Ski challenge 2015

poruka: 26
|
čitano: 12.676
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ski challenge 2015

Ajmo ljudi, sezona počinje 2.12, a u sezonu ulazimo sa stazom Beaver Creek. Hoće li biti Hrv. verzije ili ne nitko ništa ne zna. Ako i ne bude naše verzije opet ćemo voditi statistiku o Hrv. igraćima kao i svake godine do sada preko facebook stranice, forum.skicha tread Team croatia, i ovdje na forumu.

 

Radit ćemo i grupne utrke kad počne sezona, možda budem ja vodio to ili netko iz Team Croatia, i vrlo vjerovatno ćemo statistiku i rezultate stavljati na forum.hr jer je tamo više ekipe, osim ak ja ne budem to vodio, onda ću i ovdje stavljat.

 

uglavnom, počnite zagrijavat prste u sc:14, pitajte ako vas šta zanima- stojim vam na raspolaganju

 



Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2014 7:45 (win4crazzy).
Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Ski challenge 2015
Ima li mobilna verzija? Bila je prosle sezone. Inace, poceo igrati
13 godina
offline
Re: Ski challenge 2015
Ima li mobilna verzija? Bila je prosle sezone. Inace, poceo igrati prosle sezone i super je igra.
13 godina
offline
Ski challenge 2015

vjerovatno ce bit, ali nije fora igrati na mobitelu kad je na kompu sve puno lakse i bolje 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2015

Pozdrav

 

Imam jedno pitanje. Dali mi može netko reći gdje se mogu registrirati, jer prošlu sezonu nisam vozio, a ovu budem, dali moram čekati kad izađe SC:15 pa se tamo registriram ili to možem napraviti i u SC:14?

13 godina
offline
Ski challenge 2015

to kad izadje igra, unutar igre ces imat mogucnost registracije

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2015

Da to znam. Ima možda koja stranica gdje se vide rezultati od prošle godine u Beaver crecku, jer na treninzima imam rezultat 2:01, pa me zanima

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2015

Objavili su, Ski Challenge 2015 dolazi za 5 dana, 25.11, objavljeno na FB-u Ski Challenge-Hrvatska, Croatia

13 godina
offline
Re: Ski challenge 2015
neno_cro kaže...

Da to znam. Ima možda koja stranica gdje se vide rezultati od prošle godine u Beaver crecku, jer na treninzima imam rezultat 2:01, pa me zanima

ja sam imo cca 1:54 a ovi najbrzi su isli ja mislim cak ispod 1:53
bila je stranica sa tim rezultatima od svih sezona, al nema je vise 

neno_cro kaže...

Objavili su, Ski Challenge 2015 dolazi za 5 dana, 25.11, objavljeno na FB-u Ski Challenge-Hrvatska, Croatia

da, sad i ja vidim, ocito su neka kriva nagadjanja bila prije toga, jos bolje da je ranije :D

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2015

Koje postavke skija koristišza Beaver Creeck? Ja koristim 22-27, ali jednostavno oni zavoji na sredini staze me zezaju, koristim kočnicu i gas. Možeš dati nekakav savjet?

13 godina
offline
Ski challenge 2015

kocnica se koristi samo na kitzbuhelu i to na onom velikom zavoju poslije 1.pv-a, za sve ostalo koristis tipku space ili ti skok tipku

eh sad, u srednjem dijelu ti je vazno da svaku zastavicu prodjes sa skok tipkom, znaci prolazis ono prolazno vrijeme, ides lijevo(dizes se+skok tipka u isto vrijeme) spustas se u cucanj i ides vise u desno, dizes se i opet skok tipka da zahvatis zastavicu i ides prema gornjem dijelu staze(radi grbe koja je izrazenija u donjem dijelu)....opet stisces skok tipku, al ovaj put bez dizanja, kako nebi poskocio
sad ide zavoj u lijevo, opet skok tipka i ustajes u isto vrijeme, to radis i desno, i na onim duplim vratima(tu je vazno usko proci i na vrijeme stisnut skok tipku inace ce te grba izbacit), sad opet ide dizadnje i skok tipka u desno, te to isto u lijevo....drzis se desnim dijelom staze da ne skaces po grbama koje su na lijevoj strani, usko sijeces zastavu i eto te na prolaznom vremenu.

skuzit ces da nakon prolaznog vremena skocis, da se to ne desi(jer gubis vrijeme) stisnes skok tikpu netom prije nego poskocis(na treningu vracaj sa backspace tipkom vrieme nazad dok ne "ulovis" ruku i tajming), sad se drzis lijevim dijelom staze i lagano tapkas da ne gubis previse na brzini, sad ide onaj veliki zavoj u desno pa opet skok(tu ide opet skok tipka da ne skocis, inace izlazis iz putanje i opet gubis vrijeme, em zbog skoka em zbog duze putanje, tu ti skijas treba lagano proklizit niz padinu), isto to na sljedecem skoku koji je zastavicu ili dvije dalje(ne znam tocno, pisem napamet)

sad je tu novo prolazno vrijeme, ovaj dio je malo zahtjevniji ja ga isto cak nekad na srecu prodjem, uglavnom skok tikpa tocno na prolaznom vremenu da ne skaces po onim grbama i tu ti brzina treba bit oko 120 na sat, dalje se vozis kak ide staza, pa imas onu veliku nizbrdicu i uzbrdicu, na uzbrdici ide opet skok tipka i odma na sljedecem skoku opet skok tipka da ti skijas proklize.....tapkas lagano na lijevo strani staze, stisnes skok tipku da ne skocis na onom dijelu kod duple zastavice(vidjet ces gdje te izbaci iz putanje, tamo trebas stisnut skok tikpu, al malo prije, tak da te ne izbacuje) i dalje do cilja nema vise sta

nadam se da ces pohvatat neke stvari, tekst sam napiso doslovno u 5 minuta i napamet sam sve pisao, ako nesto nije jasno slobodno pitaj 

postavke skija su mi 22-35-43 (sunce) 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2015

Uz tvoju pomoć i savjete uspio sam skinuti sekundu i doć na 2:00, još malo vježbe i spreman sam, hvala :)

13 godina
offline
Ski challenge 2015

nema na cemu, tu smo da si pomazemo, a na tebi je samo da vjezbas jer nema druge formule
ja ovo od 2009 igram i svake godine sam sve bolji i bolji, znaci od top 40000 iz 2009 sam uspio dogurat do top 100 2014 godine, tak da je to pokazatelj da je vejzbanje i trud jedini kljuc za uspijeh u ovoj igri(uz malo srece i talenta)

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2015

Sezona počinje u utorak u 9:00

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2015

E možeš mi napisati koja su ti najbolja vremena bila za staze i postavke skija koje koristiš za:

 

1. Val Gardena

2. Wengen

3. Kitzbuhel

4. Garmisch

 

E sad ne znam za Bormio nešto su govorili da je ove godine neće biti.

 

Ako nije problem da mi napišeš tako dok treniram da znam od prilke za vrijeme.

Hvala :)

13 godina
offline
Re: Ski challenge 2015
neno_cro kaže...

E možeš mi napisati koja su ti najbolja vremena bila za staze i postavke skija koje koristiš za:

 

1. Val Gardena

2. Wengen

3. Kitzbuhel

4. Garmisch

 

E sad ne znam za Bormio nešto su govorili da je ove godine neće biti.

 

Ako nije problem da mi napišeš tako dok treniram da znam od prilke za vrijeme.

Hvala :)

eh sad ti to ne znam, ovo znam jer sam igro nesto beaver nakon zavrsetka pa mi ostalo u pamcenju
evo staze koje ce bit

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
13 godina
offline
Ski challenge 2015

kako ide ekipa?
sutra je utrka i iskreno se nadam da ce biti na suncu ili ledu jer onaj snijeg je odvratan 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2015

Dobra večer ljubitelji Ski Challenga!

 

Ponosni član Team Croatie vam je pripremio nešto što dugo Hrvatski Ski Challenge svijet nije vidio. Iako je još u BETA verziji , napravljena je stranica o najvažnijim hrvatskim te svjetskim novostima u Ski Challengeu, o uvedenim anketama, raznim statistikama i analizama (recimo o top 10 ljudi koji imaju najviše sati igre Ski Challenge!

 

Više na : http://skichallengecroatia.wix.com/skichallenge

 

Također ponosno predstavljam BETA verziju Ski Challenge Hrvatska foruma na kojem možete vidjeti tutorijale za pojedine staze, korisne linkove vezane za Ski Challenge , postavke skija ili jednostavno pitati nešto što ne razumijete. Usput napravit će se SVAKODNEVNE grupne trke koje će se počet vozit nakon Val Gardene. Početak je 22.12. u 18:00 i trajat će do 24:00 a da biste sudjelovali potrebno se prijavit za utrke na forumu. (Napomena: prvo se morate registrirati)

 

Više na : http://skicroatiaforum.freeforums.net

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 20:29 (Matya15777).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2015

Pozdrav ekipa, krenuo nam je Bormio :) Prijave za grupne utrke još uvijek traju, prva grupna počinje danas u 18:00 ! prijavite se na :http://skicroatiaforum.freeforums.net/thread/23/grupne-utrke-prijave?page=3&scrollTo=147 ali prvo se naravno morate registrirati . Dosada ima 30 sudionika u grupnim trkama.! Usput posjetite Beta stranicu Ski Challenge Hrvatska (Updejt sa statistikama će biti večeras) : http://skichallengecroatia.wix.com/skichallenge Posjetite našu temu Team Croatia stranicu na SKICHA http://forum.skicha.com/viewtopic.ph...464129#p464129

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2015

pozz pocinjem i ja igrat sc:15 no prvo mi se mora skinuti pa me zanima koje su se staze otvorile?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2015

Već su odvožene Beaver Creek te Val Gardena, trenutno se vozi Bormio kvalifikacije

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2015

koje postavke skija imate na bormiu?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ski challenge 2015
11 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2015

jel mogu ja ostaviti onu crvenu crtu dok ja vozim gdje je prolazio onaj sa najboljim vremenom?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2015

Pozdrav, SC ljudi, jeste li spremni za zadnju trku u Garmischu? Ja zasad sam solidan sa 2:00.9xx na suncu ...
Posjetite BETA VERZIJU Ski Challenge Hrvatska FORUMA na kojem možete vidjeti tutorijale za pojedine staze, korisne linkove vezane uz SC, postavke skija, pitati nešto što ne razumijete i mnogo drugih stvari.
Usput voze se SVAKODNEVNE grupne trke koje se voze svaki dan sa trenutnom stazom samo sa promijenjenim uvjetima. Početak je u 18:00 i traje 6 sati do ponoći a da biste sudjelovali potrebno se prijavit za grupne trke na forumu.(Napomena: prvo se morate registrirati) .

VIŠE NA FORUMU: http://skicroatiaforum.freeforums.net

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2015

Ja, CROMarich94, ujedno član Team Croatie napravio sam tutorijal za stazu u Garmisch PartenKirchenu ... Prvi mi je to tutorijal napravljen ikada, tako da ako ima kakvih primjedbi slobodno recite, također primam i sve pohvale!

 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice