Titan Quest IT

poruka: 47
|
čitano: 15.244
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Titan Quest IT

Čini mi se da još nisam vidio temu o Titan Questu IT.

Igra je živi zakon!

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT

meni i nije nesto previse bugove dosao sam na 2 tezini do nekog dvoglavog zmaja kojeg je nemoguce bilo pobjediti sa oruzjem i skilovima koje sam koristio!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT

Nemojte mi reči samo da još nitko nije igrao Titan Quest IT

15 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT

Ovisi koja si classa bio ja sa m warfer jel obožavam warriore a ni ostali nisu za baciti!

15 godina
neaktivan
offline
Titan Quest IT

eo ja upravo igram... iam jedan lvl 26 rogue warfare, lvl 13 oracle, 19 hunter rogue...

 

ali mie počelo ful puno ić na ku..plung kaj je sve počelo nekak sporije ić i brejkat otkad sam instaliro IT...:( al osim toga, ja, kao lojalan fan diabla 2, mogu reć da je igra zakon!! :) makar kažu na forumima da nisi iskusio pravi Titan Quest dok nisi igro online ili u lanu sa frendovima...

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT

a joj kad sam to igro...imao haruplexa ili tako nes(spirit i hunter) na 50-tom levelu....=)))

15 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT
miky moj kaže...

Igra je živi zakon!

 tu si u pravu !!! :)
 moj umirovljeni templar :p


15 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT

eeee de neka mi neko kaže kakav item se stavlja u onaj slot shto se stvori nakon instalacije expanzije?? onaj slot ispod body armor slota...

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT
AmazingGrace kaže...

eeee de neka mi neko kaže kakav item se stavlja u onaj slot shto se stvori nakon instalacije expanzije?? onaj slot ispod body armor slota...

 ako na to misliš ... artifacti ti tamo stoje
15 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT
subsonic kaže...

 dosao sam na 2 tezini do nekog dvoglavog zmaja kojeg je nemoguce bilo pobjediti sa oruzjem i skilovima koje sam koristio!

 ???
15 godina
offline
Titan Quest IT

Igrao,no ne i završio.Igra postane teška k'o vrag kad se IT instalira.Do tad mi je TQ bio sasvim OK.

Ne da mi se igrati kad me igra napinje,igram se da bi se zabavio,živce sam i tako izgubio u ratu.Belji seCool

CPU: C2D E 4300 OC@2700 Mhz, GPU: Gigabyte Radeon HD 4850 512 Mb, MBO: Gigabyte GA-P35-DS3L rev 2.0, HDD: Seagate 320&500 Gb, MEM: Kingmax PC 6400 3 Gb DDR2 800 Mhz DC,OC@900 Mhz, PWR: Fortron Blue Storm II 500 W, LCD: LG L194WT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT
Nothingman85 kaže...
AmazingGrace kaže...

eeee de neka mi neko kaže kakav item se stavlja u onaj slot shto se stvori nakon instalacije expanzije?? onaj slot ispod body armor slota...

 ako na to misliš ... artifacti ti tamo stoje
 aha...:) fala, skuzio sam isti dan kad sam pito... iz radoznalosti sam napravio jedan onaj recipe i skuzio da to ide u taj slot :)

al u ovih 2 tjedna kolko igram sa 3 karaktera, nisam nasho vise od 4,5 tih recepta!! :(

btw, upravo sam posjetio onog yellow emperora na vrhu neke quiyon planine i sad idem u potragu za nekakvim typhoonom :D
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
15 godina
offline
Titan Quest IT

E,uskoro  ćeš naići na gadan fight.

Želim ti puno strpljenja i srećeCool

CPU: C2D E 4300 OC@2700 Mhz, GPU: Gigabyte Radeon HD 4850 512 Mb, MBO: Gigabyte GA-P35-DS3L rev 2.0, HDD: Seagate 320&500 Gb, MEM: Kingmax PC 6400 3 Gb DDR2 800 Mhz DC,OC@900 Mhz, PWR: Fortron Blue Storm II 500 W, LCD: LG L194WT
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT
fromcelltohell kaže...

E,uskoro  ćeš naići na gadan fight.

Želim ti puno strpljenja i srećeCool

 ajme pa kaj je to to???!!! Plač mislim, nie mi bilo lako, umro sam barem 15ak puta Viče ali to je praktički kraj igre (ako nemaš IT instaliran)! Plač opet, ne žalim se da je igra kratka, heh, daleko je od toga, ali me onaj intro video za igricu tolko impresionirao da sam odma otisho na wikipediju i procito sve o grckim Titanima... I BILO IH JE 7!!!! Neodlučan baš sam se veselio tome da vidim i osakatim svih 7 mrcina...Izlanuo se
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
15 godina
neaktivan
offline
Titan Quest IT

eo sad sam ga isho po drugi put ubit, i ovaj put me samo jednom uspio ubiti ;) lik nikak da shvati da zlikovci UVIJEK umru! Belji se

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Titan Quest IT

Tako je,živjela dobrotaCool

CPU: C2D E 4300 OC@2700 Mhz, GPU: Gigabyte Radeon HD 4850 512 Mb, MBO: Gigabyte GA-P35-DS3L rev 2.0, HDD: Seagate 320&500 Gb, MEM: Kingmax PC 6400 3 Gb DDR2 800 Mhz DC,OC@900 Mhz, PWR: Fortron Blue Storm II 500 W, LCD: LG L194WT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Titan Quest IT

Evo nekoliko pitanja.

1. Dali je bugovita igra nakon patchiranja?

2. Dali je singleplayer povezan s multiplayer igranjem (ne LAN, nego na serverima)

3. Dali ima offical server ili ga igrači prave?

4. Koji je najbolji server, na kojem ima najviše ljudi?

5. Dali se isplati nabavit i expanziju isto?

6. Di ima najjeftinije za nabavit igra? :)

 

PS. Odgovor na pitanje pod 2 me zanima zbog prenosa lika, ako ne igram preko neta s likom dali ga mogu transferirat na neki aktivni server ili moram isponova s novim likom?

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT

Ti si valjda igrao samo Titan Quest a Titan Quest Immortal Throne nema bugova

Tudan
13 godina
protjeran
offline
RE: Titan Quest IT
Filip15 kaže...

Ti si valjda igrao samo Titan Quest a Titan Quest Immortal Throne nema bugova

bravo ali zakasnio si s odgovorom nekih godinu dana{#}

15 godina
offline
Titan Quest IT

Znam, znam, stara tema ali je dobra igra.

 

Prošle godine sam prešao Titan Quest ver. 1.30, a prije par dana sam nabavio ekspanziju Titan Quest Immortal Throne.

Instalirao sam i onaj community patch 1.17, ubacio stare sejvove gdje je lik bio na 34 lvl i i kada pokrenem Immortal Throne opet počinjem ispočetka u onom selu Helios sa istim početnim zadacima kao na početku Titan Questa.

 

Malo mi je ovo nejasno, jel' tako treba da bude? Ima li novih sadržaja, mapa, lokacija u Immortal Thronu?

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Titan Quest IT

BUMP

 

Zašto u Immortal Throne dodatku se ne dobija experience za uništavanje neprijatelja, nego samo za ispunjene questove?

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Titan Quest IT

Igra ima 3 težine, Normal, Epic i Legendary.

 

Ako si prešao na Normal trebao bi nastaviti dalje na Immortal Throne, pogledaj u izborniku na čem ti je na Normal ili na Epic.

 

Ja mislim da ako želiš doći u Rhodes da bi trebao ponovo ubiti Typhona na Normal i onda kroz portal za Rhodes(ako Immortal Throne nije instaliran onda te taj portal vraća natrag u izbornik i možeš početi igru na sljedećoj težini).

 

Experience se dobiva za sve.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Titan Quest IT

Ne, u početku ako kreneš od sela Helos ne dobijaš expirience za neprijatelje, samo za questove. Gledam expirence points i ne miču se, samo ako se ispuni quest. Nema veze, teleportirao sam se do Orienta na zadnju tačku na koju mogu tzv. "Wusou Mountines" i sad moram preći ponovno čitav ACT III da dođem do borbe sa Typhoonom.

Kada ga ponovno svladam trebao biti dobiti portal koji otvara dodatke iz Immorthal Thronea, odnosno Rhodes?

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Titan Quest IT
Vakaka kaže...

Evo nekoliko pitanja.

1. Dali je bugovita igra nakon patchiranja?

2. Dali je singleplayer povezan s multiplayer igranjem (ne LAN, nego na serverima)

3. Dali ima offical server ili ga igrači prave?

4. Koji je najbolji server, na kojem ima najviše ljudi?

5. Dali se isplati nabavit i expanziju isto?

6. Di ima najjeftinije za nabavit igra? :)

 

PS. Odgovor na pitanje pod 2 me zanima zbog prenosa lika, ako ne igram preko neta s likom dali ga mogu transferirat na neki aktivni server ili moram isponova s novim likom?

1. Ja i frend smo igrali s 1,17 fanpatchom i nikakvih problema

2. Itemi i XP od lika ti se prenosi iz SP u MP i obrnuto, jedino sprema posebno questove i lokacije za SP i MP

3. Mislim da sam hostaš server

4. Nema baš najboljeg servera, ovisi na kakav naletiš, al generalno se ne isplati igrati na random serverima, najbolje igrati na lockanom private serveru sa fredovima

5. Obavezno {#}

6. Za božićne praznike se dala nabaviti igra i ekspanzija za 3 i pol € na Steamu (link), uzeli odma ja i frend {#}

 

Mogli bi nastaviti koji dan, imam hibrida Huntera / Roguea, stacka im se sve živo i mrtvo za bow (confusion, bleeding, poison), a frend pa je tenk build (Defense / Dream), pauzirali pred par mjeseci oko levela 53 na zadnji težini...

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2011 16:37 (p0temk1n).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT
boxer kaže...

Ne, u početku ako kreneš od sela Helos ne dobijaš expirience za neprijatelje, samo za questove. Gledam expirence points i ne miču se, samo ako se ispuni quest. Nema veze, teleportirao sam se do Orienta na zadnju tačku na koju mogu tzv. "Wusou Mountines" i sad moram preći ponovno čitav ACT III da dođem do borbe sa Typhoonom.

Kada ga ponovno svladam trebao biti dobiti portal koji otvara dodatke iz Immorthal Thronea, odnosno Rhodes?

 

Trebao bi dobivati experience. Možda je bug neki, probaj reinstalirati.

 

Netrebaš prelaziti cijeli ACT 3, samo onaj dio od zadnjeg mjesta gdje se teleportiraš do typhona, to je negdje pola sata na normal, ako ti se neda samo protrči pokraj svih. (moraš ubiti telkina)

 

Da kada pobijediš Typhona otvoriti će se portal.

 

EDIT: Ja nikada nisam igrao da sam ubacio stare sejvove, pa neznam dali zbog toga ti ne daje experience za monsterse.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2011 18:32 (Monte Christo).
16 godina
neaktivan
offline
Titan Quest IT

Prešao i TQ i IT, pred kraj u underworldu malo smara, i na onim poljima nekim (ne sjećam se više stvarno) kad se dođe do ong djela kad se đubrad spawnaju u valovima  gdje sam 100 puta izginuo, kao i portiv onog džukele ogromnog. sve dok nisam skuzio da ga s onim Scroll of Lighting i all on napadom mogu ubit prije nego mi stigne uopće nanijet ikakav damage.

E da, ti scrollovi su baš super stvar, jest da dođu ko suho zlato al kad zatreba...

 

U svakom slučaju, uživao sam igrat TQ i IT, pa ih preporučam svima, samo prvo skinite sve patcheve i svako malo quick save naravno :)

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2011 18:46 (FlyBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Titan Quest IT

@Monte Christo

 

Sve je OK, prebio sam Typhona sada za 1 minutu i ušao sam u portal.

 

Ovo za experience nije bug nego je nešto čudno. Stvarno na početku kada se ponovno krene se ne miče eksperience a došao sam do Leonidasa i pobio horde čudovišta a exp se nije ni pomjerio. Samo za questove se pomjerao. No, kada sam se teleportirao do Wuso Mountines i kada sam počeo kršiti jača čudovišta experience se počeo dobivati.

 

Titan Quest sam igrao oko 70 sati, koliko donosi dodatak Immortal Throne?

Žao mi je što nisam od samog početka igrao sa dodatkom jer vidim da ima nekih izmjenjenih stvari i u samom Titan Questu npr. karavana itd.

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Titan Quest IT

Immortal Throne ima oko 20-30 sati ako bas sve istražuješ, i puno je teži nego ACT 3 na Normal tako da češ malo izgubiti živce.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Titan Quest IT
Monte Christo kaže...

Immortal Throne ima oko 20-30 sati ako bas sve istražuješ, i puno je teži nego ACT 3 na Normal tako da češ malo izgubiti živce.

 

 

Primjetio sam da je poprilično teži iako sam nastavio sa Normal težinom.

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Titan Quest IT
boxer kaže...
Monte Christo kaže...

Immortal Throne ima oko 20-30 sati ako bas sve istražuješ, i puno je teži nego ACT 3 na Normal tako da češ malo izgubiti živce.

 

 

Primjetio sam da je poprilično teži iako sam nastavio sa Normal težinom.

  Meni je Normal ACT 4 bio čak teži nego Epic ACT 1 I 2.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice