Problem sa zvukom

poruka: 7
|
čitano: 1.913
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

Pozdrav, nakon nekog vremena pocne jako zujat i vecina programa tesko ili uopce ne radi, a sound recorder ili winamp ili bilo sta drugo vezano za zvuk ne radi i moram resetirat...

Sad je pocelo bez zujanja, samo nestane zvuk, evo radi google chrome, mozilla, ali kad hocu snimat sound recorderom fail to record, kad hocu testirat u properties fail to test winamp nece itd...


Da li je to hardverski problem (maticna) ili mozda problem do windowsa? (Windows je 8.1, a maticna (i zvucna zajedno s njom) nema drivera za 8.1)

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa zvukom

Digni Linux live distru (Ubuntu ili Mint) ako se isto nastavi pod Linux-om, odnesi na servis.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Problem sa zvukom

Ima sam slican problem zbog kojeg sam kupija nove zvucnike, jedan zvucnik je radija uredno drugi je krcija ko lud i ja sam pretpostavio da nevalja i nisam se s tim puno optereciva jednostavno sam ga iskljucija.

Ali kupnja novih zvucnika nije pomogla jer i na njima potpuno isti problem pa sam proba to rjesit (instalacija drivera brisanje cackanje po postavkana) al nista nije pomoglo.

Problem se rjesio sam od sebe kad sam instalira nove Winse zbog rusenja Bad Companya 2.

I tako sam dosa do inteligentnog zakljucka da su ipak Winsi (također 8.1) stvarali problem.

Tako da za pocetak poslusaj kolegu i zavrti live distru Linuksa pa vidi jel radi

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvukom

Pozdrav, nisam radio to sa linuxom, ali sam stavio ipak novi windows (7) za kojeg maticna ima support, svi driveri super instalirani... ALI drugi dan ista stvar, zujanje pocne, izbaci me iz FIFE (89' min -.-) i origin not responding nista ne radi i moram restart...
Sta da radim?

Siky1234
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2015 20:24 (Siky1234).
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

ovak inst sam novi windows i kupio novi hdd(mislio da zbog virusa greska) al nije, kad ga upalim sve radi sa zvukom al nakon 10-15 min mi se smrzne zvuk i ne čuje se ništa apsolutno a ostalo sve radi kak treba i drivere obrisao stavio ponovo više neznaš šta..ima ko kakvu soluciju možda? bio bih jako zahvalan...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa zvukom
Tinoo kaže...

ovak inst sam novi windows i kupio novi hdd(mislio da zbog virusa greska) al nije, kad ga upalim sve radi sa zvukom al nakon 10-15 min mi se smrzne zvuk i ne čuje se ništa apsolutno a ostalo sve radi kak treba i drivere obrisao stavio ponovo više neznaš šta..ima ko kakvu soluciju možda? bio bih jako zahvalan...

 Nisi napisao koju maticnu imas, i koje si windowse instalirao?? Moze biti do drivera ili do bios-a, treba vidjeti...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvukom

asus p5KPL-AM EPU je matična a zvučna sweex nekva nezna ne piše drugo..inst sam windows 7 86x

   ovak izgleda slično zvučna http://www.cclonline.com/images/MediaPool/jEGOPKvL6oCSr-2btd1Hlk8Q-3d-3d_BigProductImage.jpg

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 16:51 (Tinoo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice