No video input

poruka: 4
|
čitano: 883
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
No video input

Pozdrav, jutros sam upalio komp i pojavila se prekrasna poruka no video input, provjerim kablove monitora sa grafickom , sve super, probam kabl u drugi slot na grafickoj ustekat sve isto, otvorim komp i kad se upali upale se i ledice na grafickoj i pocnu se vrtit ventilatori,nakon 5-7 sec ventilatori se gase a ledice i dalje rade(znam da se ventilatori gase cesto na grafickoj kad je idle pa je mozda i to slucaj) probao sam izvadit graficku vratit nazad i nista, isto i s RAMima i ništa. Nisam nikakav novi hardvare stavljao, odjednom se dogodilo.

 

Moj Pc:

Matična Asus Prime Z270-A

Napajanje MSI PLATINUM PRO 80PLUS 700W

Grafička kartica PCI-E SAPPHIRE Radeon RX 580 Nitro+ Special Edition, 4GB GDDR5

Memorija PC-24000, 16 GB, APACER, EK.16GAZ.GJBK2, DDR4 3000Mhz Blade, kit 2x8

SSD 525.0 GB CRUCIAL MX300, CT525MX300SSD1, SATA3, 2.5", maks do 530/510 MB/s

Monitor philips neki stariji(napomena spojena grafickami monitor preko vga-hdmi adaptera

Eto nadam se da nisam nista zaboravio, sva pomoc je dobrodosla 😊

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: No video input

Za početak ukopčaj monitor u matičnu ploču pa ako bude slike grafa je otišla.

Koji procesor imaš ima li grafički čip u njemu.

 

7 godina
offline
Re: No video input

Malo sam ispaničario, hdmi to vga adapter je otiso vjerojatno jer sam spojio sad laptop na monitor s vga i radi a s adapterom na hdmi he radi, probat cu uzet drugi adapter a ak ni onda nece radit vj je granicka, al nadam se da nije

 

Inace procesor je i5 osma gen

5 godina
offline
Re: No video input
Geometrije kaže...

Malo sam ispaničario, hdmi to vga adapter je otiso vjerojatno jer sam spojio sad laptop na monitor s vga i radi a s adapterom na hdmi he radi, probat cu uzet drugi adapter a ak ni onda nece radit vj je granicka, al nadam se da nije

 

Inace procesor je i5 osma gen

 U jednoj drugoj temi sam od brzine spomenuo taj adapter, pa sam upozoren da na nekim karticama to ne radi. Možda nije crko adapter, nego jednostavno ne radi u toj kombinaciji. Radije probaj DVI na HDMI ako imaš tu mogućnost.

 

 

Live long and prosper.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice