Recaptcha - ne mogu više

poruka: 5
|
čitano: 682
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Recaptcha - ne mogu više

Lijep pozdrav svima, evo izgubio sam živce, skoro svaka stranica me traži da odaberem slike trgovina, voda, brojeva kuća... Ne mogu više, ovo mi se pojavilo prije par dana, a čitao sam na netu da treba skenirat računalo bla bla, skenirao sam ga dva puta i dalje mi izbacuje to, može li se to ikako riješiti? Molim pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Recaptcha - ne mogu više

Sken, Malwarebytes?

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
Re: Recaptcha - ne mogu više
playjob kaže...

Lijep pozdrav svima, evo izgubio sam živce, skoro svaka stranica me traži da odaberem slike trgovina, voda, brojeva kuća... Ne mogu više, ovo mi se pojavilo prije par dana, a čitao sam na netu da treba skenirat računalo bla bla, skenirao sam ga dva puta i dalje mi izbacuje to, može li se to ikako riješiti? Molim pomoć

Pošalji screenshot da vidimo o čemu je točno riječ. Captchu te najčešće traži kada se sa tvoje IP adrese širi SPAM pa je određeni servisi stave na blacklistu.

 

Upiši svoju IP adresu na Project Honey Pot i vidjeti ćeš širi li se kakav SPAM s tvoje IP adrese.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2016 23:32 (Marko :D).
9 godina
offline
Recaptcha - ne mogu više

Evo, izvolite

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Recaptcha - ne mogu više

Da, s tvoje IP adrese se širi SPAM. Ako imaš dinamičku IP adresu resetiraj router jer ćeš onda dobiti novu. U slučaju da imaš statičku IP adresu, javi se službi za korisnike operatera.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice