Civilization V problem

poruka: 3
|
čitano: 2.050
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Civilization V Problem

E ovako jedan moj frend je skinuo Civ V preko steama. Čovjek taman došao iz inozemstva i idemo zaigrat tu super igru. Kad ono razočarenje. Igra prođe uvodni video i izađe van. Malo je falilo što nisam laptop bacio kroz prozor, ali nije moj pa sam se suzdržao. Ako ima netko riješenje. Znam da je tek izašla ali možda netko već zna a neda mi se prčkat po službenim servisima.

 

Konfa laptopa je:

 

core i5 540m

4 Gb ddr3 RAM-a

HDD 640 Gb

Ati mobility Radeon 5730

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Civilization V Problem
Life's Good kaže...

E ovako jedan moj frend je skinuo Civ V preko steama. Čovjek taman došao iz inozemstva i idemo zaigrat tu super igru. Kad ono razočarenje. Igra prođe uvodni video i izađe van. Malo je falilo što nisam laptop bacio kroz prozor, ali nije moj pa sam se suzdržao. Ako ima netko riješenje. Znam da je tek izašla ali možda netko već zna a neda mi se prčkat po službenim servisima.

 

Konfa laptopa je:

 

core i5 540m

4 Gb ddr3 RAM-a

HDD 640 Gb

Ati mobility Radeon 5730

meni je bio isti problem reinstaliro sam igricu.Jedino drukčije što sam napravio je pito me za jedan program u pocetku sam ga samo popravio (REPAIR) a drugi puta sam ga zbrisao i radilo je ok..

13 godina
neaktivan
offline
Civilization V problem

Problem riješen, trebalo je samo usnimiti neki program ne sjećam se točno naziva.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice