Problem sa usb stickom

poruka: 25
|
čitano: 9.918
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Problem sa usb stickom

kada hocu uc u stic pokaze mi se ovo

nemogu formatirat ni nist kaj bi mogo inace

to mi se dogodilo kad sam stavio ubuntu na njega da se

preko njega instalira

sad misli ko da je neki drive i neznam to maknuti

 

svaka pomoc je dobrodosla

1 1
ako me nema spavam
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2009 23:04 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Problem sa usb stickom

nitko nista??

 

amd6000 3.1ghz,seagate 320gb,ati4850 512ddr3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa usb stickom

Izgleda da je krepal, meni je tako bilo isto kad mi ej krepo Stick tako da...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa usb stickom

Kad umetnes usb stick u komp on ga prepoznaje kao removable drive.Posto vidim da tebi pise da ubacis usb stick u usb drive a ustekan ti je to znaci da ti je stick vjerojatno krepao.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Problem sa usb stickom

ok hvala

amd6000 3.1ghz,seagate 320gb,ati4850 512ddr3
15 godina
protjeran
offline
Problem sa usb stickom

evo imam jos jedan problem sa frendovim usb stickom

silicon power 8gb

kad ga ubacim veli da ima samo 945mb

i sad formatiro sam na sve moguce nacine i opet isto

Anti-depressants; controlling tools of YOUR system...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa usb stickom

Probaj ga formatirat u NTFS sa HP usb format toolom.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem sa usb stickom

Ja sam za kreiranje particije koristio Partition Expert 8.05 sa Hiren's Boot CD-a, samo sam u izboru diska koji treba odabrao USBdisk i načinio particije na usb-u

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Problem sa usb stickom
F1-IVO kaže...

Probaj ga formatirat u NTFS sa HP usb format toolom.

hvala ivo pomoglo je

Anti-depressants; controlling tools of YOUR system...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa usb stickom
hrvatskafarkasevec kaže...

evo imam jos jedan problem sa frendovim usb stickom

silicon power 8gb

kad ga ubacim veli da ima samo 945mb

i sad formatiro sam na sve moguce nacine i opet isto

A koliko bi trebao da ima?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa usb stickom
hrvatskafarkasevec kaže...

evo imam jos jedan problem sa frendovim usb stickom

silicon power 8gb

kad ga ubacim veli da ima samo 945mb

i sad formatiro sam na sve moguce nacine i opet isto

 

logic kaže...

A koliko bi trebao da ima?

Citaj iznad a i problem je rjesen.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa usb stickom

A ok. Nisam obratio paznju. Ucinilo mi se da je to stick od 1 GB i onda bi to bio normalan kapacitet pa mi se ucinilo sumnjivo u cemu je uopste problem.

13 godina
offline
Problem sa usb stickom

e ljudi i ja imam problema s memor stickom, kad ga ubacim nemam nista kao da ga nisam ni ustekao

sve ostale koje imam rade normalno jedino ovaj ne radi niti ga racunalo prijavljuje kao da je bacio riku.

molim pomoc marka usb sticka je apacer, od os koristim windows7 molim za pomoc i kaj da radim?{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa usb stickom

Baci ga u smece ili pokloni nekom klincu da se igra s tim.

(hint: nema pomoci sticku, crko nacisto, imam bas jedan takav mrtvi stick kojeg ne prepoznaje nikoji program)

www.dreamteh.com
13 godina
offline
RE: Problem sa usb stickom
DreamTeh kaže...

Baci ga u smece ili pokloni nekom klincu da se igra s tim.

(hint: nema pomoci sticku, crko nacisto, imam bas jedan takav mrtvi stick kojeg ne prepoznaje nikoji program)

znaci s njim je kraj nema pomoci ,znaci daga slobodno bacim jel u redu hvala na pomoci kad ne mogu nist sa njim

spasa nema crko i mrtav bacam ga.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa usb stickom

Ej ljdi trebam pomoc hitno kupio sam usb stik prije par dana od 4 GB Transcend i kad ga ubacim na kom on ga prepozna kao novi hardver ali ga nema u my computer i nemogu ga otvoriti kao da nije ubacen operativni sistem je xp 64-bitni service pack 2 neznam u cemu je problem

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa usb stickom
evo ja isto imam problem sa stickom pa ako tko zna dal je moguce rjesiti problem ili je za smeće..
Radi se o sticku corsair voyager mini 8gb..
Problem je kad ga stavim ucita ga normalno kao usb i kad uđem u njega ne mogu nikaj staviti gore...stavljam datoteku od 1kb njemu treba preko 10min...
Probao sam formatirati ali neuspješno, mislim da je pisalo kao da nemam prava.a adim na sam na tim kompima gdje sam probao...
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa usb stickom

pozzz raja,imam problem sa usb-om 8gb,tu im2 gb podataka i kad ga ubacim prikazuje mi da nema nista,na property prikazuje zauzetu memoriju,sve ostalo radi bez problema ponovo snimam na njega i brisem al ovo sto mi treba se negdje skrilo,sta da radim,jel neko imao ovo iskustvo

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa usb stickom
nedolux
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa usb stickom

Pozdrav svima,

 

Imam problem s usb-om ili s usb port, neman pojma!!!

Uglavnom, problem je da uštekan usb i kompjuter mi ga učita. Problem je da ako želin ući u njega, ne mogu nego ga trebam formatiraty a kad ga idem formatirat, piše da formatiranje nije uspjelo. Ne vjerujem da je stvar s usb-om jer  na drugi kompjuter se normalno učita i ulazi. U moj kompjuter ne može niti jedan usb, a preko usb portova mi je priključen miš i tipkovnica i to normalno radi.

Šta bi to moglo biti??????????? Pomoć!!!!!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa usb stickom
prce kaže...

Pozdrav svima,

 

Imam problem s usb-om ili s usb port, neman pojma!!!

Uglavnom, problem je da uštekan usb i kompjuter mi ga učita. Problem je da ako želin ući u njega, ne mogu nego ga trebam formatiraty a kad ga idem formatirat, piše da formatiranje nije uspjelo. Ne vjerujem da je stvar s usb-om jer  na drugi kompjuter se normalno učita i ulazi. U moj kompjuter ne može niti jedan usb, a preko usb portova mi je priključen miš i tipkovnica i to normalno radi.

Šta bi to moglo biti??????????? Pomoć!!!!!!!!!!!

Prijatelj je imao sličan problem: USB kod njega na laptopu ne radi nikako, ne može da ga čita, a kada ga je donio kod mene radi bez problema. Formatirao sam ga pošto on ni to nije mogao na svom laptopu, a kada ga je odnio kod sebe kući, opet ne radi. Kod mene hoće, kod njega neće! Nismo uspjeli skontati zašto.

11 godina
offline
Problem sa usb stickom

Pozz imam jedno pitanje.Pokusavam prebaciti neke filmove na stick.Velicina sticak je 32GB...Jedan film od 3GB sam uspio prebaciti,ali sada kada sam htio drugi film od 4GB,kaze da je pre velik.Ne kuzim zasto ga nece prebaciti ako ima slobodnog mjesta koliko ces?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Problem sa usb stickom

Stick ti je formatiran u FAT32? Najveća veličina datoteke je 4GB.

Formatiraj stick u NTFS pa ćeš moći i veće od 4GB.

14 godina
offline
Re: Problem sa usb stickom
Endymon kaže...

Pozz imam jedno pitanje.Pokusavam prebaciti neke filmove na stick.Velicina sticak je 32GB...Jedan film od 3GB sam uspio prebaciti,ali sada kada sam htio drugi film od 4GB,kaze da je pre velik.Ne kuzim zasto ga nece prebaciti ako ima slobodnog mjesta koliko ces?

 Formatiraj stick u NTFS format, pa onda prebacuj  filmove...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice