Problem sa grafickom karticom

poruka: 81
|
čitano: 25.466
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

Nedavno sam stavio novu graficku ATI Radeon 9550 / X1050 Series i instalirao drivere. medjutim, kada ponem da igram neku igricu poslije 3-4 min slika pocrni. Nekada cak kad se to desi mogi i dalje da cujem sve sto se desava ali je idalje crn ekran. Pa ako iko ima neki prijedlog.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom
I ja imam problem sa grafickom karticom. GeForce 210 1 GB DDR3
Neko vrijeme mi je radila, dok se nije jednom prilikom paljenja pojavilo no input signal. odnosno:
kada palim PC dodje do očitavanja windowsa, blicne slika i samo izbaci poruku na monitoru no input signal.
Probao sam graficku kod na drugom PC-u i radi sve normalno !!
šta bi moglo biti ??
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa grafickom karticom

Probaj stavit drugi DVI kabel , ili i probat prikopcat drugi monitor !

Music As A Weapon !!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafickom karticom
ponovo isto :P
16 godina
offline
Problem sa grafickom karticom

Nisam znao da još ima novih Radeona 9550...

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Problem sa grafickom karticom
HaPuc kaže...
ponovo isto :P

Probaj sa drugim napajanjem.

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

Imam problem sa drajverom graficke!

Uradio sam reinstalaciju win xp-e skinem novi driver za graficku nemogu pokrenuti instalaciju"kaze da file nije u redu da nije skinut uredu da pokusam ponovo skinuti, skida ponovo 3 puta i nista isti problem"

Instaliram stari drajver sa cd-a koji sam dobio uz grafu ati hd 4650 i desi mi se prilozeno na slici!

Ne mogu promjeniti rezoluciju ni kvalitetu boje!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

imam problem sa grafickom kada upalim kompjuter slika mi sumi ali se nesta vidi ali slika titra

 

1 graficka
3 ili nes drugo
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa grafickom karticom

Provjeri kabel od monitora !

Music As A Weapon !!
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

brine me temperatura na grafičkoj imam xfx radeon hd 7950 double dissipation i pri igranju vecinom bude na oko 40-45 stupnjeva ali ako igram nešto zahtijevnije npr bf3 ili far cry 3 (na ultra) temperature dolaze do 60-69 stupnjeva jeli to ok ili postoji neki problem?

 

procesor: i5 4670 (stock)

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Problem sa grafickom karticom

ja imam malo veci problem. Naime kada upalim racunalo poslije malo vremena dobijem bsod (ati2dvag.dll). Kada deinstaliram drivere sve je u normali (djelomicno). Da stvari budu gore ne mogu igrati igre a u device manageru mi ne prepoznaje graficku listava je na unknown device(s). Instalirao sam Windows 7 Home premium i zanima me je li dobro update drivera jer ne zelim ponovo sj***** racunalo.

P.S.kada sam imao stari napoj nisam imao problema a kad sam stavio drugi sve je poslo po zlu.

COMODO secure :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa grafickom karticom
assassin132zx kaže...

brine me temperatura na grafičkoj imam xfx radeon hd 7950 double dissipation i pri igranju vecinom bude na oko 40-45 stupnjeva ali ako igram nešto zahtijevnije npr bf3 ili far cry 3 (na ultra) temperature dolaze do 60-69 stupnjeva jeli to ok ili postoji neki problem?

 

procesor: i5 4670 (stock)

 

To su ti jos normalne temp. !

Music As A Weapon !!
10 godina
neaktivan
offline
Igre

Imam problem,išao sam instalirati FIFU 12 sa CD-a na laptop i tad mi se poremetila rezolucija,ne mogu ju namjestit a i zbog nje ne mogu igrat nikoje igrice,kad hoću uć u igricu kaže da ima neki error i da mi treba Shader 3.0,što da učinim?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

E ovako imam problem sa grafickom karticom ATI Radeon 2400 pro 512. Znaci ukljucim racunar i sve radi normalno neko vrijeme i onda nakon nekog vremena samo mi izbaci no signal ali sve se cuje da radi ali ne vidim, samo slika pocrni i pise no signal. I onda nakon nekog vremena skinem graficku skinem kuler ocistim malo mada je bila cista, popravim malo pastu koje ima samo malo na grafickoj i radi normalno 2 dana i opet mi se pocne desavati isto. Da li neko zna u cemu je problem, molim vas pomozite.........

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Problem sa grafickom karticom
xxxxxxxxxxxxxx kaže...

E ovako imam problem sa grafickom karticom ATI Radeon 2400 pro 512. Znaci ukljucim racunar i sve radi normalno neko vrijeme i onda nakon nekog vremena samo mi izbaci no signal ali sve se cuje da radi ali ne vidim, samo slika pocrni i pise no signal. I onda nakon nekog vremena skinem graficku skinem kuler ocistim malo mada je bila cista, popravim malo pastu koje ima samo malo na grafickoj i radi normalno 2 dana i opet mi se pocne desavati isto. Da li neko zna u cemu je problem, molim vas pomozite.........

 

Ja bih još provjerio kabel i konektore na grafi i monitoru, ako je to u redu probaj stavit drugu grafičku.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafickom karticom

Imao sam drugu i nikad mi se nije nista desavalo. Evo sad sam na integrisanoj sto je na maticnoj ploci i sve je ok.. Nezz u cemu je problem.?

10 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

Ljudi moze li mi neko pomoci??? pls

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa grafickom karticom

xxxxxxxxxxxxxx

 

- Kažeš da je na drugoj grafičkoj kartici sve bilo OK, isto tako da je sad na integiranoj sve OK.

- Logično je da je ta grafa neispravna, možeš je probat ispeći (već predložio kolega) ili kupit novu.

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

Ali nije graficka pokvarena da sad reknem ne radi ne mogu ukljuciti racunar. Nekad radi 2 sata neka 2 dana a nekad ne radi ni minut. Ne pregrijava se nije vruca. Mozda je problem sto nemam paste na njoj, mislim ima samo malo paste.. Ima li jos neko neki prijedlog osim da ispecem graficku??

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa grafickom karticom

xxxxxxxxxxxxxx

 

- Skini hladnjak, očisti staru pastu s alkoholom, nanesi novu (količina zrna riže),

  vrati hladnjak natrag, vijke steži ravnomjerno i u križ.

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2014 13:01 (Valentin17).
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

Izgleda da se iskljucuje zato sto se pregrijava. Stavio sam karticu i ukljucio racunar dok se vindovs pokretao pipnuo sam graficku i oprzio se koliko je bila vruca. I samo je opet izbacilo Disconnesso Cavo. Dati.  Pipnuo sam je tamo gdje su joj konektori za ulaz monitora. Moram nabaviti pastu pa cemo vidjeti sta ces se onda desiti.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa grafickom karticom

xxxxxxxxxxxxxx

 

- Kako sad? {#} U postu prije si napisao, citiram: " Ne pregrijava se nije vruca."

- Nemaš druge, kao što sam već predložio, promjeni termalnu pastu na grafi i procesoru.

- Očisti kućište od prašine i posloži kabele.

- Kad to riješiš, optereti računalo i prati temperature sa HWmonitor, postaj sliku na forum.

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2014 13:03 (Valentin17).
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

Daj mi link gdje da skinem hwmonitor!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa grafickom karticom
xxxxxxxxxxxxxx kaže...

Daj mi link gdje da skinem hwmonitor!

- Izvoliš, KLIK.

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

Evo ovako mi izgleda trenutno stanje racunara. Graficka mi je intefrisana.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2014 16:40 (xxxxxxxxxxxxxx).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa grafickom karticom
xxxxxxxxxxxxxx kaže...

Evo ovako mi izgleda trenutno stanje racunara. Graficka mi je intefrisana.

Da li je dobro ili nije??

13 godina
offline
Problem sa grafickom karticom

xxxxxxxxxxxxxx

 

- Previsoka je temp. chipseta matične, a i oba HDD se griju dosta.

- Probaj pogledat temp. s programom Speccy.

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2014 18:00 (Valentin17).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

Evo postavio sam ovu graficku pa pogledajte temperaturu

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2014 18:37 (xxxxxxxxxxxxxx).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa grafickom karticom

Evo i sa ovim programom..

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice