Visual studio 2008 - Instalacija

poruka: 11
|
čitano: 5.498
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2008 - Instalacija

Zanima me ako mi može netko objesniti kako da instaliram Visual Studio 2008 s Bug CD-a br. 199 , znam da piše u časopisu al ne kontam ja baš to dobro.

Ja i samo moj Logitech G11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Visual studio 2008 - Instalacija

Sta nemozes pronaci Setup.exe ili Setup.msi?

stop(); // hammertime! | http://twitter.com/hhrvoje
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Visual studio 2008 - Instalacija

ne kužim sve ovo: Da biste ga uopče instalirali, potrebno je mountati ISO datoteku koja se nalazi na Bugovom DVD-u (do nje ćete doći tako da u sučelju DVD-a odaberete Visual Studio i kliknete Explorer.

 

Ja sam gledal ali tam nema nikakve ISO datoteke.

Ja i samo moj Logitech G11
16 godina
offline
Visual studio 2008 - Instalacija

Koje su datoteke tamo?

stop(); // hammertime! | http://twitter.com/hhrvoje
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2008 - Instalacija

ikona , readme, slika i zip datoteka, ali zip ne radi, evo ovo piše u readme:

 

Visual Studio Express 2008

Kako biste instalirali Visual Studio Express 2008 morat ćete ISO image-datoteku snimiti na DVD medij. To možete učiniti gotovo bilo kojim alatom za snimanje CD-a ili, pak, besplatnim programom ImgBurn 2.4.4.0 koji se također nalazi u izboru najboljih besplatnih programa u kategoriji "Ostalo".

Tako snimljeni medij ubacite u optički pogon i dalje pratite upute.

Ja i samo moj Logitech G11
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2008 - Instalacija

nezz koja je ta ISO image-datoteka.

Ja i samo moj Logitech G11
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2008 - Instalacija

označiš VS2008 na bug dvd-u i klikneš na explore, i otvori ti se folder sa 2-3 datoteke, a tebi triba ona najveća (oko gigabajta) a mislin da ima i najduže ime...

ako imaš daemon tools ili neki sličan program onda ga mountaš sa njim ili je otvoriš sa 7-zipom ili winrarom i ekstrahiraš datoteke u neki folder i pokreneš setup...

Tražim posao, po mogućnosti programera, u Splitu...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Visual studio 2008 - Instalacija

na bug dvd-u 199 se nalazi visual studio 2008 express SP1, pa onda instaliraj taj

 

ubaciš dvd. lijevo odabereš besplatni programi. gore odabereš karticu programiranje. nađeš visual studio i dolje klikneš na explore. otvori se mapa u kojoj su 4 datoteke. tebi treba VS2008ExpressWithSP1ENUX1504728.iso. bilo bi najlakše ako imaš alcohol120 ili daemon tools, pa taj image jednostavno kopiraš na hard i onda ga montiraš.

 

ako nemaš program za montiranje imagea, onda taj iso sprži na dvd. jednostavno u programu za prženje nađeš opciju Burn Disc Image ili nešto slično

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Visual studio 2008 - Instalacija

-vjerojatno su ti extenzije skrivene i zip je registriran.. trebaš neki od predloženih programa, preporučam MagicDisc (freeware, MagicISO se plaća), nakon instalacije asociraj extenzije za ISO (i ostale formate) i tad ćeš vidjeti taj file kao ikonu CDa.. desni klik, mount... dalje vjerojatno znaš. Predpostavka je da imaš neki od novijih windows instalera, i net već instalirane (ima ih na svakom BUGu...)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
RE: Visual studio 2008 - Instalacija
jurluk kaže...

na bug dvd-u 199 se nalazi visual studio 2008 express SP1, pa onda instaliraj taj

 

ubaciš dvd. lijevo odabereš besplatni programi. gore odabereš karticu programiranje. nađeš visual studio i dolje klikneš na explore. otvori se mapa u kojoj su 4 datoteke. tebi treba VS2008ExpressWithSP1ENUX1504728.iso. bilo bi najlakše ako imaš alcohol120 ili daemon tools, pa taj image jednostavno kopiraš na hard i onda ga montiraš.

 

ako nemaš program za montiranje imagea, onda taj iso sprži na dvd. jednostavno u programu za prženje nađeš opciju Burn Disc Image ili nešto slično

tnx uspio sam!!!

Ja i samo moj Logitech G11
14 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2008 - Instalacija

Kakav je taj program Visual studio?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice