They are Billions

poruka: 7
|
čitano: 2.036
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
They are Billions

Već neko vrijeme pratim razvoj ovog steam punk/post apocaliptic RTS-a i igram Alphu na Steamu i mogu reči da je to najbolji RTS koji sam igrao u zadnjih 10tak godina... tople preporuke tko voli žanr.

 

Za sada Alpha uključuje survival mod igranja na random mapama raznih težina (otključavaju se sve teže i teže što se bolje igra).

 

Službene stranice za više detalja...

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
They are Billions

Ovaj lik radi najviše videa na foru ekstra taktika i mogućnosti gameplaya pa tko želi bacit oko...

 

Filmić

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
They are Billions

Meni izgleda kao Tower Defense igra. Nije to lose, ali da je nekakav RTS sa razvijenim tehnikalijama, to nije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: They are Billions
Čitatelj kaže...

Meni izgleda kao Tower Defense igra. Nije to lose, ali da je nekakav RTS sa razvijenim tehnikalijama, to nije.

 Nije ni bilzu TD-a...  jako je dobar RTS ako mu daš priliku. 

 (možda su te zbunile custom mape gdje useri rade kvazi TD mape..)

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
Re: They are Billions
Šteta da nema demo čisto da vidim dal moj laptop to može prožvakat iako u specifikacijama piše Intel HD 3000 i 4 gb rama sto imam 🧐
15 godina
offline
They are Billions

Meh... da... RT zombie defence. Nije samo Td, ali i dalje se bazira na "choke obrani od zimbija. Kreće malo drugačije od običnog TD, opet je survival i defense igra.

 

Ne izgleda loše.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 20:34 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: They are Billions
Rhodin kaže...

Meh... da... RT zombie defence. Nije samo Td, ali i dalje se bazira na "choke obrani od zimbija. Kreće malo drugačije od običnog TD, opet je survival i defense igra.

 

Ne izgleda loše.

 Ovo je za sada Alpha/Beta testiranje balansa. Krajem godine stiže i punokrvna SP kampanja (svaka mapa će imati drugačije objective, ne samo baze i obrana) kao i map editor tako da ima jako veliki repleyability 

 

Lijep pozdrav ;)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice