Problemi sa slušalicama

poruka: 4
|
čitano: 1.445
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problemi sa slušalicama

Primjetila san da se dosta ljudi u ovaj podforum javilo sa svojim problemom sa slušalicama, iako mi nekako ne spada tu, ne znan jesan li previdila igdje ima li neka skupna tema, pa evo ako san pogriješila ili podforum ili nešto, ispričajte me. Malo je glupo pitanje, al jel se mogu popravit slušalice, one šta izgledaju ko zimski štitnici za uši ahah, do jučer su normalno radile, sad mi jedna strana ne radi. Mislin ono, jebeš slušalice, al san ih dobila od jedne posebne osobe pa me ova situacija sad frustrira jer mi je krivo zbog toga. A nisu uopće stare, par mjeseci. Jel ima išta da se može napravit po tom pitanju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Problemi sa slušalicama
Elektra0 kaže...

Primjetila san da se dosta ljudi u ovaj podforum javilo sa svojim problemom sa slušalicama, iako mi nekako ne spada tu, ne znan jesan li previdila igdje ima li neka skupna tema, pa evo ako san pogriješila ili podforum ili nešto, ispričajte me. Malo je glupo pitanje, al jel se mogu popravit slušalice, one šta izgledaju ko zimski štitnici za uši ahah, do jučer su normalno radile, sad mi jedna strana ne radi. Mislin ono, jebeš slušalice, al san ih dobila od jedne posebne osobe pa me ova situacija sad frustrira jer mi je krivo zbog toga. A nisu uopće stare, par mjeseci. Jel ima išta da se može napravit po tom pitanju?

 Model slušalica? Jesi možda instalirala kakav softver u međuvremenu?

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
8 godina
neaktivan
offline
Problemi sa slušalicama

Bok. Kupio sam nove wirless slušalice ( logitech H600 ) i zanima me jeli postoji neki univerzalni program u kojem se mogu podešavati jer sa slušalicama nedođe nikakav njihov program a htio bi podesiti jačinu mikrofona i zvuka. I ako postoji program za lakše pribacivanje sa slušalica na zvučnike i obratno. Ili neki program da poduhvaća sve vrste zvukova i periferija na pc-u ( headphones, zvučnici ) a da nije relatek audio menager. Hvala

  

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Problemi sa slušalicama

Imaju svoj gaming software, a prebaciti možeš i u Playback Devicesima s četiri klika.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice