

15 godina
neaktivan
offline
Error 619 XP

Kada mi se prijatelj ide spojit na XP-u na internet dobije Error 619. Ima ADSL i mora preko dial upa se spojit da može na internet. Da li tko zna kako ovu grešku ispravit?

 

{#} sorry...

Razer_Copperhead
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Error 651

Zna li tko rješenje za 651 ili 619? {#}

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 14:44 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice