Novi konfiguracija - nema slike

poruka: 6
|
čitano: 1.258
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Novi konfiguracija - nema slike

Znaci, narucio sam komponente i sastavio komp, sve fino polagano, prvi put se u to upustam prateci yt videe. Stavio procesor, ram, hard povezo, spojio sve s prednjice kucista, stavio grafu, 24pinski kabel na maticnu itd...I kad je bilo vrijeme da ga konačno upalim nisam dobio sliku na monitor. Ventovi na grafi i procu se uredno vrte, grafa cak i "svijetli"...Nisam dobio nikakav "beep" ni nista. Jesam li neku banalnost propustio ili? Jel moguce da je maticna iako je nova..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi konfiguracija - nema slike
Pogledaj jos jednom jesi sve dobro spojio, mozda kabao od gpu nije dobro sjeo. Moze biti neka sitnica, isto tako mozda je primarno igpu od cpu u biosu.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
offline
Re: Novi konfiguracija - nema slike

..obično se stavi slika ili bar info koja mbo, grafa, ram , imaš li spojen biper ...jesi pravilno stavio odstojnike ispod mbo , da nema koji viška i pravi spoj....

16 godina
offline
Novi konfiguracija - nema slike

Možda je autor teme uzeo Ryzena pa monitor prištekao na izlaz za integriranu grafičku.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi konfiguracija - nema slike

AsRock AB350m-hdv, ryzen 3 1200, inno3d gtx 1060 ichill, crucial 8gb 2400mhz ddr4

mislim da su odstojcini pravilno postavljeni,  beeper je spojen, hdmi je spojen na graficku... sutra cu rastaviti sve pa probati ponovo, sada sam ko crknuti konj, pa cu staviti slike sutra ako se nista nece rijesiti, hvala vam...

a je li moguce da je do maticne? Da nisam dobio neku sjebanu? Nikakav “seal” ili naljepnica za skinuti nije bila na kutiji, vec je karton bilo lagano svinut kao da je otvarana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi konfiguracija - nema slike

Rijesen problem, a on je bio u novom samsungovom monitoru koji iz nekog razloga ne zeli prepoznati racunalo, a prepoznaje PS4...hvala na savjetima, moze lock

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice