Graficka problem

poruka: 12
|
čitano: 2.183
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Graficka problem

Eh ovako , imam komp star 5-6 godina . HAHAHA' naravno mislim kupit novi al necu jos . Znaci imam problem sa slikom , dupla mi se slika i zastopa komp , neznam sad dal je do grafe il do cega posto nisam bas expert za PC . Znaci igram CS 1.6 i u pola mi igre zastopa ,pa moram restartovat PC . Ajd pomagajte ko Boga vas molim . PC konf : Ram 512 , graf. nvidia geforce fx5200 128 mb , proc. 1.6 AMD Sempon 2800+ . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Graficka problem

Kolike su temperature procesora i grafe nakon 15-tak min. igranja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Graficka problem

Vidis to nisam gledo , ali samo sto udem na srw u cs meni zastopa . Koji program za mjerenje temperature , da vidim . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Graficka problem

HWMonitor

 

EDIT: Vjerojatno se radi o pregrijavanju, tako da bi bilo dobro da očistiš komp od prašine i promjeniš termalnu pastu na procesoru i grafi.

Evo ti tutorijal kako to napraviti.  klik

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2013 14:28 (Mile 74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Graficka problem

Ajd javit cu ti . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Graficka problem

Evo dok sam gledao video ,pojavi mi se crna slika pa se opet vrati , pa jedno 2-3 put . Sad cu ocistit PC . Hvala na pomoci 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Graficka problem

Visoke su ti temperature procesora i pogotovo grafičke kartice. Dakle obavezno čišćenje kompa od prašine i zamjena termalne paste na procesoru i grafičkoj kartici.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Graficka problem

Evo valjda ces moc vidit , s tim da nisam imao termalne paste . Malo je brzi PC . Hvala na pomoci :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Graficka problem

To su sad normalne temperature za grafu i procesor, ali termalnu pastu treba obavezno zamjeniti ako ti temperature u igrama idu preko 70 stupnjeva za procesor ili preko 80 stupnjeva za grafu.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Graficka problem

Ovako imam Novu graficku MSI R7770 i tjekom igre mi se pokazuju uske crtice nnemogu se vidjeti preko slike ili snimanja, a skuzi se kada se bolje gleda 

zamjenio sam cjeli komp skoro i dalje se to vidi  ima kakvo rešenje ??

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Graficka problem

Pozzz gospodo imam graficku geforce 9600 gt pravi mi probleme u vezi temperature menjao sam pastu cistio sam graficku ali i dalje zeza moze li mala pomoc Hvala!!!!

 

alsen
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Graficka problem

Pozdrav svima, imam problem sa grafičkom karticom koji se odnedavno pojavio,problem je što kartica sama od sebe ide u full load dakle 100% ,a pritom nije pokrenuta nikakva aplikacija,zatim se vrati na normalu i to se dešava otprilike svakih 10-tak minuta,u međuvremenu sam updejtovao bios na posljednju verziju pa pretpostavljam da je to uzrok ali nisam siguran,ploča je http://uk.gigabyte.com/Motherboard/G...DS3H-rev-10#ov , a kartica je gtx 650.Verzija biosa je F11a i preuzeo sam je sa oficijelne gigabytove stranice i u opisu ove verzije piše Improve PCI Express x16 slot compatibility zato i sumnjam na bios.Ukoliko je netko imao isti problem molim za pomoć,pokušao sam sa vađenjem baterije sa ploče tj. resetovanjem biosa,karticu sam očistio i zamjenio pastu,instalirao posljednji driver ali ništa od navedenog nije pomoglo,problem je i dalje tu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice