3D igra

poruka: 35
|
čitano: 4.900
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
3D igra
Prvo se izvinjavam sto otvaram novu temu znam da postoji "kako napraviti igru" ali ona nije adekvatna sa ovim projektom! Dakle ja sam nesto sklepao tj tek sam poceo radit neku 3D igru first person e sad ovi koji zele da je probaju mogu je pogledati i malo odigrati (jer sam je tek poceo radit)!

Skakanje: Space
Kretanje: WASD
Lie down :P : CTRL
Ispalit se naprijed : Shift

Evo i linka : http://www.mediafire.com/?imy11tmgz2e

P.S. Ikonu igre sam tek tako stavio i nema veze sa igrom. Nisam imao nikakvu drugu uskoro ce to biti promijenjeno!

Zelim vase komentare, sugestije, i kritike

Unaprijed hvala
 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
3D igra

Ako je ovo samo test nadam se da ce imat vise zivota kad ju zavrsis.................

Malo povecaj tu osobu nesto mi je preniska...............

I malo trgni tu brzinu kretanja stvarno je tromo..........

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
3D igra
Pa tek sam ju poceo radit jarane pa nemoze sve odjednom tek sam poceo i nesekiraj se ti za moj zivot aBd imat cu ga :)) i te kako :) htio sam samo kritike btw zasto je lik nizak otkrit cete kada ju zavrsim!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D igra

Aha, kas ju zavrsit jarane...............

A cekaj malo gdje sam ja napisao da se sekiram za tvoj zivot................

The quieter you become, the more you are able to hear...
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 22:45 (Ivan 992).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
3D igra

Prejaka.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
3D igra

@Mentalist Hvala

@Ivane:

Pa polako :S ako ces provocirati bolje da se ne javljas! Ja sam lijepo postao sto sam do sada zavrsio i trazio normalne kritike a ne podje**vanja od strane "pametnjakovica" kao sto si ti :S

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 23:00 (Hambrle).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D igra

Samo polako ja sam fino pito kad ce bit gotova, ja sad neznam ko tu po**ebava, trazio si kritike dobio si ih sta sad pametaris...........

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: 3D igra
Ivan 992 kaže...

Ako je ovo samo test nadam se da ce imat vise zivota kad ju zavrsis.................

A sto je ovo?

14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D igra
Hambrle kaže...
Pa tek sam ju poceo radit jarane pa nemoze sve odjednom tek sam poceo i nesekiraj se ti za moj zivot aBd imat cu ga :)) i te kako :) htio sam samo kritike btw zasto je lik nizak otkrit cete kada ju zavrsim!

WTF covjece pa mislio sam na igricu (odakle ja znam kakav je tvoj zivot)...............

The quieter you become, the more you are able to hear...
14 godina
offline
3D igra

a toooo aha a tako reci jao sry mislio sam da me zahebavas na onaj nacin : nikad je neces zavrsit kao "nadam se da ces imat jos zivota kad je zavrsis" e sry krivo sam shvatio

e da kakav si u photoshopu?

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 23:21 (Hambrle).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D igra

Ma nista kolega samo ti napravi tu igricu pa nam javi kad zavrsis................

Ja i photoshop smo ti dva razlicita pojma to moras pitat @robisierra92 on se ja mislim kuzi u to...........

 

The quieter you become, the more you are able to hear...
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 23:36 (Ivan 992).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
3D igra

Pozz!

Probao, reci mi jeli to tvoj engine ili?

Osobno zlo mi je od RPG-ova i MMORPG-ova tako da mi je ovo pravo osvježenje. Što se tiče kretanja meni čak i nije "tromo", sasvim mi je ok ali FOV mi je premali. Samo naprijed, ako zatrebaš modelera/teksturera samo javi.

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
3D igra

nije lose za prvi put.

malo trebas pojacat gravitaciji jer je nerealno da se onoliko moze skociti. pretpostavljam da radis svoj engine? mozda bi bilo bolje da uzmes neki gotovi ako zelis napraviti igru, al ako samo ucis onda samo nastavi, dobar pocetak..

Checked-out since 1983
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
3D igra

U čemu praviš igru?

Do why me you key too - pročitaj ovo brzo :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D igra
Dobro je.
http://www.woodgamesfx.com
 
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
3D igra

Meni uopće ne funkcionira. 

http://www.pc44.byethost31.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
3D igra
hvala svima
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: 3D igra
Dobro odrađeno,ako zatreba beta tester tu sam.
14 godina
offline
3D igra

Jel ima igra neki cilj ili..?

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
3D igra
imat ce cilj, kao sto rekoh tek sam poceo ;)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: 3D igra

Bravo, bravo..

Svaka čast na trudu..=)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
offline
3D igra
Hvala.... e , jel mi moze neko rec originalno ime za nezavisnu kompaniju, jer planiram sa svojim frendovima poslije ovog projekta raditi jos projekata pa osnovati malu nezavisnu kompaniju koja se bavi proizvodnjom igara!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
3D igra

A jesi ga zahebao u postu iznad . ovako akot netko drugi smisli ime to nije originalno , najbolje da sami smislite i odaberete nešto što vas opisuje .

 

A evo ja sam ti u photoshopu dobar , trenutno imam dosat posla i oko vlastite igre i skole , posla tako da nez .aali ako je nesto manje nema beda . 

 

e da , kužiš li se ti u programiranje . na našem projektu nam fali programera .

 

http://www.bug.hr/forum/topic/programiranje/projekt-suprisesoft-pijava-sudionika/53425.aspx?jumpto=945923&sort=asc&view=flat&page=6

 

to ti je link, počmi čitati od 16.posta , gdje piše sažetak ..jer su prijašnji vezani uz nešto drugo. tu ti je gameplay , pa ako znaš javi se .. ostavi kontakt , alat i kojem radiš , i nešto o sebi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
3D igra
nemam ti ja vremena za to ali mogu pokusat
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
3D igra

Evo ti naziv tvrtke - "Orginal developers", nemože bit orginalniji :)

BTW. bolje i ne razmišljaj o tvrtci neradi se to samo tako s frendovima iz kvarta...

Do why me key too - pročitaj ovo brzo :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D igra

Evo jedno ime:

 

Noobisoft

 

Jer Ubisoft radi odlične igre, a vi ste iza njih pa ste Noobisoft

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
3D igra
Ma ne planiramo mi to nesto posebno nego samo eto onako nek znaju ovi sa balkana malo to malo web malo tak ne namjeravam prodavat nis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
3D igra

Napravi nesto da mozes okrenut kameru u igri ovako je spetljano!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: 3D igra

Pa miša koristiš za to...=)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
RE: 3D igra
DamageHigh kaže...

Pa miša koristiš za to...=)

Ne radi mi!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice