Logitech Wave

poruka: 21
|
čitano: 7.112
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Logitech Wave

Naime,htio bih kupiti dotičnu tipkovnicu ali na netu sam vidio da postoje zicna i bezicna pa me to malo zbunjuje.Ja bih zeo zicnu.Kako glasi puno ime te zicne tipkovnice tako kada bi je kupio da ne bi bilo zabune.BTW ima li je u domacim ducanima u zg?Nebi bio naodmet neki link te tipkovnice.HVALA!!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 13:48 (luckyluke).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Logitech Wave

ja sam kupio zicnu u hg spota http://www.hgspot.hr/Article.aspx?aid=152788

samo pitaj kad kupujes jeli zicana.. a osim toga bezcna je oko 200 kn skuplja tako da ces znat...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech Wave

Bezicna ti dolazi sa misem a i vjerovatno jei veca kutija btw pa valjda znas citat slova na kutiji ili da pitas prodavaca?

xfire: ivan01992 / msn: ivanpijepivo@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 22:23 (BORG).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech Wave

Hvala na odgovorima!!

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Logitech Wave

A razlika ti je normalno i u cijeni. Ja sam uzeo Wave prije godinu dana i prilično sam zadovoljan. Prije tjedan dana sam ju zalio pivom i srećom tipkovnica ima na sebi rupice za odvod tekućine tako da sam ju samo dobro isprao i sad je opet u funkciji Cool. Nemoj uzimati u kompletu s mišem jer je miš ispodprosječan, ja sam tako pazario pa sam se malo zajeb i sad već razmišljam o novom mišu, a o tipkovnici sve najbolje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech Wave
Stimulans kaže...

A razlika ti je normalno i u cijeni. Ja sam uzeo Wave prije godinu dana i prilično sam zadovoljan. Prije tjedan dana sam ju zalio pivom i srećom tipkovnica ima na sebi rupice za odvod tekućine tako da sam ju samo dobro isprao i sad je opet u funkciji Cool. Nemoj uzimati u kompletu s mišem jer je miš ispodprosječan, ja sam tako pazario pa sam se malo zajeb i sad već razmišljam o novom mišu, a o tipkovnici sve najbolje.

Haha, aj barem znam da ce mi prezivit ak ju zalim pivomCool
Meni je tipokovnica odlicna istina je da jako velika, zauzme ti dosta mjesta na stolu i sto je dosta bitno tiha je,
jedino kaj je sad malo preskupaMršti se
xfire: ivan01992 / msn: ivanpijepivo@hotmail.com
15 godina
offline
Logitech Wave

Ja sam zicnu uzeo frendu skupa sa novom konfom i mogu reci da je tastatura vrhunska. Inace kad me netko zamoli da mu slozim kompu kupim nesto sto sebi mislim kupit pa onda kod njih testiram kako se ponasa i kako mi odgovara...Nevinašce Logitec Wave je moja nova tastatura... naravno, zicna...

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2009 0:50 (tnakir).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech Wave
tnakir kaže...

Ja sam zicnu uzeo frendu skupa sa novom konfom i mogu reci da je tastatura vrhunska. Inace kad me netko zamoli da mu slozim kompu kupim nesto sto sebi mislim kupit pa onda kod njih testiram kako se ponasa i kako mi odgovara...Nevinašce Logitec Wave je moja nova tastatura... naravno, zicna...

Naravno zica je zakon!
Btw ima na ovom forumu, tema o bezicnoj wave autor je
naveo da mu u igrama sama tipkovnica skrece kada igra Cod.
xfire: ivan01992 / msn: ivanpijepivo@hotmail.com
15 godina
offline
RE: Logitech Wave
BORG kaže...
tnakir kaže...

Ja sam zicnu uzeo frendu skupa sa novom konfom i mogu reci da je tastatura vrhunska. Inace kad me netko zamoli da mu slozim kompu kupim nesto sto sebi mislim kupit pa onda kod njih testiram kako se ponasa i kako mi odgovara...Nevinašce Logitec Wave je moja nova tastatura... naravno, zicna...

Naravno zica je zakon!
Btw ima na ovom forumu, tema o bezicnoj wave autor je
naveo da mu u igrama sama tipkovnica skrece kada igra Cod.
  Nisam naveo da sama tipkovnica skrece u igrama kad igram CoD, nego da nece da registruje neke tipke u CoD2 kad se stisnu istovremeno (sprint i lijevo/desno). 
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
offline
Logitech Wave

???? prijatelj mi je igra cod4 i cod5 na tome i radi mu sve 5

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech Wave
tnakir kaže...

???? prijatelj mi je igra cod4 i cod5 na tome i radi mu sve 5

  Hmm, da, CoD4 je radio normalno, ali tada sam ga slabo igrao. 
Roko sam samo CoD2 i u njemu je bio taj bug ili nedostatak.
Uglavnom vratio sam tu tastaturu, mada mi je sad pomalo zao sto sam to uradio.
Uglavnom, sve same preporuke za Logitech Cordless Desktop Wave tastaturu, odlicna je u svakom pogledu, IPAK ako ces intenzivnije igrati brze pucacine uzmi ZICANU verziju.
Sto je sigurno sigurno je, a i nemoras se zajebavat sa baterijama.  
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2009 13:23 (boxer).
15 godina
neaktivan
offline
Logitech Wave

ja mislim da puno ime glasi ovako: Logitech Cordless Desktop Wave Pro, to je ona bezicna koja dolazi s misem...

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech Wave

Da... tastatura mi ne smeta zicna, baterije su uvijek problem. Sta se tice cod2... u cemu je problem, driver, sto? Si pokusao skinut zadnje verziju drivera pa sa njom igrat?

I'm going woo woo
15 godina
offline
Logitech Wave

Ja nisam primjetio nikakve nepravilnosti niti u jednoj igri koju sam igrao (naravno govoreći o nepravilnostima tipkovnice), možda se taj bug manifestirao iz drugih razloga

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech Wave
boxer kaže...
BORG kaže...
tnakir kaže...

Ja sam zicnu uzeo frendu skupa sa novom konfom i mogu reci da je tastatura vrhunska. Inace kad me netko zamoli da mu slozim kompu kupim nesto sto sebi mislim kupit pa onda kod njih testiram kako se ponasa i kako mi odgovara...Nevinašce Logitec Wave je moja nova tastatura... naravno, zicna...

Naravno zica je zakon!
Btw ima na ovom forumu, tema o bezicnoj wave autor je
naveo da mu u igrama sama tipkovnica skrece kada igra Cod.
  Nisam naveo da sama tipkovnica skrece u igrama kad igram CoD, nego da nece da registruje neke tipke u CoD2 kad se stisnu istovremeno (sprint i lijevo/desno). 
 Ah, sry krivo sam te skuzio.
xfire: ivan01992 / msn: ivanpijepivo@hotmail.com
15 godina
offline
RE: Logitech Wave
Fićo_CoD 5 kaže...

ja mislim da puno ime glasi ovako: Logitech Cordless Desktop Wave Pro, to je ona bezicna koja dolazi s misem...

  Mislim da u nazivu nema "Pro", samo "Cordless Desktop Wave".
tnakir kaže...

Da... tastatura mi ne smeta zicna, baterije su uvijek problem. Sta se tice cod2... u cemu je problem, driver, sto? Si pokusao skinut zadnje verziju drivera pa sa njom igrat?

  Nisam ustanovio u cemu je problem, jednostavno pokusavao sam natjerati i mjenjati tipku ali nije islo.
  Driveri su bili ok, nisam ni u njima uspio.
Jbg, sad je kasno pricati o tome, vratio sam je...
Uglavnom CoD 4 i Total War: Medieval 2 sam igrao bez problema, samo sto mis nije bio na nivou zadatka u brzim pucacinama.
Al je nirvana bila igrati bez zica, sjednes fino u fotelju i plus imam 21 crt i rokas.  Izlanuo se
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
neaktivan
offline
Logitech Wave

mozete mi preporucit neku tipkovnicu 200-250 kn...ovak gamerski stil i tak...jel to prejeftino?

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech Wave

Dobro si odlucio uzeti zicanu, ja imam bezicnu i zivo je sr*nje ako igras igre, ono kilknem da ide udesno a on ide 3 sec i tek onda stane....

Namjeravam si sto brze kupit novu tipkovnicu (ciljam na G19)

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
15 godina
offline
RE: Logitech Wave
boxer kaže...
Uglavnom CoD 4 i Total War: Medieval 2 sam igrao bez problema, samo sto mis nije bio na nivou zadatka u brzim pucacinama.
Al je nirvana bila igrati bez zica, sjednes fino u fotelju i plus imam 21 crt i rokas.  Izlanuo se
 Heh... ja imam staru Microsoft Office keyboard i Logiteca Revolution MX. Misonju sam nedavno uzeo, svi su kenjkali protiv bezicnog misa u igrama, meni radi besprijekorno... Prosao je cak i crash test... A Microsoftova tastatura... ona je prosla poprilicno crash testova... ali vrijeme ju je pojelo, slova su izblijedila... Vrijeme je za novu.

Sta se tice logitec G19... malo mi je to papreno davati za tastaturu... Onaj display gore mi nista ne znaci. Treba mi cisto tipkovnica na kojoj je ugodno 7 - 8 sati tipkati (inaci radim ko web developer tak da dosta kucam) i ova Wave od logiteca mi bas sjedi u ruci i kandidat je za moju iducu tipkovnicu.
I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2009 0:59 (tnakir).
15 godina
offline
Logitech Wave

Ma tastatura je zakon sto se tice ergonomije.

Procitaj malo reviewe, svi je hvale po tom pitanju, nema umora dok duze tipkas...

Razmisljam sad nakon ovog da sebi ponovo uzmem ali Desktop Wave   zicanu verziju.

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech Wave

Citao i testirao par sati kod frenda... tipke pogodjene po dubini klika i "tvrdoci" klika... takodjer velicina... posebno mi se svidja podloga za dlanove... Inace iole ozbiljnija tastatura za dugorocnije tipkanje mi ne dolazi u obzir bez podloge za dlanove... olaksava tipkanje da nemos povjerovat...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice