Terraria

poruka: 162
|
čitano: 44.964
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Terraria

Igra li ovo tko?

 

Za one koji nisu čuli, to je kombinacija 2D platformera i Minecrafta. Na početku mi se nije činilo kao nešto posebno, ali užasno je zarazno i čovjek se brzo navuče.


Evo trailer koga zanima:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2011 11:57 (baba).
 
4 0 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
Re: Terraria
baba kaže...

Igra li ovo tko?

 

Za one koji nisu čuli, to je kombinacija 2D platformera i Minecrafta. Na početku mi se nije činilo kao nešto posebno, ali užasno je zarazno i čovjek se brzo navuče.


Evo trailer koga zanima:

 

 

jučer počeo igrat

CAN'T STOP PLAYING !! {#}

Skype: antonio.andelic96
14 godina
offline
Re: Terraria
baba kaže...

Sinoć smo ja i tonihrvat igrali tri sata bez prestanka {#} Fenomenalno, pogotovo mi se sviđa 2D štih koji mi je uvijek bio draži od 3D-a. Igra ima samo 13 mb pa je ovim putem preporučujem svima, ništa vas ne košta da je probate, pa čak i ako nemate flat ;)

 

BTW. Zašto si me morao prestići za 2 minute u izradi teme {#}

80 % mladih ne zna matematiku. Ako si među onih 40 % što znaju, stavi ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Terraria

Ne mogu vjerovat da je netko postao temu iste sekunde kad i ja :P.

 

Btw probao sam, ahem, "onu" verziju prvo ali sam se brzo odlučio na kupovinu originala. Dođe samo malo više od karte za iMAX a mislim da je daleko zabavnije i dugotrajnije... {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Terraria

Igram od izlaska igre ali samo khm khm verziju...planiram kupit oriđiđi čim skupim pare :D

Jako je zarazna ako ima ko serv preko hamachi i da je željan igre neka se javi

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Terraria

pa ovo je minecraft u 2du

edit: jel netko za multiplayer da zajedno teramo?

http://movies-monkey.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 12:26 (dado16).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Terraria
dado16 kaže...

pa ovo je minecraft u 2du

 

A nije baš, igra ima i bossove i NPC-ove i tako.

 

Inače tko se pati sa kopanjem u dubinu - nemojte se gnjavit sa minecraftastim stepeničastim metodama, kopajte tunel širine dvije kockice ravno dolje, samo svakih šest kockica postavite drvenu platformu, onu kroz koju se može prolaziti u oba smjera. Inače nikad ne bute vidjeli donje levele...

 

Inače ako netko igra na Steam-u, moj nick je McFly pa možemo terrat koji put ak me ulovite.. {#}

 

Edit: Evo malo gameplay footage-a za one koje trailer nije impresionirao. Za spoilere se ne morate brinuti, TB i kompanjon baš i ne znaju puno o igri: {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 15:36 (baba).
14 godina
offline
Re: Terraria
baba kaže...

 

Inače tko se pati sa kopanjem u dubinu - nemojte se gnjavit sa minecraftastim stepeničastim metodama, kopajte tunel širine dvije kockice ravno dolje, samo svakih šest kockica postavite drvenu platformu, onu kroz koju se može prolaziti u oba smjera. Inače nikad ne bute vidjeli donje levele...

 

Ja sam danas sa frendovima prokopao jako duboko, našao zlato i srebro. Jedan je kopao, jedan držao baklju a treći postavljao te platforme, kad smo se vratili, napravili smo sat za svakog i meni armor na glavu i frendu na tijelo. Zakon je bilo :D Naletili smo na neke skeletone ali im nismo mogli ni prismrdit obzirom da smo imali samo drvene mačeve, ali večeras ćemo sigurno pokupiti kosti od njih {#}

Steam: dzanan_ganic, Skype: dzanan.ganic, Xfire: dzanky05, MSN: ganic_dzanan@hotmail.com
15 godina
offline
Re: Terraria
a kako vi igrate ljudi? i ja bih rado igrao s nekim :(
http://movies-monkey.blogspot.com/
14 godina
offline
Re: Terraria
dado16 kaže...
a kako vi igrate ljudi? i ja bih rado igrao s nekim :(

Možeš preko Hamachija, a možeš i preko Tunngle-a. Ja koristim Tunngle jer mi je nekako jednostavnije. Ne znam kako je sa 4, ali sa 3 igrača kod mene na serveru ne lagga. Ali ipak to ovisi o brzini uploada, ja imam nekih 0,30 mb i drži trojicu normalno. Možda i tebe ubacimo ako ne bude laggalo {#}

Osim toga, na Tunngle-u imaš 6 soba vezanih za Terrariu, tako da se u svaku od njih možeš spojit i uvijek imaš igrača s kojim ćeš igrat, iako mislim da ovo nije igra koja se igra sa strancima.

Steam: dzanan_ganic, Skype: dzanan.ganic, Xfire: dzanky05, MSN: ganic_dzanan@hotmail.com
15 godina
offline
Re: Terraria
ahaaa...ma koristim vec tunngle...al mi idu na zivce ovi stranci -.-'
http://movies-monkey.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Terraria

Navodno će se uskoro moći igrati na steam serverima, slično kao L4D.

13 godina
offline
Terraria

mogu li i ja s nekim igrat, hvala

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Terraria

sry na DP

znali netko u cemu je problem

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Terraria
da,moras stravit netframework 4.0
http://movies-monkey.blogspot.com/
13 godina
offline
Re: Terraria
dado16 kaže...
da,moras stravit netframework 4.0

sta je to, nikad mi se to nije dogadjalo

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Terraria

Evo ti link za skidanje .NET Framewora (imaš i objašnjenje što je to):

 

http://msdn.microsoft.com/en-us/netframework/aa569263

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Terraria
win4crazzy kaže...

sry na DP

znali netko u cemu je problem

 

Instalacija originala ima i nekih prednosti, kao npr. automatska instalacija dodatnih stvari koje ti fale... {#}

13 godina
offline
Re: Terraria
baba kaže...
win4crazzy kaže...

sry na DP

znali netko u cemu je problem

 

Instalacija originala ima i nekih prednosti, kao npr. automatska instalacija dodatnih stvari koje ti fale... {#}

:P

 

a sta je ovo sad

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 12:06 (win4crazzy).
14 godina
offline
Terraria

Ajde klikni na onaj link u toj poruci na kojem piše "What should I report to Microsoft? What data does this error report contain?". Tu bi trebao biti error log, kopirja ga ovdje, pa da vidim što ga zeza. (btw... jesi restartao komp nakon instalacije frameworks? Možda u tom grmu leži zec. [iako ne bi trebao restart nakon instalacije, ali nije na odmet])

 

Edit:

 

krivi link sam rekao da klikneš...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 12:21 (WackyZG).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Terraria

Reports collected via the Microsoft Error Reporting Service are actively used by Microsoft and its partners to improve the reliability of the software you use.

Unfortunately, software has bugs. Even a relatively simple software product today has millions of lines of code with many places for bugs to hide. That is why you still encounter crashes and freeze-ups despite our extensive testing.

Microsoft is committed to learning about and trying to fix the problems in our software.

When you choose to send up an error report, a small snapshot of the state of your application is transferred to Microsoft. This data is used by software engineers to diagnose and fix the problem.

Microsoft Error Reporting is anonymous. As a result, we cannot contact you once a fix is available for a problem you saw. However, fixes are always incorporated into service releases and patches to our products. We encourage you to use the AutoUpdate feature of Windows XP or to regularly visit Microsoft websites like Windows Update and Office Update to keep your products current. Finally if analysis reveals that the error report you sent relates to an error which has already been fixed, the Microsoft Error Reporting Service will direct you to a website with more information.

Patterns in the data collected via the Microsoft Error Reporting service have taught us that a small number of bugs in software account for the majority of the problems that our customers experience. Thanks to error reporting, we are now able to focus our engineering teams at the problems which are being experienced by you the most.

The results of this service have been impressive so far. Error reporting has allowed us to fix a large percentage of the errors in products like Office XP, Windows XP and Visual Studio.NET.

We understand that customers are concerned about their privacy. Therefore, you should know that error reports may contain incidental personal information. However, all data collected by the Microsoft Error Reporting Service is only used for the purpose of improving the reliability of software. We do not use the data for marketing purposes. If you would like more information, please refer to the Microsoft Error Reporting data collection policy.

Please continue to send reports when you see the "Microsoft Error Reporting" dialog. The reports you send are very important.

Thank you,

The Microsoft Error Reporting Team

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Terraria

Pogledaj ponovno moj post, krivo sam ti rekao...

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Terraria

eo, ni restart ne pomaze

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Terraria

"View the contents of the error report" još otvori, ovdje ima premalo info... iako mi se po ovome čini da nešto s kernel32.dll ne štima...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 12:29 (WackyZG).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Terraria
WackyZG kaže...

"View the contents of the error report" još otvori, ovdje ima premalo info... iako mi se po ovome čini da nešto s kernel32.dll ne štima...

a kako da ti to prebacim kad ima previse toga, a nemogu kopirat

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Re: Terraria

Napravi 2-3 screenshota, pa ih stavi ovdje. Ili pokušaj sam proučiti i izvući bitne podatke (sve vezano uz dll - ove, error no., i sl.) pa ih napiši ovdje. (btw. jesi li probao reinstalirati igru?(obrisati je s npr. revo uninstallerom, u advanced mode - u, pa ponovno instalirati?)

13 godina
offline
Re: Terraria
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Terraria

Da, kolega ti je dao linkove što sve da skineš i instaliraš, možda ti još neka od tih komponenti nedostaje da može igra raditi.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Terraria

deinstalirao s revo i opet isto, sad skidam ovo sto mi je kolega dao

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice