Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.673.815
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozz, ja imam isto potrebu za kupnju, pa sad kolko vidim po zadnjim preporukama, isto tak do 80-90€, pa se dvoumim između ovih 2 preporucenih:

 

HyperX Cloud III i SteelSeries Arctis Nova 3, ne grijesim ni s jednom od tih dviju vjerojatno, al ne vidim da je neko cloud 3 preporucio pa pitam.

 

Hvala i lp.

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
hardrock kaže...

Pozz, ja imam isto potrebu za kupnju, pa sad kolko vidim po zadnjim preporukama, isto tak do 80-90€, pa se dvoumim između ovih 2 preporucenih:

 

HyperX Cloud III i SteelSeries Arctis Nova 3, ne grijesim ni s jednom od tih dviju vjerojatno, al ne vidim da je neko cloud 3 preporucio pa pitam.

 

Hvala i lp.

 

 

 

 

Za Cloud 2 ili II neki kažu da imaju malo bolji zvuk od 3. Ali 3 su malo udobnije i još par stvari:

 

 

 

RTINGS:

"The HyperX Cloud 2/Cloud II are better than the HyperX Cloud III. The Cloud 2's default sound profile delivers more bass, which you might prefer, and they have somewhat lower latency via USB. Their mic has a better noise-handling performance, and the headphones come with a carrying pouch. However, you may prefer the Cloud III if you like to customize your headset's sound profile since they work with companion software that includes a graphic EQ and presets. You can also adjust the mic volume level and activate mic monitoring, unlike the Cloud 2."

 

 

Nova 3

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2024 11:37 (Mad Ant).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
hardrock kaže...

Pozz, ja imam isto potrebu za kupnju, pa sad kolko vidim po zadnjim preporukama, isto tak do 80-90€, pa se dvoumim između ovih 2 preporucenih:

 

HyperX Cloud III i SteelSeries Arctis Nova 3, ne grijesim ni s jednom od tih dviju vjerojatno, al ne vidim da je neko cloud 3 preporucio pa pitam.

 

Hvala i lp.

 

 

 

 

Nijedne od tih.

 

Fiio (JadeAudio) JT1 postoje.

https://hd-multimedia.com/trgovina/fiio-jt1/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

13 godina
online
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
191x7 kaže...
hardrock kaže...

Pozz, ja imam isto potrebu za kupnju, pa sad kolko vidim po zadnjim preporukama, isto tak do 80-90€, pa se dvoumim između ovih 2 preporucenih:

 

HyperX Cloud III i SteelSeries Arctis Nova 3, ne grijesim ni s jednom od tih dviju vjerojatno, al ne vidim da je neko cloud 3 preporucio pa pitam.

 

Hvala i lp.

 

 

 

 

Nijedne od tih.

 

Fiio (JadeAudio) JT1 postoje.

https://hd-multimedia.com/trgovina/fiio-jt1/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

 Neloše, ali mic na žici je profulan.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2024 14:21 (Mad Ant).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Mad Ant kaže...

 Neloše, ali mic na žici je profulan.

 

 

 Pitanje koliko je uopće i potreban. Ionako su svi ugrađeni u headsete očajno loši i kome je stalo do zvuka imati će diskretni mikrofon pa makar i obični lavalier lapel od par dolara.

13 godina
online
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
U komentarima ispod videa ekipa kaze da nisu pronasli dodatni boom mic na žici koji radi, cudno ali eto...
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2024 10:39 (Mad Ant).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Je ko naručivao Steelseries Nova 7P direktno sa Steelseries stranice?

Meni na početku pokazuje samo 16.99 shipping, jesu oni u US ili EU?

Jel možda bolje sa njemačkog Amazona?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Na Amazon.de probano nekoliko puta u 3 mjeseca, svaki put otkazano od Amazona nakon cca 3 tjedna cekanja da uopce povuku novce s racuna, iako uredno pise da ih ima... Nikad toliko problema za bilosta, kao da narucujes uran...
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Izgleda da sa Steelseries stranice šalju iz Danske, našel sam ovo u supportu:
13 godina
online
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Glavno da ti posalju, jer Amazon iz nekog razloga odbija za HR 7P, iako ostala oprema bez problema ide...

Vecina ljudi smatra da su obicne 7 identicne, ali testiranja su pokazala da su licencirane PS glasnije

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2024 11:45 (Mad Ant).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Uzel sam ih, taman imaju i flash weekend akciju pa me izašlo 30€ manje...
Piše da se dolazak očekuje oko 15.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Prati da li je skinulo novce s racuna.
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Uzelo evo ujutro, od petka je bilo pod "neproknjiženo" u mbanking aplikaciji.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 10:13 (Armor).
13 godina
online
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Bit ce nesto onda :)

Dobro istestiraj sve funkcije i spajanja, znalo se desiti da nesto nije po PS-u odmah.

I uzmi u obzir da ih skoro sigurno treba EQ-at (tipa bass je slabiji)...
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Ma bude valjda ok zvuk, jedino me muči da mi ne konflikta s routerom, budući da je i on na 2.4ghz.

Imam od '18 Sennheiser HD 4.40BT i jako sam zadovoljan - koristim s TV-om za Netflix, s Plejkom i Xboxom.
Al su se s vremenom poderale papuče za uha, prodal bi al ne znam ni sam kolko bi dobil sad...

Imal sam prije njih Sharkoon X-Static SR, njih sam optički spajal na PS3.

A davno prije HD 201 - te su valjda klasik.


Bumo vidli kakva bude kvaliteta sa 7P...
13 godina
online
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Armor kaže...
Ma bude valjda ok zvuk, jedino me muči da mi ne konflikta s routerom, budući da je i on na 2.4ghz.

Imam od '18 Sennheiser HD 4.40BT i jako sam zadovoljan - koristim s TV-om za Netflix, s Plejkom i Xboxom.
Al su se s vremenom poderale papuče za uha, prodal bi al ne znam ni sam kolko bi dobil sad...

Imal sam prije njih Sharkoon X-Static SR, njih sam optički spajal na PS3.

A davno prije HD 201 - te su valjda klasik.


Bumo vidli kakva bude kvaliteta sa 7P...

 Zvuk je OK po većini (za gaming slušalice) ali out-of-the-box je najvjerojatnije namješten za FPS-ove (smanjen bas i dignuti mid/treble), a i to ovisi za koji FPS ti paše.

 

Earpadove možeš nadokupiti, npr.:

 

https://www.amazon.de/s?k=Sennheiser+HD+4.40BT&crid=F1M1S91VRM7E&sprefix=sennheiser+hd+4.40bt%2Caps%2C126&ref=nb_sb_noss_1

 

https://www.amazon.de/s?k=Sennheiser+HD+4.40BT+defean&crid=2AE4N6LCU52WI&sprefix=sennheiser+hd+4.40bt+defean%2Caps%2C77&ref=nb_sb_noss

 

https://www.amazon.de/s?k=Sennheiser+HD+4.40BT+geekria&crid=X4FWJR4GRCQ0&sprefix=sennheiser+hd+4.40bt+geekria%2Caps%2C77&ref=nb_sb_noss

 

 

 

 

13 godina
online
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Jucer bas probao 7P na glavi, full mekane, ali earpadovi su stvarno plitki, preporucam neke deblje zamjenske.
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Evo stigle već danas!

Nemam sad vremena za otpakiravanje i dojmove ali čim isprobam, napišem.
13 godina
online
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Opa bijele, fensi ;-)

Ja bjezim od bijelih jer zmazanoca, dim, hrana i sl. pa posive. Sva sreca ima dovoljno zamjenskih.
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Ispada da sve imam crno-bijelo pa sam uzel i bijele sluške; ja dobro pazim na svu elektroniku kaj imam pa budem se trudil i da slušalice što dulje ostanu bijele.
Takve su mi jednostavno ljepše od crnih.

Isprobane u GT7, Helldivers 2 i Spotifyu i zvuk je fenomenalan!

Evo malo fotki:
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice