BS Player problem

poruka: 66
|
čitano: 25.744
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
BS player problem

rabim bs player free i danas mi je prilikom pokretanja istog javilo da imam najnoviju verziju raspoloživu za download (2.56). odem na site skinem bs player free i počnem s instalacijom. nakon 98% instalacija stane i čitav se laptop smrzne. čekao sam dugo, ali ništa se nije promijenilo pa sam morao izvaditi bateriju i isključiti ga iz struje da bih ga mogao ponovno pokrenuti. probam s revom free deinstalirati bs player ali čitav se lap opet smrzne. opet vadim bateriju i iskapčam ga iz struje, pa skidam revo pro trial verziju 30 dana free i idem na forced uninstall i opet isto sve se smrzne. i tako još par puta mijenjam mode: advanced, moderate, safe. i sve se opet zamrzava. isto kao i sa javom neki dan. kako da uklonim bs player s laptopa prilikom njegova pokretanja sve se smrzne, a u revu piše da je instaliran.

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: BS player problem
14 godina
protjeran
offline
RE: BS player problem

hvala idem probat pa javim

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
15 godina
neaktivan
offline
RE: BS player problem

slovenski trojanac Namigiva preporučam umjeto njega gom ili mpchc.

 

možda da napraviš system restore na raniju točku, odnosno prie nego se to smeće instaliralo?

13 godina
offline
RE: BS player problem

Napravi provjeru sa Malwarebytesom.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
15 godina
offline
BS Player problem

umjesto toga čuda instaliraj splayer, naravno, ako ga uspiješ obrisati

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BS player problem

u kako wot  blokira tu stranicuNeodlučan

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.7.2010 16:31 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
BS Player problem

izgleda da je opet zablokirao..

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: BS player problem

Sorry nisam znala. Jednostavno sam pronašla link na Google-u. Mršti se

14 godina
protjeran
offline
RE: BS Player problem
robisierra92 kaže...

izgleda da je opet zablokirao..

 izgleda da se danas ekipa zapošljava preko veze. prvo mi se zablokirala najnovija java pa sad i bs player, sve freeware programi. ne znaju raditi. to nema veze ni samnom ni s mojim laptopom ni s xp-om.

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
13 godina
offline
RE: BS Player problem
karakteran kaže...
robisierra92 kaže...

izgleda da je opet zablokirao..

 izgleda da se danas ekipa zapošljava preko veze. prvo mi se zablokirala najnovija java pa sad i bs player, sve freeware programi. ne znaju raditi. to nema veze ni samnom ni s mojim laptopom ni s xp-om.

 Kako nema veze s tvojim lapom, ako se drugima bez problema updejta? Neodlučan

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
15 godina
neaktivan
offline
RE: BS Player problem
karakteran kaže...
robisierra92 kaže...

izgleda da je opet zablokirao..

 izgleda da se danas ekipa zapošljava preko veze. prvo mi se zablokirala najnovija java pa sad i bs player, sve freeware programi. ne znaju raditi. to nema veze ni samnom ni s mojim laptopom ni s xp-om.

da, he he

 

ajde probaj staviti system restore na vrijem prije bs playera, možda pomogne

14 godina
protjeran
offline
RE: BS player problem
robisierra92 kaže...

slovenski trojanac Namigiva preporučam umjeto njega gom ili mpchc.

 

možda da napraviš system restore na raniju točku, odnosno prie nego se to smeće instaliralo?

 robi prijatelju ne znam o čemu pričaš? ja sam bs player free uredno update-ao i prije doduše na prijašnjoj verziji isto je bio bug, problem je bio al ne ovako velik. ne znaju raditi, ništa drugo.

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
14 godina
protjeran
offline
RE: BS Player problem
deadman kaže...
karakteran kaže...
robisierra92 kaže...

izgleda da je opet zablokirao..

 izgleda da se danas ekipa zapošljava preko veze. prvo mi se zablokirala najnovija java pa sad i bs player, sve freeware programi. ne znaju raditi. to nema veze ni samnom ni s mojim laptopom ni s xp-om.

 Kako nema veze s tvojim lapom, ako se drugima bez problema updejta? Neodlučan

 pojasni mi kakve to veze ima s mojim lapom? svi programi se instaliraju uredno i rade samo ne ovaj bs player free i java

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
14 godina
protjeran
offline
RE: BS player problem
robisierra92 kaže...

slovenski trojanac Namigiva preporučam umjeto njega gom ili mpchc.

 

možda da napraviš system restore na raniju točku, odnosno prie nego se to smeće instaliralo?

 robi prevedi mi ovo o slovencima please. na pp da ne popijemo žuti, a bome ne znam ni šta je to system restore i kako se postavlja.

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
13 godina
offline
RE: BS Player problem

Ne znam zbog čega ti se događaju ti problemi, ali meni se Java updejtala bez problema.

Da ne radi ni na jednom računalu, ne bi je pustili van.

Jesi skenirao Malwarebytesom?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.7.2010 16:40 (deadman).
14 godina
protjeran
offline
RE: BS player problem

 program je fantastičan: mal, instalirao se za čas, obrisao bs player dok si reko keks. puno ti HVALA

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
15 godina
neaktivan
offline
RE: BS player problem

start-aceosris-system tools-system restore, ili tako nešto ne sjećam se više kako ide na xp-u. tu ćeš imati razne datume, odnosno točke, koje pc sprema kada nešto radi - ugrubo objašnjeno. odabereš na neki dan ili sat prije nego je instaliran update bs playera, i vratiš vrijeme. kužiš?

 

 

bs player je slovenski proizvod - a ovo za trojanca je šala Namigiva

 

edit: vidim da je pomoglo

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.7.2010 16:43 (robisierra92).
14 godina
protjeran
offline
RE: BS Player problem
deadman kaže...

Ne znam zbog čega ti se događaju ti problemi, ali meni se Java updejtala bez problema.

Da ne radi ni na jednom računalu, ne bi je pustili van.

Jesi skenirao Malwarebytesom?

 nemoj bit tako siguran da se na svakom računalu instalira, ima nas još samo ti ne znaš, odi malo na forume pa vidi kako se ljudi žale, bio sam na bs player forumu bilo nas je dosta koji su imali bug na prijašnjoj inačici.

MBAM skenira moj laptop redovito. kao i SAS. kao i avast. kao i norman. infekcija 0.

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
14 godina
protjeran
offline
RE: BS player problem
robisierra92 kaže...

start-aceosris-system tools-system restore, ili tako nešto ne sjećam se više kako ide na xp-u. tu ćeš imati razne datume, odnosno točke, koje pc sprema kada nešto radi - ugrubo objašnjeno. odabereš na neki dan ili sat prije nego je instaliran update bs playera, i vratiš vrijeme. kužiš?

 kužim, ali zašto to sad ja da radim?

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
15 godina
neaktivan
offline
RE: BS player problem

s obzirim da je riješeno, ne moraš to raditi, to ej bila jedna od opcija - vidi gore moj post, editiran je.

 

instalraj si gom ili mpchc - imaš linkove u mom postu, oni ne prave probleme, siguran sam.

14 godina
protjeran
offline
RE: BS Player problem
mind_challenge kaže...

umjesto toga čuda instaliraj splayer, naravno, ako ga uspiješ obrisati

 nakon ovoga sigurno bs player neće više na moje računalo. pogledat ću malo što je to što mi preporučuješ. jesi imao kad problema s njim? učitava li titlove automatski?

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
15 godina
neaktivan
offline
RE: BS Player problem

splayer nije loš, ali meni je ipak draži gom Osmijeh da, čim su titlovi istog naziva kao i film, on ih prepoznaje.

13 godina
neaktivan
offline
RE: BS player problem
karakteran kaže...

 program je fantastičan: mal, instalirao se za čas, obrisao bs player dok si reko keks. puno ti HVALA

Super, samo nek si riješio problem Smijeh

15 godina
offline
RE: BS Player problem
karakteran kaže...
mind_challenge kaže...

umjesto toga čuda instaliraj splayer, naravno, ako ga uspiješ obrisati

  nakon ovoga sigurno bs player neće više na moje računalo. pogledat ću malo što je to što mi preporučuješ. jesi imao kad problema s njim? učitava li titlove automatski?

problema nikad nisam imao, sam učitava titlove. Najljepši je, onako minimalistički, korisit svoj decoder tako da praktički i ne trebaš dodatne codece. Probao sam i kmplayer, i gom, i vlc, i mpchc, a splayer mi je bio najbolji, a .mkv filmove vrti bolje od ovih ostalih

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
protjeran
offline
RE: BS player problem
robisierra92 kaže...

s obzirim da je riješeno, ne moraš to raditi, to ej bila jedna od opcija - vidi gore moj post, editiran je.

 

instalraj si gom ili mpchc - imaš linkove u mom postu, oni ne prave probleme, siguran sam.

 gom sam imao to je šrot veći od bas playera, koliko li su ga samo puta hvalili, a koliko li je puta tražio da skidams neta dodatne codece prilikom pokretanja nekog filma, a bs player nikad...deinstalirao sam ga. ni on neće nikad više na moj lap. imam samo vlc player ali on je nezgrapan, ne može se rukovat s njime tokom gledanja filma kao s bs playerom inače pouzdan je.

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
14 godina
protjeran
offline
RE: BS Player problem
robisierra92 kaže...

splayer nije loš, ali meni je ipak draži gom Osmijeh da, čim su titlovi istog naziva kao i film, on ih prepoznaje.

 kod bs playera titlovi su mogli biti i različitog imena ali sve je učitavao, manje više. e bome više neće. imao sam i ja čitavo čudo playera od kom, preko gom, bs, vlc, al taj splayer nisam. volim minimalizam bumo vidjeli. ovaj bs player je stvarno dno dna, već druga verzija za redom pravi probleme.

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
14 godina
protjeran
offline
RE: BS player problem
seneka kaže...

u kako wot  blokira tu stranicuNeodlučan

 za wot sam uvijek govorio da je smeće. blokira stranicu koja mi je spasila laptop. a šta više i očekivat od softwarea koji rejting ima po anketi neznalica. tu stranicu ne bi nitko normalan stavio u opasnu.

Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
15 godina
neaktivan
offline
RE: BS player problem
karakteran kaže...

 gom sam imao to je šrot veći od bas playera, koliko li su ga samo puta hvalili, a koliko li je puta tražio da skidams neta dodatne codece prilikom pokretanja nekog filma, a bs player nikad...deinstalirao sam ga. ni on neće nikad više na moj lap. imam samo vlc player ali on je nezgrapan, ne može se rukovat s njime tokom gledanja filma kao s bs playerom inače pouzdan je.

 ja većinom gledam u gom-u, uz instalirani k-lite, nikada me nije tražio nikakve codece.

15 godina
neaktivan
offline
RE: BS player problem
karakteran kaže...

 za wot sam uvijek govorio da je smeće. blokira stranicu koja mi je spasila laptop. a šta više i očekivat od softwarea koji rejting ima po anketi neznalica. tu stranicu ne bi nitko normalan stavio u opasnu.

ispričavam se zabunio sam se,evo u slici u prilogu se vidi da je čista ko suza

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice