Komp zamrzava

poruka: 7
|
čitano: 2.506
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Komp zamrzava
pitanje

komp zamrzava kao lud.. mislila sam da je možda neki crvan il trojanac al skenirala sam komp i nisam našla ništa...help!!

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Komp zamrzava

Možda napajanje, hard pun bad sector-a, sjebani windowsi, loš OC.... mislim da je razlog jedan od ovih.

Skeniraj hard za bad sectore i kaži da li si radila OC.

 

BTW zašto ova tema u Razno-Ostalo a ne u Hardverske probleme?


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komp zamrzava
Lily kaže...

komp zamrzava kao lud.. mislila sam da je možda neki crvan il trojanac al skenirala sam komp i nisam našla ništa...help!!

 

 Uspi mu antifriza:)
Daj više informacija, neograničen (gotovo) je broj fakrota koji mogu utijecati na to, prema tome navedi šta ti je zadnje bilo upaljeno, šta si inst. isl. Pa možda neštoi pomognemo.Neodlučan
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komp zamrzava

Zašto bi trebala biti pod"hardverski problemi"?  Možda samo treba formatirati windowse i to je to.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Komp zamrzava
Lily kaže...

komp zamrzava kao lud.. mislila sam da je možda neki crvan il trojanac al skenirala sam komp i nisam našla ništa...help!!

 

 S kojim antivirusom si skenirala.

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komp zamrzava
MRK 22 kaže...

Zašto bi trebala biti pod"hardverski problemi"?  Možda samo treba formatirati windowse i to je to.

  zato kaj je u 90% slucajeva kod zamrzavanja problem u hardveru ne u softveru.
Premješteno 

lily  jesi  probala  u  safe  modu?
ili  boot  sa  linux  live  cd  i  onda  scan  za  virusima.
Koje  komponente  imaš?
Šta  si  radila  prije  nego  što  se  poceo  smrzavat? 

 

Athlon X2 5000+@ 3200mhz,Gigabyte GA-MA770-DS3,Geil ultra 2x1gb, Gigabyte radeon HD 3870
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.4.2008 20:51 (LUXX).
16 godina
offline
RE: Komp zamrzava
odi na start- upravljačka ploča-Administrativni alati-Preglednik događaja i tamo gledaj oznake s crvenim ikonama, ako ih ima puno, gledaj šta piše, u najgorem slučaju je potrebno reinstalirati windowse, a u najboljem re. drajvere!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice