Paranormalno

poruka: 2.051
|
čitano: 400.786
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Kako objasnjavate ovo sto se meni dogodilo? Ima jedno dva mjeseca, sanjao sam da me netko gusi. Probudim se, gutam slinu..grlo me boli za poludit! Slijedecih tjedan dana sam osjecao posljedice :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
miner kaže...

Kako objasnjavate ovo sto se meni dogodilo? Ima jedno dva mjeseca, sanjao sam da me netko gusi. Probudim se, gutam slinu..grlo me boli za poludit! Slijedecih tjedan dana sam osjecao posljedice :D

možda si sam sebe davio xD

15 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
miner kaže...

Kako objasnjavate ovo sto se meni dogodilo? Ima jedno dva mjeseca, sanjao sam da me netko gusi. Probudim se, gutam slinu..grlo me boli za poludit! Slijedecih tjedan dana sam osjecao posljedice :D

Kaj je tu cudnog? Boljelo te grlo,pa je tvoj mozak to vizualizirao kao gusenje.

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

to mu je od žestoke rakije....

13 godina
offline
Paranormalno

Hahah {#}

 

Izgleda da više nema novih paranormalnih iskustva {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
Marko :D kaže...

Hahah {#}

 

Izgleda da više nema novih paranormalnih iskustva {#}

ima,kod mene su duhovi krali vino i rakiju,a sad se pribacili i na ajvar :(

13 godina
offline
Paranormalno

Vidiš i meni netko ajvar uzima po noći (nisam ja {#}) ali neka ga uzme ko' hoće baš je fini, imam još oko 25 teglica {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2013 20:49 (Marko :D).
11 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

ma postalo gadljivo više,još sam im govorio da kradu pomalo,pa da ih toleriram,al ništa,probah i zaključat,kad ono qurac,prođu kroz zatvorena vrata....

13 godina
offline
Paranormalno

Bez brige. Ima ajvara u Konzumu {#}

K Plus K Plus
 

Trebali bi otvoriti temu o ajvaru, koji je najbolji...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
Marko :D kaže...

Bez brige. Ima ajvara u Konzumu {#} 

Trebali bi otvoriti temu o ajvaru, koji je najbolji...

dobar je....sve dok ga ne probaš

13 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Počeo sam sa pričom.

Evo prvog dijela.

 

EDIT: Morao bih dodati opis kuće

 

EDIT2: Opis dodan

 

EDIT3: TD-ovi zbog toga što sam stao ili vam se ne sviđa koncept?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.7.2017 15:59 (chutac).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
zerocool12 kaže...
miner kaže...

Kako objasnjavate ovo sto se meni dogodilo? Ima jedno dva mjeseca, sanjao sam da me netko gusi. Probudim se, gutam slinu..grlo me boli za poludit! Slijedecih tjedan dana sam osjecao posljedice :D

Kaj je tu cudnog? Boljelo te grlo,pa je tvoj mozak to vizualizirao kao gusenje.

Al ozbiljno, potpuno sam zdrav bio prije i poslije. Bolilo me duz citavog vrata, pa cak i na malo jaci dodir. Pokusavao sam sam sebi pojasniti, te nisam neki pobornik paranormalnog - odnosno u svemu pokusavam pronaci nekakvu logiku. Pa koliko god bilo smijesno, jedino logicno mi je ovo sto sto je kivic napisao

kivic15 kaže...
miner kaže...

Kako objasnjavate ovo sto se meni dogodilo? Ima jedno dva mjeseca, sanjao sam da me netko gusi. Probudim se, gutam slinu..grlo me boli za poludit! Slijedecih tjedan dana sam osjecao posljedice :D

možda si sam sebe davio xD

 

Ili to ili da me netko drugi gusio. A u kuci su jos bili samo moji roditelji, sumnjam da su me oni napali :D

11 godina
odjavljen
offline
Re: Paranormalno
miner kaže...
zerocool12 kaže...
miner kaže...

Kako objasnjavate ovo sto se meni dogodilo? Ima jedno dva mjeseca, sanjao sam da me netko gusi. Probudim se, gutam slinu..grlo me boli za poludit! Slijedecih tjedan dana sam osjecao posljedice :D

Kaj je tu cudnog? Boljelo te grlo,pa je tvoj mozak to vizualizirao kao gusenje.

Al ozbiljno, potpuno sam zdrav bio prije i poslije. Bolilo me duz citavog vrata, pa cak i na malo jaci dodir. Pokusavao sam sam sebi pojasniti, te nisam neki pobornik paranormalnog - odnosno u svemu pokusavam pronaci nekakvu logiku. Pa koliko god bilo smijesno, jedino logicno mi je ovo sto sto je kivic napisao

kivic15 kaže...
miner kaže...

Kako objasnjavate ovo sto se meni dogodilo? Ima jedno dva mjeseca, sanjao sam da me netko gusi. Probudim se, gutam slinu..grlo me boli za poludit! Slijedecih tjedan dana sam osjecao posljedice :D

možda si sam sebe davio xD

 

Ili to ili da me netko drugi gusio. A u kuci su jos bili samo moji roditelji, sumnjam da su me oni napali :D

Prija mi je imao slično iskustvo možda još brutalnije...na neke pojave izgleda jednostavno ne možeš pronaći neku zdravorazumsku logiku...prescarryyyy {#}

embrace whatever may come
13 godina
offline
Paranormalno

ja sam neki dao sanjao kako sam se vracao iz kluba doma, i na putu prodjem pored neke starice, okrenem se za njom, isto tako se i ona zamnom okrene

 

pogleda me nekim zaledjenim pogledom, okrene se prema meni i napadne me, medjutim uspijem se maknut(jel starica, sta mi moze), krenem dalje, par metara stanem, okrenem se, i kazem ku*vo ti ces mene, vratim se, idem je lupit nogom u glavu, na moje iznenadjenje zaustavi mi nogu, baci me na pod i pocne gusit, ja se probudim i pocnem se borit, goram nesto nevidljivo sa sebe a ne mogu, i pokusavam se derat, medjutim nisam uspio i samo nakon 10-tak sekundi me popusti ahhahah

 

cudno :D

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
11 godina
odjavljen
offline
Re: Paranormalno
win4crazzy kaže...

ja sam neki dao sanjao kako sam se vracao iz kluba doma, i na putu prodjem pored neke starice, okrenem se za njom, isto tako se i ona zamnom okrene

 

pogleda me nekim zaledjenim pogledom, okrene se prema meni i napadne me, medjutim uspijem se maknut(jel starica, sta mi moze), krenem dalje, par metara stanem, okrenem se, i kazem ku*vo ti ces mene, vratim se, idem je lupit nogom u glavu, na moje iznenadjenje zaustavi mi nogu, baci me na pod i pocne gusit, ja se probudim i pocnem se borit, goram nesto nevidljivo sa sebe a ne mogu, i pokusavam se derat, medjutim nisam uspio i samo nakon 10-tak sekundi me popusti ahhahah

 

cudno :D

ako se nisi mogao baš micat ili derat kad si se "probudio" onda si bio u stanju tzv. "sleep paralysis". guglaj, zanimljivo je

embrace whatever may come
13 godina
offline
Re: Paranormalno
eywa33 kaže...

ako se nisi mogao baš micat ili derat kad si se "probudio" onda si bio u stanju tzv. "sleep paralysis". guglaj, zanimljivo je

to je i meni palo na pamet, ali ja sam se mogao micat, samo je to bilo onako ko da je netko ziv na meni i gusi me, samo ga ne vidim i pokusavam to nevidljivo odmaknut od sebe

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
15 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Evo da podjelim frisku pricu.

Naime, sada prije nekih sat vremena vracam se ja kući i na nekih 10 minuta vožnje od mene dođem ja na raskrižje i stanem pošto je išao auto iz drugog smjera (pratio je smjer glavne ceste a ja sam dolazio sa sporedne) i dosta je sporo vozio. U mom autu je postalo nekako hladno,kao da je propuhao hladan povjetarac iako vani i nije tako hladno i grijanje je radilo. Uglavnom vidim ja auto isti kao i moj, ali nisam bas obracao paznju dok mi nije bio okrenut straznjom stranom i vidio sam registraciju koja je bila ista kao i moja. Na žalost nisam išao za njim pošto je moja ruta bila u drugom smjeru - onom odakle je taj automobil došao.

Nisam niš pio prije niti išta drugo :S...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
13 godina
offline
Re: Paranormalno
zerocool12 kaže...

Evo da podjelim frisku pricu.

Naime, sada prije nekih sat vremena vracam se ja kući i na nekih 10 minuta vožnje od mene dođem ja na raskrižje i stanem pošto je išao auto iz drugog smjera (pratio je smjer glavne ceste a ja sam dolazio sa sporedne) i dosta je sporo vozio. U mom autu je postalo nekako hladno,kao da je propuhao hladan povjetarac iako vani i nije tako hladno i grijanje je radilo. Uglavnom vidim ja auto isti kao i moj, ali nisam bas obracao paznju dok mi nije bio okrenut straznjom stranom i vidio sam registraciju koja je bila ista kao i moja. Na žalost nisam išao za njim pošto je moja ruta bila u drugom smjeru - onom odakle je taj automobil došao.

Nisam niš pio prije niti išta drugo :S...

hahah zanimljivo, mozda si to ti iz buducnosti? 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
zerocool12 kaže...

Evo da podjelim frisku pricu.

Naime, sada prije nekih sat vremena vracam se ja kući i na nekih 10 minuta vožnje od mene dođem ja na raskrižje i stanem pošto je išao auto iz drugog smjera (pratio je smjer glavne ceste a ja sam dolazio sa sporedne) i dosta je sporo vozio. U mom autu je postalo nekako hladno,kao da je propuhao hladan povjetarac iako vani i nije tako hladno i grijanje je radilo. Uglavnom vidim ja auto isti kao i moj, ali nisam bas obracao paznju dok mi nije bio okrenut straznjom stranom i vidio sam registraciju koja je bila ista kao i moja. Na žalost nisam išao za njim pošto je moja ruta bila u drugom smjeru - onom odakle je taj automobil došao.

Nisam niš pio prije niti išta drugo :S...

promijeni dilera...danas se svašta prodaje.... xD oteli su te vanzemaljci :P

15 godina
online
Paranormalno

Čitam malo komentare na 24 sata i naletim na link na jedan zanimljiv tekst iz ožujka 2011. Evo:

 

http://www.allvoices.com/contributed-news/8591928-third-world-war-likley-to-begin-in-march-2014-after-olympic-games-russian-astrologers

14 godina
offline
Paranormalno

Upravo mi  se dogodilo nesto neobjasnjivo.. Bili su gosti veceras kod mene doma i  otisli su oko pola 1 i stara se otisla tad tusirat, a ja otiso dole u podrum na komp... i cujem zvuk vode da curi al proslo je vec negdi oko pola sata da se stara otisla tusirat, znaci bilo je oko 1 i bilo mi je malo to cudno, al rekoh mozda neko duze tusiranje ili nesto pere :D i nastavim gledati seriju. i sad odem spavat i odem u wc i vidim pustena je voda na pipi, i to je dosta odvrnuta bila, pun je umivaonik bio vode, zamalo se prelijevalo.. Fakat neznam sta bi to moglo bit, ja znam da nisam ostavio vodu da tece a i ko bi drugi to napravio od ukucana??

[url=http://trakt.tv/user/MjezZza][img]http://trakt.tv/user/MjezZza/widgets/watched/episode-banner.jpg#nocache[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

To se i meni dogodilo... Nakraju su našli nekog kineza koji mi se skrivao u zidu  i stalno je djubre pustalo vodu na pipi.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
11 godina
offline
Paranormalno

jeste gledali ovo. oni su najpopularniji istražitelji paranormalnog. Špreha im je ubi bože. Dude, did you see that.....dude did you just see that.....what the fuck is that...dude {#}

 

ali stvarno vjerujem da su to proživjeli... imate na torentima sve sezone

I hate this fucking heat. Somebody just shoot me! Far Cry 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
maxy0 kaže...

Upravo mi  se dogodilo nesto neobjasnjivo.. Bili su gosti veceras kod mene doma i  otisli su oko pola 1 i stara se otisla tad tusirat, a ja otiso dole u podrum na komp... i cujem zvuk vode da curi al proslo je vec negdi oko pola sata da se stara otisla tusirat, znaci bilo je oko 1 i bilo mi je malo to cudno, al rekoh mozda neko duze tusiranje ili nesto pere :D i nastavim gledati seriju. i sad odem spavat i odem u wc i vidim pustena je voda na pipi, i to je dosta odvrnuta bila, pun je umivaonik bio vode, zamalo se prelijevalo.. Fakat neznam sta bi to moglo bit, ja znam da nisam ostavio vodu da tece a i ko bi drugi to napravio od ukucana??

kod mene svi ostavljaju vodu,oni ne bi čuli da 3. svjetski rat počne.....

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
14 godina
offline
Re: Paranormalno
kivic15 kaže...
maxy0 kaže...

Upravo mi  se dogodilo nesto neobjasnjivo.. Bili su gosti veceras kod mene doma i  otisli su oko pola 1 i stara se otisla tad tusirat, a ja otiso dole u podrum na komp... i cujem zvuk vode da curi al proslo je vec negdi oko pola sata da se stara otisla tusirat, znaci bilo je oko 1 i bilo mi je malo to cudno, al rekoh mozda neko duze tusiranje ili nesto pere :D i nastavim gledati seriju. i sad odem spavat i odem u wc i vidim pustena je voda na pipi, i to je dosta odvrnuta bila, pun je umivaonik bio vode, zamalo se prelijevalo.. Fakat neznam sta bi to moglo bit, ja znam da nisam ostavio vodu da tece a i ko bi drugi to napravio od ukucana??

kod mene svi ostavljaju vodu,oni ne bi čuli da 3. svjetski rat počne.....

Kod mene su svi ludi zbog tog, stalno prigovaraju da vise stedimo vodu, a i kad se pusti voda dosta se glasno cuje tako da nema sanse da se ne skuzi..i jos da napomenem bio sam sam dolje u podrumu.. Bas cudno

[url=http://trakt.tv/user/MjezZza][img]http://trakt.tv/user/MjezZza/widgets/watched/episode-banner.jpg#nocache[/img][/url]
13 godina
offline
Re: Paranormalno
maxy0 kaže...
kivic15 kaže...
maxy0 kaže...

Upravo mi  se dogodilo nesto neobjasnjivo.. Bili su gosti veceras kod mene doma i  otisli su oko pola 1 i stara se otisla tad tusirat, a ja otiso dole u podrum na komp... i cujem zvuk vode da curi al proslo je vec negdi oko pola sata da se stara otisla tusirat, znaci bilo je oko 1 i bilo mi je malo to cudno, al rekoh mozda neko duze tusiranje ili nesto pere :D i nastavim gledati seriju. i sad odem spavat i odem u wc i vidim pustena je voda na pipi, i to je dosta odvrnuta bila, pun je umivaonik bio vode, zamalo se prelijevalo.. Fakat neznam sta bi to moglo bit, ja znam da nisam ostavio vodu da tece a i ko bi drugi to napravio od ukucana??

kod mene svi ostavljaju vodu,oni ne bi čuli da 3. svjetski rat počne.....

Kod mene su svi ludi zbog tog, stalno prigovaraju da vise stedimo vodu, a i kad se pusti voda dosta se glasno cuje tako da nema sanse da se ne skuzi..i jos da napomenem bio sam sam dolje u podrumu.. Bas cudno

Hm, mislim da je misterij u tom kinezu sta ga imas u prizemlju..

01000101010000010101010000100000010100110100100001001001010101000010000001001100010011110100111101010011010001010101001000100000001110110010100100101001001010010010100100101001001000000100100000110011
14 godina
offline
Re: Paranormalno
makaown kaže...
maxy0 kaže...
kivic15 kaže...
maxy0 kaže...

Upravo mi  se dogodilo nesto neobjasnjivo.. Bili su gosti veceras kod mene doma i  otisli su oko pola 1 i stara se otisla tad tusirat, a ja otiso dole u podrum na komp... i cujem zvuk vode da curi al proslo je vec negdi oko pola sata da se stara otisla tusirat, znaci bilo je oko 1 i bilo mi je malo to cudno, al rekoh mozda neko duze tusiranje ili nesto pere :D i nastavim gledati seriju. i sad odem spavat i odem u wc i vidim pustena je voda na pipi, i to je dosta odvrnuta bila, pun je umivaonik bio vode, zamalo se prelijevalo.. Fakat neznam sta bi to moglo bit, ja znam da nisam ostavio vodu da tece a i ko bi drugi to napravio od ukucana??

kod mene svi ostavljaju vodu,oni ne bi čuli da 3. svjetski rat počne.....

Kod mene su svi ludi zbog tog, stalno prigovaraju da vise stedimo vodu, a i kad se pusti voda dosta se glasno cuje tako da nema sanse da se ne skuzi..i jos da napomenem bio sam sam dolje u podrumu.. Bas cudno

Hm, mislim da je misterij u tom kinezu sta ga imas u prizemlju..

3 opcije: duhovi, provalnici (kinez) ili imam neku poveću rupu u pamcenju {#}

[url=http://trakt.tv/user/MjezZza][img]http://trakt.tv/user/MjezZza/widgets/watched/episode-banner.jpg#nocache[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 1:55 (maxy0).
10 godina
protjeran
offline
Paranormalno

Ne znam što bih rekao ili mislio o ovome što mi se dogodilo,ali je vrlo zastrašujuće. Prije 14-15 godina,ne znam točno kada,sanjao sam nekakav uvrnuti san da nekakva bića sa zakošenim očima vrše nekakve pokuse ili operaciju na mom trbuhu i sjećam se da me je to jako boljelo.Jedno od tih bića mi je reklo da se ne brinem i da me oni samo žele malo pregledati i to je sve.Nakon toga su s nekakvom anti-gravitacijskom svjetlosnom zrakom podigli nekakav sitni mali predmet u obliku olovke i ugradili su mi ga u srce.Predmet je jednostavno prošao kroz kožu i ušao u tijelo i u tom sam trenutku osjetio vrlo jaku bol na tom mjestu,dakle na srcu.Zatim su mi po trbuhu vršili nekakvu operaciju ili što već,a to je izazvalo jak svrbež i bolove na trbuhu i uistinu je bilo nepodnošljivo.Taj san je potrajao još nekoliko minuta i probudio sam se. A sada slijedi pravi šok - bolovi koje sam osjećao u ovom snu su se nastavili i nakon sna! Na mjestu srca sam i dalje osjećao jaku bol kao i onaj užasni svrbež po trbuhu! Bio sam totalno šokiran,nisam znao što bih mislio. U tom sam trenutku pomislio da to nije bio san,već stvaran događaj. Prema svemu onome što se dogodilo,čini se kao stvaran događaj,ali ja to nikada nisam govorio roditeljima,jer bi mi odmah rekli da fantaziram i vodili bi me nekom egzorcistu,budući da su jako pobožni.Ti bolovi u srcu su se vraćali čim bih se umorio. Tjedan dana nakon tog događaja sam s majkom otišao u vrlo dugu štenju,zbog čega sam se jako umorio i ta bol je se opet pojavila i bila je jača neko ikad prije. U tom sam trenutku poželio vidjeti to bolno mjesto,pa sam podignuo majicu i šokiralo me je ono što sam vidio - ispod srca sam primjetio da mi je koža blago pozelenjela točno na onom mjestu gdje je bila ta bol,a oblik te zelene boje kože je bio dugačak oko 4 cm i širok 1 cm i bio je blago zakrivljen u obliku elipse. To je bilo točno na onom mjestu gdje su mi ta "bića" ugradila taj čudni predmet u srce koji je izazvao jaku bol srca čim je ušao pod kožu. Ja još ne shvaćam kako je moguće da sanjam nekakva bića ili čudovišta kada u to vrijeme nisam gledao nikakve filmove s čudovištima i slične znanstveno-fantastične filmove. Da bi se nekakvo čudovište moglo sanjati,potrebno ga je najprije vidjeti u nekom filmu,znači nije ga moguće samostalno izmisliti,stoga ne shvaćam kako je moguće da sam takvo nešto sanjao a da to nikad prije nisam vidio. Ja ipak nekako mislim da to nije bio san,već stvaran događaj,jer sve jasno ukazuje na to. Te bolove u srcu osjećam i danas čim se umorim,a također osjećam i nekakvo pucketanje u srcu kao da mi je pukla kost ili nešto. Sve ovo što mi je se dogodilo uistinu može biti nekakvo djelovanje vraga ili demona,budući da je već odavno dokazano da su takve stvari itekako moguće i ne samo to već i brojne druge stvari kao što je spiritizam,vračanje i proklinjanje. Ja vidim jedino rješenje u molitvi i redovitim odlascima u crkvu. Smatram da je to jedini način da se rješim tih demona,a to bih preporučio svakomu tko ima ovakve probleme kao i sve ostale postojeće vrste ovakvih bizarnih i paranormalnih problema.

Luka Grbešić
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 7:14 (Tehno-Istraživač).
11 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

burazeru,crkva nije rješenje....mali zeleni postoje,to je očigledno,samo još nema konkretnog dokaza,jer sve ovo dosad smatraju ili slučajnošću ili prirodnim pojavama itd.
moguće je da kad čovjek osjeti bolove u snu,da tu bol mozak ''objasni'' na svoj način i dobiiješ konkretnu sliku onoga što mozak ''vidi''...

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
11 godina
offline
Paranormalno

a možda ti je falilo pažnje u djetinjstvu pa si u svojoj glavi inscenirao sve. Bio si usamljen, nisi imao prijatelja, povučen, sramežljiv......Poput velečasnog Sudca ti se manifestira na tijelu tvoja brija. Treba ti posjet psihologu.

A možda su te odveli vanzemaljci i vršili eksperimente na tebi, jel'...

Ljudi kada imaju ozbiljnih problema traže uzroke u svemu oko sebe pa i paranormalno dolazi u obzir. Usmjeri svoju energiju na konstruktivno rješavanje problema umjesto da tražiš svećenika za egzorcizam. To su sve gluposti. Nemoj biti labilan. Nauči meditirati. Smiri svoj um.

I hate this fucking heat. Somebody just shoot me! Far Cry 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice