Logitech G9 - maska

poruka: 25
|
čitano: 5.279
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Logitech G9 - maska

koju preferirate? glatku ili hrapavu?

 

ja sam do sada koristio uglavnom glatku jer mi se vise svidja... ali zbog vrucine i znojenja mislim da je red na hrapavoj :D

 

pitam se kada ce logitech izbaciti dodatne maske, kao za mobitele, novih oblika ili npr. oslikane temama iz igara...

FOR THE HORDE!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 - maska

taman sam htio otvoriti tu temu kad evo je. koristim glatku. bolja mi je puno. tražim konstantno novosti o tim novim gripovima ali za sada ništa. valja če biti.

 

dali se nekom počeo guliti taj glatki grip??????

15 godina
offline
Logitech G9 - maska

meni nije i ima vec jedna tema o tome koju sam otvorio.G9 oprema.

I ja cekam nove gripove da ih kupim ako budu dobri.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Logitech G9 - maska
MRK 22 kaže...

taman sam htio otvoriti tu temu kad evo je. koristim glatku. bolja mi je puno. tražim konstantno novosti o tim novim gripovima ali za sada ništa. valja če biti.

 

dali se nekom počeo guliti taj glatki grip??????

 zar se tebi guli?
 ja ga imam s tom maskom vec nekih 7 mjeseci i za sada je ok, jedino mi je natpis "G9" lagano poceo blijediti..
FOR THE HORDE!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 - maska

Vidim dvije teme pa da kažem da se i meni guli pored onih dviju bočnih tipki (glatka maska).

Failure is never an option
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 - maska
RonoN kaže...
 zar se tebi guli?
 ja ga imam s tom maskom vec nekih 7 mjeseci i za sada je ok, jedino mi je natpis "G9" lagano poceo blijediti..
 ja ga koristim od 11 mj. prošle god. i meni je natpis g9 počeo blijediti, čak i onaj znak od logitecha iznad kao da ima zraka unutra. počeo mi se onak lagano guliti s desne strane. zasad ništa strašno ali vidio sam na netu lik je uslikao, dosta se ogulilo. al neka. miš je predobar. nije mi nimalo žao što sam ga kupio. samo da što prije izađu novi gripovi.
16 godina
neaktivan
offline
Logitech G9 - maska

Da li netko zna  postoje maskice da se prilagodi korištenju lijevom rukom? Inače sam ljevak pa sam osuđen na simetrične miševe, a ovaj miš mi je odličan i volio bi ga imati.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Logitech G9 - maska
Paolo2612 kaže...

Da li netko zna  postoje maskice da se prilagodi korištenju lijevom rukom? Inače sam ljevak pa sam osuđen na simetrične miševe, a ovaj miš mi je odličan i volio bi ga imati.

 koliko znam nema, steta!
 preferiram logitech opremu i bio bi im ogroman + bio kada bi izdavali svoje miseve i za ljevake! ali valjda ne vide interes u tome...
FOR THE HORDE!!!
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G9 - maska

Kako izgleda neka maska za G9? Meni sadašni izgled ne odgovara. Ne volim da je zasječen, to mi je bzvz. Jel se to može kako rješiti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Logitech G9 - maska

Ovo je za sve one koji imaju problema sa guljenjem glatkog gripa! Pošaljite mail Logitech customer support i u roku 3 dana dobit čete novi glatki grip besplatno!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 - maska
SPLICO212 kaže...

Ovo je za sve one koji imaju problema sa guljenjem glatkog gripa! Pošaljite mail Logitech customer support i u roku 3 dana dobit čete novi glatki grip besplatno!

  EJ nemoj zezati,je li to točno?
Failure is never an option
16 godina
offline
RE: Logitech G9 - maska

100%

16 godina
neaktivan
offline
Logitech G9 - maska

Ja sam poslao poruku i 5 slika oguljene maske i nisu mi niti odgovorili!!!!

dasHHa
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Logitech G9 - maska

Ja sam koristio glatku jer je malo veca i sira, te ugodnija za ruku. No vec neko vrijeme koristim hrapavu jerbo sam po glatkoj prolio mineralnu i sve se zgulilo pa sam mu bacio. Naravno i hrapava mi je odlicna.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech G9 - maska

Ja sam poslao poruku i 5 slika oguljene maske i nisu mi niti odgovorili!!!!

Logitech G9 Logitech G9
dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2009 23:50 (dasHHa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Logitech G9 - maska

Bilo je govora o novim maskama koje ce se prodavati odvojeno od misa? Zna tko sta o tome? I gdje mogu uopce nabaviti masku za njega, jerbo mi se velika ukiselila?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech G9 - maska
!mpact35 kaže...

Bilo je govora o novim maskama koje ce se prodavati odvojeno od misa? Zna tko sta o tome? I gdje mogu uopce nabaviti masku za njega, jerbo mi se velika ukiselila?

Mozes naruciti sa njihovog sitea. Odaberes grafiku na njoj, a mozes poslati i sliku koju zelis da na njoj bude.

Koliko ja znam nema jos uvijek drugog nacina za nabavku dodatnih gripova.

 

Ovo je za onaj custom grip, a vjerovatno onda mozes i standardne tako naruciti.

 

Dok sam imao G9 ja sam uredno gripove prao nakon sto bi se uprljali od znoja i sl. Jednostano ih skinem i operem sa toplom vodom i samponom. Nikakvih problema ipak je to samo plastika.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2009 7:42 (Mauro).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 - maska
MegaMass 2000 kaže...
SPLICO212 kaže...

Ovo je za sve one koji imaju problema sa guljenjem glatkog gripa! Pošaljite mail Logitech customer support i u roku 3 dana dobit čete novi glatki grip besplatno!

  EJ nemoj zezati,je li to točno?

JA reklamirao logitech harmony i poslali mi novi bez slika, racuna ili bilo cega i stigao za 10-tak dana novi. Stari nisu trazili. Onda reklamirao misa VX revolution i u transportu je novi. Sao posalji mail na logitech support i nemas brige.

15 godina
offline
Logitech G9 - maska

Kako mislis reklamirao VX revolution bez racuna bez icega... Samo im poslao mail ili? Logitechu direktno? Ja sam nekidan svoj MX Revolution odvalio o stol. Ne radi vise... Pa sam se ponadao...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 - maska

Odes lijepo na logtech support i kazes u cemu je problem. Oni ti posalju upitnik u kojem moras upisati serijski broj, prduct number i sl (sve imas na samom misu) i za misa su me pitali gdje i kad sam kupio dok za daljinski nisu pitali. I to je to. Ponude ti par rjesenja tipa jesam li promijenio baterije jesam li probao sve sto se nudi u FAQ i na forumu. Ja samo rekao jesam i oni onda zatrazili adresu izvinuli se sto mi se to desilo i poslali novi ;)

Daljinski stigao a sad sam gledao mis mi je u sarajevu ;)

Daju ti broj po kome pratis dokle je roba dosla ;)

Jbg nemoj reci da si ga ti slupao, reci da je jednostavno prestao raditi ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2009 14:52 (logic).
15 godina
offline
Logitech G9 - maska

Nisam bas toliki tupko :)

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 - maska

Jbg izvini ;)

AKo hoces mogu ti poslati moju prepisku sa njima da vidis ;)

15 godina
offline
Logitech G9 - maska

Nema potrebe... iako sam reklamirao krckanje i hvatanje "Arapa" na mojim X530 zvucnicima pa je sve ostalo na mailovima :) Mislim, nisam trazio nove, vec sam samo trazio da mi kazu u cemu je problem jer sam guglao i masu ljudi je imalo iste probleme. Nezasticeni kablovi :(

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 - maska

Hehehhehe

Imam osjecaj da ce se za jedno mjesec i moji X-510 iznenada pokvariti ;)

Nesto mi sve mirise na to ;)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 - maska
tnakir kaže...

Nisam bas toliki tupko :)

Ajd javi bas da cujem kako je proslo. Moze i na PM.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice