Graficki problem

poruka: 19
|
čitano: 5.703
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Graficki problem

Imam problem sa grafikom u igricama, svakih 1-2 mi "krasuje" onda odem ctrl+esc i vratim se u igru i kao novo ali posle nekih 1-2 opet se to desava . Izgleda kao ovo 

 POMAGAJTE :) 


SYSYEM: AMD Athlon(tm) 64 Processor 2.1 Ghz
        512 MB RAM
        Nvidia GT 220   1024 MB 
        OS: Windows Xp profesional 

 

Imao sam pre drugu graficku i isto mi se pojavljivalo tako da nije graficka, skidao sam sve drajvere, reinstalirao komp i opet nista...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Graficki problem

Pregledaj kabal od grafičke do monitora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Graficki problem

baca ti artifakte sto znaci da je ili clock na grafickoj previsok (ako je uopce clockana) ili ti riknula jedna od ddr memorija na samom gpu.u

 

Za svaki slucaj poskidaj zadnje ciste drivere (direktno s stranica proizvodjaca) pa provjeri hoce li to sto rijesiti iako sumnjam...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Graficki problem

Brate nisu drajveri skidao sam najnovije ja smunjan na RAM posto sam menjao graph i isto mi je tako da nznm ako nesto saznas javni  a za kabal on je ok ukopcan je lepo i tako dalje 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Graficki problem

Ljudi mozete li mi ikako pomoci imam slican promblem kad igram neku igru npr cod2 samo mi odjednom stane PC i nemam druge opcije nego restart ili da ga ugasim (mislim na dugmad POWER i RESTART) molim Vas ako mi mozete ikako pomociiiii {#}.. svaka  pomoci bila bi od koristi

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Graficki problem
TimeR kaže...

Ljudi mozete li mi ikako pomoci imam slican promblem kad igram neku igru npr cod2 samo mi odjednom stane PC i nemam druge opcije nego restart ili da ga ugasim (mislim na dugmad POWER i RESTART) molim Vas ako mi mozete ikako pomociiiii {#}.. svaka  pomoci bila bi od koristi

zaledi ti se...probaj ga očistit vjerovatno ima prasine u kopu i promjeni termalnu pastu na procesoru

Danijel Crkvenac
12 godina
offline
Re: Graficki problem
Sestica kaže...

Imam problem sa grafikom u igricama, svakih 1-2 mi "krasuje" onda odem ctrl+esc i vratim se u igru i kao novo ali posle nekih 1-2 opet se to desava . Izgleda kao ovo 

 POMAGAJTE :) 


SYSYEM: AMD Athlon(tm) 64 Processor 2.1 Ghz
        512 MB RAM
        Nvidia GT 220   1024 MB 
        OS: Windows Xp profesional 

 

Imao sam pre drugu graficku i isto mi se pojavljivalo tako da nije graficka, skidao sam sve drajvere, reinstalirao komp i opet nista...

 

Jel ti se to dogadja samo u nekim igricama ili svim?

 

cini mi se kao da dolazi do pregrijavanja graficke pa baca artefakte

12 godina
neaktivan
offline
Re: Graficki problem

Ne desava se npr na CS 1.6 tako malo ne zahtevnijim igricama , ali pre mi se nije desavalo pa samo pocelo 

12 godina
offline
Re: Graficki problem
izgleda kao pregrijavanje jer kod manje zahtjevnih igara graficka ne radi punom snagom pa se niti ne grije previse. izvadi ju i pocisti ventilator, dobro propusi. ako se i dalje bude pregrijavalo onda probaj promijeniti pastu na chipu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Graficki problem

EE nije nista sa pregrejavanjem i tom pastom samo sam nasao najnoviji driver za moju graficku i nije mi se to desavalo vise , sad imam novi prob igrao sam neku igricu 3 h i sutradan ponovo startujem i ono mi pise "medieval 2 encountered an unspecified error and will now exit" Hvala svima 

14 godina
neaktivan
offline
Graficki problem

da etvaram 100 tema da pitam odmah ovdije.Pocelo se dogadjat neki dan.

na oko  izgleda sve oke al kad pokrenem igru ( bilo koju pa cak i CS1.6) pojavljuju se nekakve kockice po monitoru uglavnom jako lose izgleda ,neiigrivo..pokuso sam sa driverima al istoo sve.Jeli proso vijek  grafi ili je neasto drugo problemm  ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Graficki problem
Moglo bi biti pregrijavanje ali ako baca arefakte onda joj je vjerojatno doslo vrijeme... probaj ju ispeci pecnici...(OZBILJNO!!)
Ko da me briga za potpis...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Graficki problem
Suddenly Psychotic kaže...
Moglo bi biti pregrijavanje ali ako baca arefakte onda joj je vjerojatno doslo vrijeme... probaj ju ispeci pecnici...(OZBILJNO!!)

ovako to izgleda  dok igram a  sve ostalo izgleda oke osim kada se pokrene bilo koja igraa

12 godina
neaktivan
offline
Graficki problem

probaj updejtati samu igru... i da znas, prvo je tesko bilo shvatiti koji je probem jer izgleda kao najobicnija igrica s grafikom iz nocne more...

Ko da me briga za potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Graficki problem
Suddenly Psychotic kaže...

probaj updejtati samu igru... i da znas, prvo je tesko bilo shvatiti koji je probem jer izgleda kao najobicnija igrica s grafikom iz nocne more...

tako izgleda i CS 1.6 pes 11,12 FM11,CoD 4 ...samo sam ti htio pokazt kako  to izgledaa  uglavnom svaka igra ima taj problem te kockice linijice sta li vec

12 godina
neaktivan
offline
Graficki problem

ako nemas garanciju probaj ovo

Ko da me briga za potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Graficki problem

gotovo....mjenjaj grafu i end...

14 godina
neaktivan
offline
Graficki problem

ahaaa a predpostavljo sam

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Graficki problem

Ni meni nije pomoglo to intaliranje drajvera za graficku , probacu jednom da menjam tu pastu 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2011 18:25 (Sestica).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice